Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Ja jednak wierzę w datę premiery podaną przez CD Projekt. Możliwe że czytałeś jakąś zapowiedź sprzed kilku misięcy wię tam nie masz się co spodziwać dokładnej daty. Co do edycji kolekcjonerskiej to wymienione przez ciebie dodatki w większości podaliśmy gdzieś w połowie tego tematu. Ale dobrze że się tak interesujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 22:54, igorn55 napisał:

Weź wytłumacz mi w czym ta różnica i o co Ci chodzi bo nie kapuje, jak dla mnie to powtórzyłeś
to co ja napisalem, tylko bez tekstu w nawiasie.

Już, już tłumaczę.. nie zauważyłem, ale po wklejeniu urywku twojego zdania zapomniałem czegos dopisać, zdanei powinno wyglądać tak: ''''szykuje sie najlepsza na świecie gra wyścigowa na PC'''' . Jest to wielka różnica :) Teraz jest :P

Idzikowski6

Dnia 09.02.2007 o 22:54, igorn55 napisał:

Ale sami przyznacie, że fajniejszy byłby dodatkowy Set Samochodów w grze dla EK

Hmm, mi by wystarczyła mapa + katalog z samochodami + metalowe opakowanie + model samochodu ewentualnie, niekoniecznie zobaczę brelok z TDU, dodatkową płytę ze ścieżka dźwiękową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 07:59, speedraid napisał:

Hmm, mi by wystarczyła mapa + katalog z samochodami + metalowe opakowanie + model samochodu
ewentualnie, niekoniecznie zobaczę brelok z TDU, dodatkową płytę ze ścieżka dźwiękową...


Dokładnie !!! Wersja speedraida jest najlepsza. Tak mogłaby wyglądać ta edycja i na pewno bym ją kupił. Jeszcze tylko filmik o powstawaniu gry by się przydał bo zawsze może się to przydać w mojej pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 08:03, YahooPL napisał:

Jeszcze tylko filmik o powstawaniu gry by się przydał bo zawsze może się to przydać w mojej pracy :P

A gdzie to pracujesz, że potrzebujesz filmik o powstawaniu gry ?? :P Mi to tam lotto czy jest, ale skoro neiktórym jest potrzebna to niech bedzie :)

P.S. WIELKA TRÓJKA RZĄDZI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 08:06, speedraid napisał:

A gdzie to pracujesz, że potrzebujesz filmik o powstawaniu gry ?? :P Mi to tam lotto czy jest,
ale skoro neiktórym jest potrzebna to niech bedzie :)


Na filmiku o powstaniu gry Gothic III na przykład dojrzałem świetnie rozwiązany pomysł na skrypt animacji konia. jestem grafikiem, animatorem i twórcą skryptów więc takie rzeczy naprawdę pozwalają się przyjrzeć mistrzom w tej dziedzinie ...

Dnia 10.02.2007 o 08:06, speedraid napisał:

P.S. WIELKA TRÓJKA RZĄDZI!!


Wiadomo. Nie mogę się doczekać współnych wyściogów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Edycje Kolekcjonerską to bardzo ciekawymi dodatkami byłyby różne gadżety, jednak ja mam ograniczony budżet, mogę dać maksymalnie 159.90 zł. A dodatki takie jak "mapa + katalog z samochodami + metalowe opakowanie + model samochodu ewentualnie, niekoniecznie zobaczę brelok z TDU, dodatkową płytę ze ścieżka dźwiękową..." będą kosztować na pewno więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:13, sir Alfred napisał:

Jeśli chodzi o Edycje Kolekcjonerską to bardzo ciekawymi dodatkami byłyby różne gadżety, jednak
ja mam ograniczony budżet, mogę dać maksymalnie 159.90 zł. A dodatki takie jak "mapa + katalog
z samochodami + metalowe opakowanie + model samochodu ewentualnie,

To jest obowiązkowe :)

Dnia 10.02.2007 o 09:13, sir Alfred napisał:

niekoniecznie zobaczę brelok z TDU, dodatkową płytę ze ścieżka dźwiękową..." będą kosztować na pewno więcej.

To jest neikonieczne, wiec cena nie powinna przekroczyć 160 zł :) Ja tam za niamogę dać nawet 200 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:21, speedraid napisał:

Ej, sorry, ale otatnio mało przebywałem na forum. Czemu został usunięty link do petycji
o EK TDU ??


Tak patrząc prawdzie w oczy to z góry był przegrany ten pomysł. To nie od CDP zależy czy będzie Edycja Kolekcjonerska tylko od wydawcy i kilka głosów na pewno by tu nic nie zmieniła. Możemy tylko liczyć na to że Atari pozwoli na wydanie takowej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:48, YahooPL napisał:

Tak patrząc prawdzie w oczy to z góry był przegrany ten pomysł.

Racja, racja..no ale na Xbox360 była mapa, więc czemu PCtowcy mają być gorsi ??

Gratuluję awansu, normalnie wiedziałem, że w tym tygodniu awansujesz :P Dzisiaj rozmawialismy o tym na gg, a to dlatego, bo wg statystyk wszystko wskazywało na awans :) Gratuluję w witam w gronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:48, YahooPL napisał:

Tak patrząc prawdzie w oczy to z góry był przegrany ten pomysł. To nie od CDP zależy czy będzie
Edycja Kolekcjonerska tylko od wydawcy i kilka głosów na pewno by tu nic nie zmieniła. Możemy
tylko liczyć na to że Atari pozwoli na wydanie takowej ...


A czy takie np. specjalne wydanie od GRAM.PL jakie było w przypadku Company Of Heroes też musi uzyskać odrazu pozwolenie całego świata? :) Może to jest metoda ... nie nazywać tego EK tylko edycja specjalna GRAM.PL i dodać jakieś fajne dodatki. Dla chcącego nic trudnego - czasem działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wszystko jedno jakoś w samochodówce EK nie jest mi potrzebna :D ale dla innych pewnie tak ,
poza mapą która by się przydała , jakaś książeczka z porównaniem aut w grze dokładny opis trybów i możliwości tworzenia własnych wyścigów. Filmik z tworzenia gry to podstawa już, ale zobaczymy.

Wracając do gry to chyba najfajniej prowadzi się stare furki po autostradzie taki free run wokół wyspy 200km/h taka ekonomiczna i bezpieczna prędkość no i niezapominając o garniaku i stylowych butach :D wsiadając do pontiaca FB przypominał mi się Interstate 76 :D

20070210115352

20070210115440

20070210115527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 07:59, speedraid napisał:

Idzikowski6
> Ale sami przyznacie, że fajniejszy byłby dodatkowy Set Samochodów w grze dla EK
Hmm, mi by wystarczyła mapa + katalog z samochodami + metalowe opakowanie + model samochodu
ewentualnie, niekoniecznie zobaczę brelok z TDU, dodatkową płytę ze ścieżka dźwiękową...


No to w sumie mówimy o tym samym przecież ... katalog samochodowy + model samochodu + reszta dodatków w postaci mapki i CD. Głównym elementem jest of cors model + katalog. Bo jakiś chaos zapanował, ale ogólnie to od początku chodzi o to ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:19, Idzikowski6 napisał:

>..........


I jaka cene byś za to proponował bo z tej zawartości to by wynikało jakieś ze 150zł a to już o 50 za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:20, citekmaniak napisał:

> >..........

I jaka cene byś za to proponował bo z tej zawartości to by wynikało jakieś ze 150zł a to już
o 50 za duzo.


Hmmm ... czyli chcesz powiedzieć, że katalog + model samochodu + mapka + muzyka z gry na CD + ewentualnie CD z filmikiem o tworzeniu gry miałoby być to wszystko za darmo ? To edycja kolekcjonerska powinna kosztować tyle co zwykła ? W końcu cena sklepowa TDU to 100zł ... mówisz, że EK 150-50zł ? za tyle samo zwykła co EK ? Dziwne ... ;/ Zawsze można zużyć trochę WPLN''ów do edycji zwykłej jak i do EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:27, Idzikowski6 napisał:

> > >..........


No dla mnie 150 za gre to za duzo conajmniej o 50zł a w sklepach int. TDu zwykła kosztuje 89.90zł. Nie mam tyle kasy zeby wydawac na jakieś dodatki które i tak nie zmienią jakości samej rozgrywki.
Ek to edycja dla ludzi co juz nie mają co z kasą robić raczej albo mają jej dużooo.
Conajwyżej 129.90, zawsze 40zl wiecej niz zwykła wiec sadze ze wystarczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 12:27, Idzikowski6 napisał:

Hmmm ... czyli chcesz powiedzieć, że katalog + model samochodu + mapka + muzyka z gry na CD
+ ewentualnie CD z filmikiem o tworzeniu gry miałoby być to wszystko za darmo ? To edycja kolekcjonerska
powinna kosztować tyle co zwykła ? W końcu cena sklepowa TDU to 100zł ... mówisz, że EK 150-50zł
? za tyle samo zwykła co EK ? Dziwne ... ;/ Zawsze można zużyć trochę WPLN''ów do edycji zwykłej
jak i do EK.


Dokładnie te WPLny zalegają i nie ma co robić , fajnie jakby za nie można było kupić dodatkowe samochody ,
jeśli ma być prawdziwy wypas to gra osiągnie cenę około 199zl za EK do tego minus WPlny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować