Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 09:53, Łukasz007 napisał:

Dokladnie , dwie wersje jak Oblivion i bedzie po problemie ;) beta jest tak grywalna ze moga
to juz nawet i dzis wydac :D poza kilkoma bledami technicznymi gra jest gotowa


Fajnie by było gdyby się udało. Póki co musimy czekać na jakieś nowe info ze świata albo od wydawcy - kiedy, czy, za ile ... czy będzie EK. Sporo tego się zebrało ;-)

A co do bety ... jak dla mnie mogloby mi nagrać działającą betę na CD, ładnie opakować, wrzucić resztę samochodów i niech sprzedają. Gra w wersji beta, którą testowaliśmy jest naprawdę bardzo dobra i nie ma tam błędów, które uniemożliwiają czy też utrudniają grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:14, sir Alfred napisał:

> Pesymistom mówimy NIE!

Oczywiście, że Test Drive Unlimited w Edycji Kolekcjonerskiej by się przydał, ale czy gdziekolwiek
na świecie taka wyjdzie ?



Może Polska w końcu się pokazała i zrobiła.........Np.
-Płyta DvD z grą Test Drive Unlimited
-Płyta ze ścieżką dźwiękową z gry
-Płyta Cd z wygaszaczami tapetami trailerami itd.
-Mapa Oahu
-Miniaturka samochodu sportowego
-200 stronną instrukcję do gry.


No i coś na co jeszcze nie wpadłem..Wszystko w rękach Cd Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 09:57, Idzikowski6 napisał:

> Dokladnie , dwie wersje jak Oblivion i bedzie po problemie ;) beta jest tak grywalna ze
moga
> to juz nawet i dzis wydac :D poza kilkoma bledami technicznymi gra jest gotowa

Fajnie by było gdyby się udało. Póki co musimy czekać na jakieś nowe info ze świata albo od
wydawcy - kiedy, czy, za ile ... czy będzie EK. Sporo tego się zebrało ;-)

A co do bety ... jak dla mnie mogloby mi nagrać działającą betę na CD, ładnie opakować, wrzucić
resztę samochodów i niech sprzedają. Gra w wersji beta, którą testowaliśmy jest naprawdę bardzo
dobra i nie ma tam błędów, które uniemożliwiają czy też utrudniają grę.



Zgadzam się w 95 %/ zdarza się wjechać na mały żywopłotek i już z niego nie zjechać no i drogi mogłyby być lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:46, citekmaniak napisał:

> Miło by było, jakby to polacy mieli jako jedyni EK... A może chociaż metalowe pudełko,
takie,
> jak w Toca race driver 3?

Ee, pożyjemy zobaczymy. Póki co to nawet zwykła edycja nie wyszła nawet na świecie więc poczekajmy
najpierw na światową premierę.
Wie ktoś może czy planowana na 16 lutego na świecie premiera dojdzie do skuutku czy może już
ją przełożyli na dalszy termin?



Gra wyjdzie gdy atari zrobi grę a TDU będzie w złotej fazie tzn trafi do tłoczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 10:17, Alexx1 napisał:

Zgadzam się w 95 %/ zdarza się wjechać na mały żywopłotek i już z niego nie zjechać no i drogi
mogłyby być lepsze


Drogi przypominaja mi Hard Trucka 2 :D co do tych wypadkow to wciskamy "B" i jestes juz na drodze :D
Ale jest to czasami denerwujace i te Hawajskie drogi sa w oplakanym stanie ...jak w Polsce :D
Gra ktoś jeszcze w bete dzis wieczorem moze jakis free ride albo cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 12:07, Łukasz007 napisał:

> Zgadzam się w 95 %/ zdarza się wjechać na mały żywopłotek i już z niego nie zjechać no
i drogi
> mogłyby być lepsze

Drogi przypominaja mi Hard Trucka 2 :D co do tych wypadkow to wciskamy "B" i jestes juz na
drodze :D
Ale jest to czasami denerwujace i te Hawajskie drogi sa w oplakanym stanie ...jak w Polsce


W sumie tak jest :) te drogi są strasznie kanciaste i kwadratowe, samochód czasem wogóle nie jest w stanie sprawnie przyśpieszyć bo wogóle nie ma trakcji na serpentynach bo tylko skacze się z występu na występ ... fakt drogi przydałoby się poprawić.

A co do krzaków itd, fakt można wjechać i nie zjechać, ale jak kolega wyżej napisał wciskamy "B" i lecim dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami trudno utrzymac auto na drodze bez kierownicy wiec prawdziwa jazda zaczyna sie albo na padzie, albo na kierze ,albo z aid w grze :D choc tego jeszcze nie probowalem , 3 fotki z corvetta

20070209133648

20070209133727

20070209133755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 10:15, Alexx1 napisał:

Może Polska w końcu się pokazała i zrobiła.........Np.
-Płyta DvD z grą Test Drive Unlimited
-Płyta ze ścieżką dźwiękową z gry
-Płyta Cd z wygaszaczami tapetami trailerami itd.
-Mapa Oahu
-Miniaturka samochodu sportowego
-200 stronną instrukcję do gry.


No i coś na co jeszcze nie wpadłem..Wszystko w rękach Cd Projekt


Skoro, o ilę się nie myle, w Polsce do podstawowego wydania Gothic 3 dołączano płytę DVD, która za granicą była dołączana tylko do EK, to może stać nas i na własną EK TDU? Jak chcesz zrobić 200 stronicową instrukcję do samochodówki? To chyba musiałaby być razem z katalogiem prawdziwych samochodów i czemu tylko miniaturka samochodu sportowego? Może niech dołączają kierownicę wyścigową Momo ;) ? A tak na serio: mógłby być jakiś plakat z tymi samochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:27, MKRaven napisał:

> Może Polska w końcu się pokazała i zrobiła.........Np.
> -Płyta DvD z grą Test Drive Unlimited
> -Płyta ze ścieżką dźwiękową z gry
> -Płyta Cd z wygaszaczami tapetami trailerami itd.
> -Mapa Oahu
> -Miniaturka samochodu sportowego
> -200 stronną instrukcję do gry.
>
>
> No i coś na co jeszcze nie wpadłem..Wszystko w rękach Cd Projekt

Skoro, o ilę się nie myle, w Polsce do podstawowego wydania Gothic 3 dołączano płytę DVD, która
za granicą była dołączana tylko do EK, to może stać nas i na własną EK TDU? Jak chcesz zrobić
200 stronicową instrukcję do samochodówki? To chyba musiałaby być razem z katalogiem prawdziwych
samochodów i czemu tylko miniaturka samochodu sportowego? Może niech dołączają kierownicę wyścigową
Momo ;) ? A tak na serio: mógłby być jakiś plakat z tymi samochodami.



To by miał z 3 m kwadratowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:25, Alexx1 napisał:

> > .......


Tnij cytaty gościu bo się śmietnik robi.

Pozatym twoja odpowiedź na moje pytanie dot. daty premiery:
,,Gra wyjdzie gdy atari zrobi grę a TDU będzie w złotej fazie tzn trafi do tłoczni" to chyba o tym każdy wie. Chodziło mi o dokłdna date.

Nie pisz tylko po to żeby coś napisać. Pisz z sensem

Zaraz dodam kilka ciekawych gameplayów z TDU na mojego sajta. Zapraszam jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zawartość ewentualne EK ... nie powiem, ale nie byłbym zbyt zadowolony z tego, że EK różniłaby się od zwykłej edycji tylko stertą makulatury. To musi być coś konkretnego tak jak skrzyneczka przy Heroesach V. Coś fajnego, a nie sama mapka czy plakat bo takie rzeczy to w czasopismach dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:23, Alexx1 napisał:

Niektórzy lubią śmietnik...........A gra będzie kiedy będzie nie ma dokładnej daty...


Po pierwsze jak lubisz smietnik to idz na dwór, po drugie jest dokładna data wydania a po trzecie jak nie masz nic na temat do napisania to nie pisz bo może się źle to dla ciebie skończyć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:06, Idzikowski6 napisał:

Coś fajnego, a nie sama mapka czy plakat bo takie rzeczy to w czasopismach dają.

Mi, ProChaoSowi, Yahoo i wszystkim innym się podobało, aż do momentu napotkania ciebie.....

citekmaniak
Cieszę sie, że skończyłeś z ''''mega spamowaniem'''' jak to określę i pouczasz innych w tym co sam robiłeś. I dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już rece zacieram na TDU bo szykuje sie najlepsza na świecie gra wyścigowa(chociaz to sie okaze po premierze). Jedyne co mnie niepokoi to czy pomimo tego, że na moim sprzęcie odpale wszystkie gry dostępne na rynku światowym, odpale TDU w maksymalnej rozdzielczości i w najlepszych ustawieniach grafiki. jakby co to mam Sapphire Radeon X1600 (niestety tylko) 512mb RAM. Jak myślicie czy to co chciałbym osiągnac jest realne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:39, igorn55 napisał:

Ja już rece zacieram na TDU bo szykuje sie najlepsza na świecie gra wyścigowa(chociaz to sie
okaze po premierze).

Popełniłeś błą, zdanei powinno wygladać tak ''''szykuje sie najlepsza na świecie gra wyścigowa'''', a to ogromna różnica :(

Dnia 09.02.2007 o 20:39, igorn55 napisał:

myślicie czy to co chciałbym osiągnac jest realne??

Na maksymalnej rozdzielczości ?? Chyba chodzi ci o maksymalnych setalach w 1024x768....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:34, speedraid napisał:

> Coś fajnego, a nie sama mapka czy plakat bo takie rzeczy to w czasopismach dają.
Mi, ProChaoSowi, Yahoo i wszystkim innym się podobało, aż do momentu napotkania ciebie.....


Dobre :DDD Ale sami przyznacie, że fajniejszy byłby dodatkowy Set Samochodów w grze dla EK lub jakiś fajny metalowy model + fajne opakowanie ... niż zwykła edycja + drukowana mapka i ścieżka dźwiękowa z gry na CD (którą każdy może z gry w formacie MP3 wyjąć i nagrać na CD lub na dysk bez dodatkowego płacenia za to ;-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tekst:
(...)szykuje sie najlepsza na świecie gra wyścigowa(chociaz to sie okaze po premierze).
Twój tekst:
(...)zdanei powinno wygladać tak ''''szykuje sie najlepsza na świecie gra wyścigowa'''', a to ogromna różnica :(

Weź wytłumacz mi w czym ta różnica i o co Ci chodzi bo nie kapuje, jak dla mnie to powtórzyłeś to co ja napisalem, tylko bez tekstu w nawiasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przeczytania paru propozycji dodaktów do Edycji Kolekcjonerskiej u siebie.

A tak wogóle ... znalazłem jeszcze parę innych dat wydania TDU, naprawdę różnych, więc już sam nie wiem ... jeśli zagląda tu ktoś w CDP/GRAM.PL i orientuje się w temacie to bylibyśmy wszyscy bardzo wdzięczni chociaż za informację czy aktualnie podany przez Was termin jest póki co aktualny czy już może wiadomo, że zmiany napewno będą. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej uważniej czytaj bo widać że ciemny jesteś......I nie wiedziałem że dwór to dla Ciebie śmietnik, ale widocznie mieszczuchy mieszkajce w zatęchłych blokach wolą cztery ściany i się nie dotleniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować