Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 16:20, gienio0000 napisał:

Czytalem dzisiaj na oficajlnej stronie TDU z e angielska premiera ma byc 15 marca, i z tego
co tam wynika to bedzie ona w calej europie w tym czasie.Sam sie zaczynam denerwowac bo zakupilem
juz na gram.pl pre ordera i czekam umilajac sobie ten czas coraz to nowymi trailerami:)A tak
w ogole to co z demem na pc?



Dema raczej nie będzie bo w to miejsce była open beta. Co do premiery to w Polsce szacuję gdzieś na kwiecień, maj, coś znowu przesuną. COś tak czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 18:13, kepny napisał:

Będzie demo na PC ??? bo kurde z chęcią bym zobaczył jak to będzie u mnie chodzić ;]



Postów czytać się nie umie? Co chwile ktoś o to pyta i co chwila ktoś udziela odpowiedzi.
Patrz post wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 18:37, gienio0000 napisał:

Nie wydaje mi sie ze premiera sie az tak przecaignie a jesli nawet to kupie za granica a polska
wersje jak dostane to sprzedam na allegro:)



Oby premiera była jak najszybciej.Premiera na świecie też się przeciągla bo ATARI coś kombinuje , ale i tak premiera w polsce niebędzie równo ze światową bo zawsze musi być poślizg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 18:13, kepny napisał:

Będzie demo na PC ??? bo kurde z chęcią bym zobaczył jak to będzie u mnie chodzić ;]



Dema prawdopodobnie nie będzie , była beta kto chciał i mógł to zagrał ale też już nie jest dostępna.
,a reszta ludzi będzie rozmyślać czy kupić, czy nie. Przypomina mi się Gothic 3 gdzie po premierze wydali dopiero demko :D taka kolej rzeczy jest chyba błędna :/
Co do samej premiery CD-Projekt jest związane z ATARI więc wydaje mi się ,że to tylko kwestia samej polonizacji i druku.
Oficjalna strona TDU zmieniła się i jest już nowy termin: Marzec 2007 :)
Może ktoś z wiedzących co nieco :> zdradzi czy już wpłynęły teksty do polonizacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:31, awesome napisał:

> Ja wole mieć TDU w wersji angielskiej ale skoro będzie u nas PL to biore PL

To po co piszesz ze wolisz angielską skoro bierzesz polską? Przeczytaj jeszcze raz to co sam
napisałeś. Sprzeczność widzę, sprzeczność.....


Masz racje, troche źle mi to wyszło, chodziło mi że wolałbym grać z angielskimi napisami ale skoro będzie w Polsce w wersji PL to kupie taką a nie angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:57, Iosis napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jakie będą wymagania, bo mi się nie chce chodzić po internecie. :P


A mi sie nie chce pisać jakie ma wymagania. Rany, ludzie nie badzcie takimi leniwcami i nie zadawajcie tego samego pytania po raz tysieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:59, Jester napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć jakie będą wymagania, bo mi się nie chce chodzić po internecie.
:P

A mi sie nie chce pisać jakie ma wymagania. Rany, ludzie nie badzcie takimi leniwcami i nie
zadawajcie tego samego pytania po raz tysieczny.

Sorki, że obraziłem jaśnie pana. A pytanko zadalem pierwszy raz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:17, Iosis napisał:

Sorki, że obraziłem jaśnie pana. A pytanko zadalem pierwszy raz. :P


Nie obraziles. Po prostu NIE CHCE MI sie podawac tych wymagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodźcie luzie założymy gram.pl''ową gildie\klan\gang (czy co tam innego) w TDU. Oczywiście jak już wyjdzie... Dużo z was będzie w to grało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 2000/XP i nowsze, Intel P4 @ 2.4Ghz lub AMD Athlon 2800+, 512 MB RAM, 8GB HDD, ATI Radeon 9800 256MB VRAM lub Nvidia 6600 GTz 256 MB VRAM.(generalnie chodzi o grafikę z shaderami 2.0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:24, daycrawler napisał:

Chodźcie luzie założymy gram.pl''ową gildie\klan\gang (czy co tam innego) w TDU. Oczywiście
jak już wyjdzie... Dużo z was będzie w to grało?



Ja będę grał na pewno,a z tym klanem-zostałeś uprzedzony przez innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:04, Alexx1 napisał:

> Chodźcie luzie założymy gram.pl''ową gildie\klan\gang (czy co tam innego) w TDU. Oczywiście

> jak już wyjdzie... Dużo z was będzie w to grało?


Ja będę grał na pewno,a z tym klanem-zostałeś uprzedzony przez innych



E tam, ja może zagram może nie. Jakoś nie ciągnie mnie do tego aczkolwiek interesuje mnie jak to będzie wszystko wyglądało w finalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyznam że to pierwsza gra na którą czekam z niecierpliwością i gdy pomyślę że to jeszcze miesiąc czasu w systemie 5dni szkoła 1 dzień robota 1 dzień odpoczynek to tylko włosy z klaty rwać(jeszcze ich nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, gra się zapowiada bardzo ciekaweie ... Ale nawet jak wyjdzie ta gra to raczej na moim kompie nie będzie można odzuć potęgi grafiki itp. bo mam za słąbego kompa ... :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować