Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2007 o 16:55, speedraid napisał:

No chłopaki, EK raczej nie będziemy mieć :/ Za małe zainteresowanie grą niestety, a to szkoda.


To twoje przypuszczenia, czy gdzieś jest jakieś info w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:10, MKRaven napisał:

To twoje przypuszczenia, czy gdzieś jest jakieś info w tej sprawie?

Jak by było info to bym użył zwrotu ''''napewno'''', a użyłem ''''raczej'''' więc.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:07, MKRaven napisał:

> Idealnie oddaje moje wrażenia z gry. Dobra gra i tyle.

Zastanawia mnie jedno, przecież jakiś czs temu pisałeś tak:

> To, że mi nie rusza to już inna sprawa. Mówie przecież 1000 razy, że mogę grać kiedy tylko

> zechcę u qmpla na wypas sprzęcie a i tak nei ciągnie mnie do tej gry.

Czyli tak, czy siak grałeś mniej w bete od innych o niej się tutaj wypowiadających, więc ciekawe
jak możesz oceniać potencjał gry ukończonej w 80%?
A to, że beta Infernala działa stabilniej o niczym nie świadczy bo przecież beta ma ujawnić
błędy gry, a nie pokazać, jaka ona będzie. Co do optymalizacji, to ludzie tu piszący, nie mają
jakiś super maszynek, a tylko ty (no i autor tego tekstu) narzekacie, więc chyba to rzecz
względna.
PS. Jaki komp ma ten twój kolega, że mu tak super chodzi?



Ja mam Core 2 1 gb ramu i 7600 kartę beta chodziła na max i się tym nie podniecam.....nie widziałem żadnych przenikających tekstur ani niczego co mogłoby budzić niepokój..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:07, MKRaven napisał:

>>


Juz pisalem o konfiguracji tego kompa. moge przypomniec jak tak bardzo chcesz wiedziec

Core2Duo 6400
8800 GT
2Gb ram jak pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 20:58, Kropek13 napisał:

Ja już złożyłem pre-ordera... Czekam do 15 marca :)


ja jednak jeszcze trochę poczekam na możliwość zamówienia Edycji Kolekcjonerskiej. Tak wyśmienita gra w którą będę namiatał przez kilka najbliższych miesięcy nie może być zwykłą pudełkową edycją tylko czymś więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:04, YahooPL napisał:

> Ja już złożyłem pre-ordera... Czekam do 15 marca :)

ja jednak jeszcze trochę poczekam na możliwość zamówienia Edycji Kolekcjonerskiej. Tak wyśmienita
gra w którą będę namiatał przez kilka najbliższych miesięcy nie może być zwykłą pudełkową edycją
tylko czymś więcej ...


Oj to sądze że się nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:09, citekmaniak napisał:

> > Ja już złożyłem pre-ordera... Czekam do 15 marca :)
>
> ja jednak jeszcze trochę poczekam na możliwość zamówienia Edycji Kolekcjonerskiej. Tak
wyśmienita
> gra w którą będę namiatał przez kilka najbliższych miesięcy nie może być zwykłą pudełkową
edycją
> tylko czymś więcej ...

Oj to sądze że się nie doczekasz.



Pesymistom mówimy NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:09, Alexx1 napisał:

Pesymistom mówimy NIE!


Oczywiście, że Test Drive Unlimited w Edycji Kolekcjonerskiej by się przydał, ale czy gdziekolwiek na świecie taka wyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:14, sir Alfred napisał:

> Pesymistom mówimy NIE!

Oczywiście, że Test Drive Unlimited w Edycji Kolekcjonerskiej by się przydał, ale czy gdziekolwiek
na świecie taka wyjdzie ?


Póki co nic się takiego niestety nie pojawiło i nikt nie zapowiada aby miało się pojawić, ale przecież CDP może zrobić to chociaż tak jak z Company Of Heroes ... edycję gram.pl, czyli tak naprawdę edycję kolekcjonerską pod inną trochę nazwa i wtedy to już prawdopodobnie zależy od ich dobrej woli ... czy będzie ... czy nie.

Tak czy siak, grać będziemy niezależnie od tego czy będzie EK czy tylko zwykła edycja bo liczy się gra, a nie tylko pudełko ;-)

Ps. Wrzuciłem do siebie nowe info jakie udało mi się znaleźć na temat dodatkowych samochodów w TDU i numerów referencyjnych jakie działają w wersji na XBox''a. Zapraszam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:44, Kropek13 napisał:

Miło by było, jakby to polacy mieli jako jedyni EK... A może chociaż metalowe pudełko, takie,
jak w Toca race driver 3?


Ee, pożyjemy zobaczymy. Póki co to nawet zwykła edycja nie wyszła nawet na świecie więc poczekajmy najpierw na światową premierę.
Wie ktoś może czy planowana na 16 lutego na świecie premiera dojdzie do skuutku czy może już ją przełożyli na dalszy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:46, citekmaniak napisał:

> Miło by było, jakby to polacy mieli jako jedyni EK... A może chociaż metalowe pudełko,
takie,
> jak w Toca race driver 3?

Ee, pożyjemy zobaczymy. Póki co to nawet zwykła edycja nie wyszła nawet na świecie więc poczekajmy
najpierw na światową premierę.
Wie ktoś może czy planowana na 16 lutego na świecie premiera dojdzie do skuutku czy może już
ją przełożyli na dalszy termin?



Daty w różnych miejscach różnie:
1) Na początku miała być w 16 lutego.
2) Na gram.pl teraz jest, że 15 Marca 2007.
3) Oficjalnie natomiast podana jest w necie data dla krajów UE 23 Marca 2007.
4) Ameryka ma dostać to 20 Marca 2007.

Jak będzie ? Zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:51, Idzikowski6 napisał:

> > Miło by było, jakby to polacy mieli jako jedyni EK... A może chociaż metalowe pudełko,

> takie,
> > jak w Toca race driver 3?
>
> Ee, pożyjemy zobaczymy. Póki co to nawet zwykła edycja nie wyszła nawet na świecie więc
poczekajmy
> najpierw na światową premierę.
> Wie ktoś może czy planowana na 16 lutego na świecie premiera dojdzie do skuutku czy może
już
> ją przełożyli na dalszy termin?


Daty w różnych miejscach różnie:
1) Na początku miała być w 16 lutego.
2) Na gram.pl teraz jest, że 15 Marca 2007.
3) Oficjalnie natomiast podana jest w necie data dla krajów UE 23 Marca 2007.
4) Ameryka ma dostać to 20 Marca 2007.

Jak będzie ? Zobaczymy ...


Taa, szybciej od USA będziemy mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:51, Idzikowski6 napisał:

> > .......



Łeee, a ja myślałem że wyjdzie tak jak miało wyjść czyli 16 lutego, akurat na moich feriach. No cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2007 o 23:02, Kropek13 napisał:

Taa, szybciej od USA będziemy mieli :)


Teoretycznie tak :-) Praktycznie ... wygląda jakby nie zaliczali nas do krajów UE :D Bo będziemy mieć szybciej niż kraje UE, dziwne nie :D Ale definitywnie widać, że data tak naprawdę nie jest w żadnym wypadku pewna i zmieni się pewnie jeszcze nie raz ... oby na lepsze, choć widać może być z tym ciężko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:51, Idzikowski6 napisał:

Na gram.pl teraz jest, że 15 Marca 2007.


Pierwsza data wydania jaka została podana to był 13 luty 2007, na gram.pl napisali, że polska wersja zostanie wydana 15 marca 2007 (ale była to data względem pierwszej przewidywanej, czyli 13 lutego). Skoro premiera w europie została przesunięta na 23 marca 2007, to w Polsce gra ukaże się jeszcze później, biorąc pod uwagę czas jaki CDP wzięło na polonizacje i wydanie produktu, wychodzi na to, że Test Drive Unlimited ujrzy polskie półki sklepowe ok. 22 kwietnia 2007 ?

Mam nadzieję, że nie umiem liczyć i główkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle ze u mnie ta gra smiga i ma bdb. grafe, a nie mam zadnego super kompa :) wiadomo ze na karcie poprzedniej generacji gra bedzie wygladac srednio/marnie. Polecam naprawde przestudiowanie bety jesli nie jestescie zdecydowani na pelna wersje. Od siebie moge dodac ,ze beta to 90% gry i tyle , nawet powiem ze to sciganka roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 00:08, sir Alfred napisał:

Test Drive Unlimited ujrzy polskie półki sklepowe ok. 22 kwietnia 2007 ?
Mam nadzieję, że nie umiem liczyć i główkować...


Oj też mam taką nadzieję :PP Bo z lutego na kwiecień to już nie mały poślizg ... ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Swoją drogą mogliby wydać tą grę wcześniej, nie jest w niej niezbędna polska wersja językowa.

Albo ewentualnie CDP/GRAM.PL mogłoby wprowadzić zgodnie z premierą w krajach UE wersję angielską, a ci którzy chcą koniecznie mieć TDU w wersji PL poczekają na polonizacje. Myślę, że to dobre rozwiązanie, bo gra naprawdę nie wymaga specjalnie polonizacji, a wszystko jest w niej prosto napisane i raczej nie ma zbyt dużo tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 09:41, Idzikowski6 napisał:

Albo ewentualnie CDP/GRAM.PL mogłoby wprowadzić zgodnie z premierą w krajach UE wersję angielską,
a ci którzy chcą koniecznie mieć TDU w wersji PL poczekają na polonizacje. Myślę, że to dobre
rozwiązanie, bo gra naprawdę nie wymaga specjalnie polonizacji, a wszystko jest w niej prosto
napisane i raczej nie ma zbyt dużo tekstów.


Dokladnie , dwie wersje jak Oblivion i bedzie po problemie ;) beta jest tak grywalna ze moga to juz nawet i dzis wydac :D poza kilkoma bledami technicznymi gra jest gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować