Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

a co najlepsze ... gra już chłopakom wyciekła w sieć :| zastanawia mnie skąd oni mają to wszytko przed premiarami :/ ktoś pewno dał pupy za trochę $ ... jak to w życiu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 13:18, Dead-pl napisał:

a co najlepsze ... gra już chłopakom wyciekła w sieć :| zastanawia mnie skąd oni mają to wszytko
przed premiarami :/ ktoś pewno dał pupy za trochę $ ... jak to w życiu :/


Widze, ze nie czytasz poprzednich postow... bylo mowione ze w Hollandii, Szwecjii, Belgii gra jest juz dostepna w sklepach od 2 dni, a oficjalnie od dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:56, Łukasz007 napisał:

Może jakieś oświadczenie CDP wyda co do premiery ?

Hmm, pomysl. Czy CDP wydaje tą grę ?? Nie, a właściwie tak tylko, że w Polsce, a jak pisało w newsie CDP nie podaje konkretnej daty premiery, gdyż nie ma zapewne informacji o dostaniu pierwszych plików do tłumaczenia. Jeżeli zaś dostało to zapewne niektóre wymagają dopracowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro grają w Beneluxie, to gra już powstała, tylko teraz musi wyjść na cały świat. Mam nadzieję, że CDP już zlokalizował grę... Może by tak trochę info? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, z tego co pamiętam będą wypuszczać takie paczki jak na X360, ale one mają kosztować ~4$. I nie są obowiązkowe chociaż większość i tak będzie je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy czytam na oficjalnym forum tdu posty gosci ze skandynawi cze beneluxu to mnie krew zalewa,apel do cd projekt rzuccie nam ta gre chdzby po angielsku pozniej wypuscicie patch polonizujacy i juz przeciez to nie rpg gdzie fabula i dialogi to klucz to dobrej zabawy.Cd projekt sux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:08, Kropek13 napisał:

Skoro grają w Beneluxie, to gra już powstała, tylko teraz musi wyjść na cały świat. Mam nadzieję,
że CDP już zlokalizował grę... Może by tak trochę info? :>


Popieram. Jakieś info by sie przydało. Na swiecie juz sobie pomykają wiec i u nas mogliby już wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:01, maciekujek napisał:

Na pierwszym configu powinieneś zagrać na medium. Sam do niedawna miałem podobny config. Na
drugim powinieneś zagrać na fullu.

No to fajnie jezeli jemu pojdzie na medium to mi tym bardziej powinno celeron 2,7 768Mb ram i radeon 9600xt 256bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 12:31, Łukasz007 napisał:

> Czy TD Unlimited pójdzie na moim komputerze? Moja konfiguracja to:
> -AMD Athlon 1800+ 1,53GHz
> -384MBRAM (128 i 256MB)
> -ATI Radeon 9800 PRO 256MB/128bit
> Bardzo chciałbym kupić TDU i pograć, nawet jeśli działałaby na niskich detalach.
> Zamierzam za około 2mies. kupić nowego PC z konfiguracją:
> -AMD Athlon64 X2 3800+
> -1GBRAM
> -GForce 7900GS 256MB/256bit
> Czy na takim sprzęcie pogram w TDU w wysokich detalach?
> Odpowiedzcie


Zobacz na moim gramie jak gra będzie Ci chodzić bo chcesz kupić taki sam sprzęt jak ja mam

>
Odwiedzilem twoj gramsajt i poczytalem o wydajnosci tej gry,i w zwiazku z tym mam pytanko na jakie ustawienia mogles sobie pozwolic na tym confingu co tam podales aby liczba klatek nie spadla ponizej tych 30fps.
P.S Sory ze pisze dwa posty pod rzad ale cos marnie ta wasza aktywnosc dzis na tym forum wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie CDP nie moze wydac nie spolonizowanej gry poniewaz, jesli bedzie ona w jezyku angielskim nie bedzie zlokalizowana na nasz kraj bedziemy placic taka cene jak na zachodzi placa tylko ze w zlotowkach... niestety ale tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz pisane na tym forum miloin razy ze nie trzeba a mniec 256 ram na karcie aby gra chodzila wystarczy miec karte zgodna z S.M 2.0 np twojego ge forca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo cokolwiek o Kolekcjonerskiej edycji TDU oprócz tego, że "Jak ludzie będą chcieli to damy"? Bo zamierzałbym zamówić przedpremierówkę, ale jeśli ma wyjsć Kolekcjonerska to wiadomo co wybiore. A więc czy ma sens zamawiać teraz grę, no a jeśli nie, to kiedy CDP da jakieś info o tym co paczka ma zawierać, cena, no i dostepność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzazie nic nie wiadomo na temat EK za granica sklepy wycofują ek, ja bym kupił na twoim miejscu najwyżej jak wyjdzie ek to tamtą sprzedasz na allegro i pewnie jeszcze zarobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2007 o 16:17, gienio0000 napisał:

>
Odwiedzilem twoj gramsajt i poczytalem o wydajnosci tej gry,i w zwiazku z tym mam pytanko na
jakie ustawienia mogles sobie pozwolic na tym confingu co tam podales aby liczba klatek nie
spadla ponizej tych 30fps.
P.S Sory ze pisze dwa posty pod rzad ale cos marnie ta wasza aktywnosc dzis na tym forum wyglada:)


natywnie czyli 1440x900 to maksymalne ustawienia +AA2x i 4xFiltr co daje średnio 30FPS w mieście ~25FPS
ale gdy damy standardowo 1024* to spokojnie nie będzie poniżej 30klatek

Gra jest dobrze zoptymalizowana ale ten komu beta słabo chodziła to w pełnej też nie będzie widział różnicy na plus ,słaba aktywność bo ludzie w pracy są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>

No to jak mówisz, że jak pomiedzy betą a finalną wersją nie ma większej różnicy co do wymagań to mogę zapomnieć o graniu w tą grę. W becie wyciągałem może 1 klatkę na sekundę w rozdz. 640/480. A taka fajna gra miała być z niskimi wymaganiami. Cóż, po maturze trzeba by coś kompa unowocześnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:29, awesome napisał:

>>>

No to jak mówisz, że jak pomiedzy betą a finalną wersją nie ma większej różnicy co do wymagań
to mogę zapomnieć o graniu w tą grę. W becie wyciągałem może 1 klatkę na sekundę w rozdz. 640/480.
A taka fajna gra miała być z niskimi wymaganiami. Cóż, po maturze trzeba by coś kompa unowocześnić.



1 klatkę ? a jaki masz konfig ? może da się coś poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>>>1 klatkę ? a jaki masz konfig ? może da się coś poprawić

Chciałbym żeby ten TDu chodził chociaż w 800x600 i medium.

mój cfg:
Athlon 2000xp+
1GB RAM
Ge Force FX 5200 128/128

Dodam, że NFS Carbon śmiga w 1024x768 w medium i ogólnie jeszcze każda gra mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować