Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 20:31, Przemoo08 napisał:

Ja słyszałem pogłoski,że możliwe że TDU pojawi się już 15marca.Ile w tym prawdy-nie wiem....

Jak by była to CDP zapewne poinformowałoby łaskawie o tym, że prace nad TDU zostały ukończone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wątpię ponieważ CDP powinien wysłać maila w sprawie potwierdzenia który musi być 5 dni przed wysyłką tak piszę w moich zamówieniach no ale bym się nie obraził jak by to prawda była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, na świecie sobie już graja od ładnych kilkunastu dni a Polska jak zwykle jak wieś wszystko na końcu. Żeby chociaż dobrze się grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zdążą:) Bądźmy dobrej myśli. Jestem za tym, że by nawet wydano TDU po angielsku, a spolszczenie doszło później, jak to miało miejsce z oblivionem cenegi. Ale pewnie prace są już na tyle zaawansowane, że już trudno byłoby to odkręcić. Teraz możemy sobie tylko gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:31, goldeneagle napisał:

Na pewno zdążą:) Bądźmy dobrej myśli. Jestem za tym, że by nawet wydano TDU po angielsku, a
spolszczenie doszło później, jak to miało miejsce z oblivionem cenegi. Ale pewnie prace są
już na tyle zaawansowane, że już trudno byłoby to odkręcić. Teraz możemy sobie tylko gdybać.


Spolszczenia jako osobny plik nie wydadzą żeby nie było łatwo piratom ;)
A wersje angielską można mieć już teraz i to nawet z polskich sklepów internetowych więc droga wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:56, Łukasz007 napisał:

> Na pewno zdążą:) Bądźmy dobrej myśli. Jestem za tym, że by nawet wydano TDU po angielsku,
a
> spolszczenie doszło później, jak to miało miejsce z oblivionem cenegi. Ale pewnie prace

> już na tyle zaawansowane, że już trudno byłoby to odkręcić. Teraz możemy sobie tylko
gdybać.

Spolszczenia jako osobny plik nie wydadzą żeby nie było łatwo piratom ;)
A wersje angielską można mieć już teraz i to nawet z polskich sklepów internetowych więc droga
wolna



Co do piratów, to już podobno od kilkunastu dni jest na sieci już piracka wersja TDU. Qrcze, szkoda że taka dobra gra jest już w posiadaniu piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość sklepów zbierających preorder na TDU podaje datę 30 marca i mnie by ona pasowała... ultima podaje ok. 29 marca.

Z drugiej strony można np. na ultimie zamówić sobie wersję angielską i grać, tylko jak zwykle angielska kosztuje ... 160zł liczą sobie. A tyle nie dam za zwykłą wersję, poczekam i kupie jednak za 80zł na gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto będzie kupić Test Drive Unlimited, jeżeli się grało w ścigałki typu NFS?? :) Bo jak tak, to może powinienem jednak zamówić tego pre-ordera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 08:19, Wojtek_17 napisał:

Ciekawe czy jak TDU wyjdzie czy CDP zrobi z tydzień z tą grą tak jak to było z innymi grami.Jak
uważacie?

Na pewno. Aktualnie jest to chyba najbardziej oczekiwana gra, więc muszą zrobic z nią tydzień :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ATARI community TDU powstał bardzo ciekawy dział tzw. "Player of the week"
ranking rusza już w ten weekend ;) oczywiście mój profil jest pusty ale kto ma już grę może nas powiadomić jak to będzie wyglądało

20070314091507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze to czekanie mnie dobija :) napewno warto bo jestem ogromonym fanem (wrażenia po wersji beta) miałem nadzieję że już ją będę miał ale trzeba jeszcze poczekać :( Pozdrawiam Wszystkich TDU maniaków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 09:40, goldeneagle napisał:

Masz rację, ale jest jedno "ale". Żaden serial piracki się nie zgadza:) Także nie pograją sobie.



I bardzo dobrze.
Qrcze, mi z racji moe\jego kompa TDU nie o\\podziała. Ciesze oko fimlikami z youtuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować