Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2007 o 23:13, Kropek13 napisał:

Co do samej gry robi się coraz cieplej... Już teraz lista bugów ma około 10-20 pozycji. Ludzie
na forum Atari chcą patcha. Full pono zawiera te same bugi, co beta. Do czego wykorzystano
więc czas między betą a premierą w państwach Beneluksu?



Hmmm do niczego :D ?
Beta była właściwe pełną wersją ,chcieli tylko przetestować możliwość serwera mam takie dziwne wrażenie
Teraz to tylko patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:46, Kapas napisał:

> http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=48560&page=10&pp=30
>
> tam kolo pisze o swoich wrazeniach


o swoich wrażeniach na Celeronie 2.6 Ghz 512 ram i karcie UWAGA R9200 SE

O jakich wrażeniach ? :D Przecież to mu nawet odpalić się nie powinno ..


Nie ten post, inny na ktorym pisze ze ati bije geforca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:21, gienio0000 napisał:

W niektórych grach lepsz wydajność maja karty nv w innych ati, w tej grze lepsze okazuje sie
ati i dobrze.

U mnie na 7800 GT chodził na ustawieniach high z AAx4 przy 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tylko mieć nadzieję, że u nas będzie wersja spatchowana, chociaż o Gothicu 3 mówili, że zabugowany, a ja jakoś specjalnie dużo bugów nie widzę, więc może nie będzie tak źle. A co do Ati i Nvidii, to dla mnie Ati=Nvidia bo przez jakiś czas byłem fanem pierwszej firmy, teraz jestem drugiej, a karty obu tego samego "poziomu" są podobne. (wiem, wiem OT :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:06, gienio0000 napisał:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,25,11546,3743

A tu macie recke tdu,ponac zajebista mimi wielu bledow ktore wersja wydana przez cdprojekt
ma byc pozbawiaona:)



nie sądze, że poprawią wszystkie błedy bo by ci z zachodu narzekali że my mamy lepszą wersje. To co jest w zagranicznej wersji zapewne będzie i u nas tylko, że spolszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:06, gienio0000 napisał:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,25,11546,3743

A tu macie recke tdu,ponac zajebista mimi wielu bledow ktore wersja wydana przez cdprojekt
ma byc pozbawiaona:)



Czytałem to i powiem ,że co do wymagań to trochę przesadzili , ale testowali na trochę starym już sprzęcie.
Tak samo grafika wcale taka powalająca nie jest i porównanie jej do Crysisa to lekka przesada :D
Co do reszty plusów to się zgadzam , bo chyba nie znaleźli błędów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 08:26, Kropek13 napisał:

W zasadzie połowa akapitu o grafice jest o tym, że jest zarypista i kompoje*na ;) To jest beta
czy full oceniany?

Ja tam nie wiem, pewnie beta, tyle, że ja przy moim P4 3.4, 2G RAM, GF7800 GT ani nie zauważyłem tych błędów o których oni piszą ani jakieś zwolnienie grafiki. A ustawienia... no cóż, 1024x768x32, AAx4, HDR, ANISOx16 i tak na oko nie spada poniżej 40 klatek/s. Moim zdaniem gra jest chyba pamięciożerna, bo po moich obserwacjach nie marudzą osoby grające w mmo i co za tym idzie mające konfigi z dużą ilością pamięci bo ten element jest najbardziej wpływający na wydajność w tego typu grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już możliwość ściągnięcia pełnej wersji przez usługę "digital download pc" na stronie Atari
koszt około 44$ do tego jest mapka w pdf, coś jak direct2drive w fileplanet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 22:57, Tovaries napisał:

wiadomo kiedy bedzie lub czy bedzie demo? i jeszcze jedno pytanie: skąd mogę legalnie wziasc
bete?

gra będzie 30 marca w polsce i nie wiem skąd można wziąść bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce max dwa trzy tygodnie i ja mamy panowie; wyrzucic dziewczyny zakneblowac zony wylaczyc telefony zaslonic okna i grac grac i grac z przerwa na podzielenie sie wrazeniami na forum.

I m so Happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 14:31, donard napisał:

gra będzie 30 marca w polsce i nie wiem skąd można wziąść bete



No po ogłoszeniu statusu gold można by się spodziewać 30 marca u nas , mam właśnie taką nadzieję :)
hehe jest coś dobrego w tym mianowicie wszystkie ciekawe gry wychodzą mniej więcej w tym okresie czyli CnC3 Stalker no i TDU , tylko która pozycja wygra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 20:21, gienio0000 napisał:

Jeszce max dwa trzy tygodnie

A czy przypadkiem nie przeczytałeś tylko tematu newsa?? Gra ukaże siew Stanach 20 marca z tym, że nie muszą tam tłumaczyć gry na język ojczysty, a w naszym kraju niestety trzeba. Gra nie ukaże się wcześniej niż 29 marca, ja wam to mówię. Jeżeli się mylę, zawstydzę się na śmierć :-) Sam uważam, że nie dostaniemy jej wcześniej niż początek kwietnia, a jeżeli źle pójdzie dopiero po świetach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 21:00, Łukasz007 napisał:


> gra będzie 30 marca w polsce i nie wiem skąd można wziąść bete


No po ogłoszeniu statusu gold można by się spodziewać 30 marca u nas , mam właśnie taką nadzieję
:)
hehe jest coś dobrego w tym mianowicie wszystkie ciekawe gry wychodzą mniej więcej w tym okresie
czyli CnC3 Stalker no i TDU , tylko która pozycja wygra :D


Zależy, czy CDP dostał już plik do spolszczenia. Jeśli tak- grę mamy (niemal) na premierę US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować