Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 14:03, Piotrek K. napisał:

W dziwne gry gracie skoro nie ma widoku z kokpitu. Wylaczcie najnowsze NFSy i zagrajcie w Live
for Speed czy GTR ;).


ja swoja droga nie lubie za bardzo tego widoku, wole widziec caly pojazd :)
a jak TDU bedzie kompatybilne z moja kierownica to bede wniebowziety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:05, Zauri napisał:

> W dziwne gry gracie skoro nie ma widoku z kokpitu. Wylaczcie najnowsze NFSy i zagrajcie
w Live
> for Speed czy GTR ;).

ja swoja droga nie lubie za bardzo tego widoku, wole widziec caly pojazd :)
a jak TDU bedzie kompatybilne z moja kierownica to bede wniebowziety.


Gdyby nie ten widok z kabiny to bym tego nie tknął nawet , do grania na kierownicy to jest idealny widoczek zwłaszcza, że kokpity prezentują się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:05, Zauri napisał:

ja swoja droga nie lubie za bardzo tego widoku,

Ja np. nie wyobrazam sobie grania, np. w LFS na innym widoku niz ze srodka.

Dnia 13.03.2007 o 14:05, Zauri napisał:

wole widziec caly pojazd :)

Ojj... nie... calkowicie nie pozwala mi to ''wyczuc'' pojazdu. Fajna jest tez kamera ''z maski''. Nie jest tak duzo zasloniete przez karoseria, a rowniez przyjemnie sie jezdzi :)...

Dnia 13.03.2007 o 14:05, Zauri napisał:

a jak TDU bedzie kompatybilne z moja kierownica to bede wniebowziety.

Hmmm... na ponizszej stronce mozna znalezc wyciag z Read Me gdzie jest wykaz kierownic, ktore nie sa oficjalnie obslugiwane, ale powinny dzialac. Co dziwnego, na liscie jest tez Momo Force od Logitecha :P. Choc akurat mysle, ze kiera to kiera. Skrecanie oraz pedaly gaz/hamulec beda dzialac ;)...

http://flatoutjoint.com/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=452.msg4898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:17, Piotrek K. napisał:

Ja np. nie wyobrazam sobie grania, np. w LFS na innym widoku niz ze srodka.

Ja przy Colinie opanowałem jazdę z wewnątrz pojazdu, więc teraz nie mówię ''''lepiej wyczuwam samochód jak jest kamera na zewnątrz'''' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2007 o 14:17, Piotrek K. napisał:

> a jak TDU bedzie kompatybilne z moja kierownica to bede wniebowziety.
Hmmm... na ponizszej stronce mozna znalezc wyciag z Read Me gdzie jest wykaz kierownic, ktore
nie sa oficjalnie obslugiwane, ale powinny dzialac. Co dziwnego, na liscie jest tez Momo Force
od Logitecha :P. Choc akurat mysle, ze kiera to kiera. Skrecanie oraz pedaly gaz/hamulec beda
dzialac ;)...

http://flatoutjoint.com/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=452.msg4898


A to które są niby oficjalnie wspierane jeśli dwie topowe konstrukcje są poza listą (MoMo i G25) ? :D
co do samej momo to nie ma problemów z TDU ,a FAQ na forum ATARI mówi ,że G25 to sugerowana kiera dla tego tytułu.

Może zrobimy mały konkursik na forum gram.pl np. max speed albo najlepszy czas konkretnego wyścigu i go przypniemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:17, Piotrek K. napisał:

Ojj... nie... calkowicie nie pozwala mi to ''wyczuc'' pojazdu. Fajna jest tez kamera ''z maski''.
Nie jest tak duzo zasloniete przez karoseria, a rowniez przyjemnie sie jezdzi :)...

Ja osobiście w tdu wolę widok bez deski i bez maski. Sama droga i nic więcej :D Kierownicę widzę przed sobą bo ją trzymam ;) A widoczność jest dużo większa (i tak mniejsza niż w normalnym samochodzie bo mogę patrzeć tylko do przodu. Niestety nie ma ustawienia podążania wzrokiem jak w GTR, znaczy widziałem tam jakąś opcję IR ale niedostępną. Jakby można było ustawić symulacje podążania wzroku w kabinie to pewnie bym grał tylko z taką opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:17, Piotrek K. napisał:

Choc akurat mysle, ze kiera to kiera. Skrecanie oraz pedaly gaz/hamulec beda
dzialac ;)...


no to na pewno tak, ale zalezy jak to bedize dzialalo :)
Na grach z serii colin czy TRD ja na swojej kierownicy nie pojezdze bo tam nawet jak sie pobawie ze wszystkimi ustawieniami to i tak bede mial tak ze skret kierownica w lewo pod katem 90 stopni nie bedzie odpowiadal skretowi kierownica w prawo pod katem rowniez 90 stoppni.
A za to w grach z serii N4S dziala normalnie, tak jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:30, SwenG napisał:

Ja osobiście w tdu wolę widok bez deski i bez maski. Sama droga i nic więcej


W tej materii podzielam zdanie. Jedyny widok, ktory pozwala mi na normalne prowadzenie samochodu. Kokpit, czy nawet sama maska zaslaniaja i tak juz mocno ograniczone pole widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:30, SwenG napisał:

znaczy widziałem tam jakąś opcję IR ale niedostępną

Ja chyba wiem od czego to jest ;). Spojrz do linka ponizej :-)
http://board.armedassault.pl/viewtopic.php?t=139
A w linku nizej przyklad dzialania. Jakbym mial kamerke i-netowa to bym sie chyba zaczal z tym bawic :). Swoja droga takie urzadzenie mozna tez spokojnie kupic. Oczywiscie kosztuje sporo wiecej niz taka domowa robota
http://www.youtube.com/watch?v=qU6N1zgqjQw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:30, SwenG napisał:

Ja osobiście w tdu wolę widok bez deski i bez maski. Sama droga i nic więcej :D Kierownicę
widzę przed sobą bo ją trzymam ;) A widoczność jest dużo większa (i tak mniejsza niż w normalnym
samochodzie bo mogę patrzeć tylko do przodu.


Zgadzam się jak najbardziej, widok ze "zderzaka" dodaje gre zawsze kopa, ma się wrażenie, że auto jedzie znacznie szybciej niż przy widoku od tyłu czy z kokpitu, ładnie wtedy droga umyka na ekranie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej ;ubię widok z kokpitu. wszędzie gdzie się da tak gram. W GTR 2, w toce 3(choć w srodku auta były tam "średnio" dopracowane). w TDU też będę. Ale np. w Carbonie grałem na zderzaku. Jest to dobry pomysł, bo widać tylko drogę i nic więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię grać z widokiem z kokpitu ale często producenci ich nie dopracowują i brzydko wyglądają wtedy zazwyczaj zmieniam na kamerę z tyłu. Na szczęście w TDU widok z kokpitu jest po prostu piękny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widok z kokpitu nie jest dopracowany w toce 3. Tam wszystkeie samochody wyglądają tak samo. Wiem, że auta wyścigowe nie są idealnie w środku zrobionę, ale każde jest na tyle oryginalne, że mogli to zrobić, jak w gtr 2. Tam widok z kokpitu jest najlepszy, jaki dotychczas powstał w grach. Mam nadzieję, że TDU to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:00, 4d3x napisał:

Wie już ktoś kiedy ma wyjść TDU ??

Miejmy nadzieję, że jak najszybciej. Myślę, że będzie już w marcu, ok 30, ale nie wiem. Tak myślę. Skoro w Beneluksie już grają, to dlaczego my nie możemy? Osobiście liczę na koniec marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:49, goldeneagle napisał:

Miejmy nadzieję, że jak najszybciej.


mnie tam nie zalezy kiedy wyjdzie, bo nie mam narazie kasy. Mysle ze tak uzbieram na giere na poczatku maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować