Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 16:00, Piotrek K. napisał:

A czy nie jest przypadkiem tak, ze RUF zajmuje sie, profesjonalnie, tuningiem samochodow marki
Porsche? Cos jak Brabus dla Mercedesa?

Szczerze mówiąc nic o tym nie wiedziałem :} Ale nawet nie oto chodzi w końcu atari chciało ten samochód to i musiało jakoś go wkręcić, zatem zrobili to w taki sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja miałem przyjemność pograć u kumpla w wersje na x-boxa 360 i moge stwierdzić jedno: ryje beret! W tej grze nie chodzi o to by się scigać (choć te też są i to w dużej ilości) ale chodzi o samą przyjemność z jazdy.
Bo właśnie w tej grze największą przyjemność sprawiło mi jeżdżenie samochodami a nie wyścigi. W wiekszości samochodówek chodzi tylko o wyścigi a przecież jazda brykami nie tylko na tym polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:22, Piotrek K. napisał:

A mi sie marzy, zeby kiedys powstala porzadna symulacja kierowcy autobusu. Albo, zeby pojawil
sie dodatek do TDU dodajacy wlasnie te pojazdy ^^...


Lol, przypomniało mi się jak w którymś starszym NFS można było po wpisaniu kodów jeździć ciężarówkami albo autobusami :) A pomysł mi też się podoba, ale jego relizacji najbliże są gry typu 18 Wheels of Steel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:07, Venom napisał:

ale jego relizacji najbliże są gry typu 18 Wheels of Steel.

Nieprawda, juz niedługo premiera Bus Driver :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:14, Bartkula napisał:

Będzie "symulacja" autobusu, Bus Driver wyda konkurencja - Topware. Więcej tutaj:
http://busdriver.topware.pl/


Nic tylko czekać na demo :)

Ale wracając do tematu TD:U, ponieważ pokonałem już sporą część gry na X360 mogę ją spokojnie polecić wszystkim miłośnikom swobodnego podróżowania. Moim zdaniem bije dwa ostatnie NFS''y na głowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFSy bije wszystko na głowę. Po świetnym Porsche 2000 ta seria zaczęła się staczać. Więc czekałem na porządną grę wyścigową i nagle- ni stąd, ni zowąd- TDU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 21:18, Kropek13 napisał:

NFSy bije wszystko na głowę. Po świetnym Porsche 2000 ta seria zaczęła się staczać. Więc czekałem
na porządną grę wyścigową i nagle- ni stąd, ni zowąd- TDU :)

No,raczej :) Zgadzam się w 100% xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:24, Venom napisał:

Moim zdaniem bije dwa ostatnie NFS''y na głowe!

Nietrudna to sztuka, wszak w Carbona gralem jedynie z 10-15 minut (w demo), a MW moze z godzinke ;-). Choc zgadzam sie calkowicie, ze czegos takiego jeszcze w grach samochodowych nie byla i po prostu nie wypada nie posiadac takiej pozycji w swoich zbiorach :). 1000mil i ponad setka jednych z najlepszych samochodow swiata kusi. Oj kusi ;)


>>> Bartkula
Łoho! Gra wydana przez Topware bije na glowe ta amatorska produkcje w ktora dane mi bylo pograc!! Kurde, no to kolejna gra, ktora trzeba dodac do mojej listy Musze-Kupic-...-Kiedys ;)
PS. Wspomniana produkcja. Jak ktos chetny to mozna pograc ;) - http://kmradom.50webs.com/symbus.html#7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 08:05, Piotrek K. napisał:

Łoho! Gra wydana przez Topware bije na glowe ta amatorska produkcje w ktora dane mi bylo pograc!!
Kurde, no to kolejna gra, ktora trzeba dodac do mojej listy Musze-Kupic-...-Kiedys ;)

Hmm, na screenshotach nie widziałem ani jednej fotki zza kierownicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem kto te opisy tam powstawial ;).

Screen numer 2 - Widok z kabiny MAN-a po zastosowaniu przyklęku
Screen ostatni - Widok z kabiny Volvo B10 BLE 6x2 podczas nocnego postoju na pętli

Zapewniam Cie, ze widok zza kierownicy jest :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 10:03, Wojtek_17 napisał:

Wiecie że TDU dostało w CDA ocenę 10/10?

"Pokash fotkie" :D
Jakoś nie mogę uwierzyć. Mimo iż ta gra to aktualnie dla mnie numer jeden to 10/10 w życiu bym nie dał po pierwsze z powodu błędów po drugie ci autostopowicze mi się bardzo nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 10:03, Wojtek_17 napisał:

Wiecie że TDU dostało w CDA ocenę 10/10?


Może za innowacje i nowe podejście do tematu :) grywalność rzeczywiście jest na 10 reszta już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować