Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dzieki za info wiadomo ze logitech to jedna z najlepszych na swiecie jesli chodzi o podzespoly do kompa.

Aha i zeby nie pisac dwoch postow to info dla Przemoo08- zmniejsz sobie martwy punkt i bedzie ci reagowala kiedy trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:41, Piotrek K. napisał:

Zwaz jednak, ze nie kazdy jest chetny na wydanie prawie 4 stowek na kierownice ;). Zwlaszcza
jak duza czesc z tych ludzi bedzie na niej gralo w NFSa, TDU czy inne, mniej realistyczne/wymagajace
scigalki ;)

Ale to jednak jest jakość. W całości optyka, silny force feedback, regulowany kąt obrotu. Żyć nie umierać. A do 900 stopniowego obrotu kupię sobie 18 wheels of steel Haulin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się powoli zniechęcam do zakupu tej gry... największy wpływ ma na to olewanie nas przez cdp - jeśli sami nie znają jeszcze (!?) dokładnej daty premiery to niech chociaż podadzą wiadomość o przypuszczalnej dacie - środek marca, koniec marca itp. :| A tu nic - mamy 15 marca a data premiery to wciąż po prostu "marzec". Ignorancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 09:23, Vangel napisał:

Ja już się powoli zniechęcam do zakupu tej gry... największy wpływ ma na to olewanie nas przez
cdp - jeśli sami nie znają jeszcze (!?) dokładnej daty premiery to niech chociaż podadzą wiadomość
o przypuszczalnej dacie - środek marca, koniec marca itp. :| A tu nic - mamy 15 marca a data
premiery to wciąż po prostu "marzec". Ignorancja.


data polskiej premiery to 29 marzec tak pisze na www.gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś powie po co czekać na polską premierę, żeby menu mieć po polsku ?? Gra jest rewelacyjna, odkąd pozbyłem sie PS one zawsze chciałem żeby Grant Turismo wyszło na PC a TSU bardzo tą gierkę przypomina. Grywalność jest ogromna, wiem bo gram i prosze nie pisać że pirat czy cos w tym stylu ponieważ posiadam wersję beta i są z nią czasami problemy przy włanczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 09:57, Chilid napisał:

niech mi ktoś powie po co czekać na polską premierę, żeby menu mieć po polsku ?? Gra jest
rewelacyjna, odkąd pozbyłem sie PS one zawsze chciałem żeby Grant Turismo wyszło na PC a TSU
bardzo tą gierkę przypomina. Grywalność jest ogromna, wiem bo gram i prosze nie pisać że pirat
czy cos w tym stylu ponieważ posiadam wersję beta i są z nią czasami problemy przy włanczaniu.



Mi tam już beta padła :(
Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś miał tą grę szybciej :D zamów w innym sklepie tylko, że po angielsku i za 159zł prosta sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam angielskiej wolę nie zamawiać, wolę spokojnie i powoli poczekać na polską pełną wersję :) Nie pali mi się, aby to mieć od razu, na razie jestem oszołomiony WoWem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 10:08, Łukasz007 napisał:

Mi tam już beta padła :(
Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś miał tą grę szybciej :D zamów w innym sklepie tylko,
że po angielsku i za 159zł prosta sprawa ;)

Defragmentuj dysk co jakiś czas 3-6 dni mi to pomaga i gierka ładnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 10:21, Chilid napisał:

> Mi tam już beta padła :(
> Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś miał tą grę szybciej :D zamów w innym sklepie
tylko,
> że po angielsku i za 159zł prosta sprawa ;)
Defragmentuj dysk co jakiś czas 3-6 dni mi to pomaga i gierka ładnie chodzi.



Tak to pomaga ,ale ja już nie mam gry na dysku nawet :D czekam jak inni na pełniaka
Vytrix tylko, że ja mam wolny cały tydzień przyszły i chciałbym sobie pograć spokojnie, nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby polska wersja nie wyszła razem z innymi krajami 16marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może są jakieś błędy... Też bardzo możliwe... Ten tydzień przeznacz sobie na jakąś inną ścigałkę, by się przygotować na szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 10:55, Vytrix napisał:

Może są jakieś błędy... Też bardzo możliwe... Ten tydzień przeznacz sobie na jakąś inną ścigałkę,
by się przygotować na szok :)



Ale jakie błędy ? polski wydawca nie naprawia gier, problemów jest dużo ale gierka była gotowa już lutym , nie mam już kasy bo w zamówieniu są dwie inne tak to bym anulował i poszedł na angielską wersje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne posunięcie-nie sądzę byś miał większy zysk z Allegro.Ale ja o czymś innym.Mówcie Forumowicze jakie samochody w garażu musicie mieć.Ja np. chcę Ferrari 430 spyder i Aston Martin Vanquish.A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak sie dorobie gierki (kiedys ;)) to w garazu na pewno znajda sie:

Aston Martin DB9 Coupe - im wczesniej kupie tym lepiej ;-)
Nissan 350Z Coupe
Troche pozniej moze Jaguar XJ220
Do tego jedna z ''wiertarek''. Zapewne Kawasaki.

Mysle, ze mi wystarczy. Jak juz sie naciesze tymi pojazdami to zabiore sie za eksperymenty z TVrem Wiessmannem czy jakims Ferrari 575M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Cobra 427, Aston Martim DB9 Coupe, Caterham CSR260, Shelby GR-1 Concept, Corvette stingray ''69, Jaguar XKR, Lotus Exige, McLaren SLR (nie lubię Mercedesów, więc napisałem tak. Wsumie to bardziej McLaren niż Merc:), Noble M12, Saleen S7, Spyker C8 Spyder.
Dużo ich wyszło. Mam nadzieję, że są w tej grze domy z takim garażem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj chyba cały dzień spędziłem oglądając filmiki z TDU na youtubie. No i doczekać się nie mogę.Dni mijają coraz...wolniej minuty niczym godziny, godziny niczym dni, a dni sami wiecie;/
A co do garażu, to w moim zapewne znajdą się :
Aston Martiny( chyba wszystkie :P ), Ferrari Enzo i f430, Shelby gt 500, Lotus Elise, Ford Shelby Cobra Conpect, i wiele innyc :P
Jedyną pomyłką w tej grze dla mnie to nissan, już za bardzo mi się kojarzy z nfs, który stracił już mnie jako klienta,;/
Polecam również obejrzeć świetny filmik z astone db7 w roli głównej. :D http://youtube.com/watch?v=lZAlao2UT4w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować