Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 19:18, Omega232323 napisał:

Pre-order złożony, teraz czekam... :))
3 kwiecien wysyłka + przesyłka kurierska (ok.1 dzień) = 4-5 kwiecień giercze!! :D


Omega232323 jesteśmy w tej samej sytułacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ochotę na pre-ordera ;) Tylko takie pytanko, czy pójdzie mi gierka na:
-Intel Pentium D 935 (albo 925, nigdy nie mogę się przyzwyczaić) 3,0 ghz
-GeForce 7600 GS 256 mb
-1 GB ram

Sprawdzałem w wymaganiach na stronce z pre-orderem i teorytycznie powinno mi pójść, ale wiadomo - strzeżonego pan Bóg strzeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 19:49, Gray-Man napisał:

Ja też mam ochotę na pre-ordera ;) Tylko takie pytanko, czy pójdzie mi gierka na:
-Intel Pentium D 935 (albo 925, nigdy nie mogę się przyzwyczaić) 3,0 ghz
-GeForce 7600 GS 256 mb
-1 GB ram


Powinno pójść, nie wiem wprawdzie czy na max detalach z AA itp., ale na średnio-wysokich powinno działać dość płynnie :) - zawsze można wyłączyć coś typu cienie itp...

Ja sobie właśnie zamówiłem i mam nadzieję, że nie pożałuje, ale jak na razie nic na to nie wskazuje:D Czekam do wtorku-środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Cat In A Bag. Ale wiadomo - jak gra się nie spodoba, lub będzie nie chodziła płynnie zawsze w używkach można odsprzedać. Choć podobno chodzina 512 ram 128 grafy na niskich, więc problemu i tak nie powinno być. Jedyne czego nie jestem pewien to tego czy mam Pixel Shader 2.0 . Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że tak, ale jeszcze pogrzebie w DirectX-ie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się spytam jakby mi to chodził? (gdyby w ogóle chodziło :P). czy poszło by na minimalncy , i czy chodziło by płynnie (minimalne)?

Ge Force 6200 , 1024 mb ram ,2.8 GHZ (procesor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carbon był niezoptymalizowany, a na sprzęcie w minimalnych chodzi na maximum bez HDR. Powiem więcej, Carbon się tnie na potworach pokroju 7900GS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:03, Kropek13 napisał:

Carbon był niezoptymalizowany, a na sprzęcie w minimalnych chodzi na maximum bez HDR. Powiem
więcej, Carbon się tnie na potworach pokroju 7900GS!


To dziwne bo mi na 7300 GT chodzi bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:06, rafisport napisał:

> Carbon był niezoptymalizowany, a na sprzęcie w minimalnych chodzi na maximum bez HDR.
Powiem
> więcej, Carbon się tnie na potworach pokroju 7900GS!

To dziwne bo mi na 7300 GT chodzi bez zarzutu.

Zależy, w jakich detalach. Bez motion blura FPS podskakiwały o ok. 20-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:03, Kropek13 napisał:

Carbon był niezoptymalizowany, a na sprzęcie w minimalnych chodzi na maximum bez HDR. Powiem
więcej, Carbon się tnie na potworach pokroju 7900GS!



carbon nie zpotymalizowany? Lol, na moim staruszku grałem w 1024x768 i medium a w tego TDu nawet w 640x480 się nie da grać w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:24, Kropek13 napisał:

Zależy, w jakich detalach. Bez motion blura FPS podskakiwały o ok. 20-30.


Mam ustawione wszystko na maksimum i gra chodzi mi płynnie. Mam RX1600 Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, haha, tak jest, na FX5200 chcesz zagrać w TDU? Ta gra wymaga shadera 2.0 i to SPRZĘTOWEGO, a nie jego namiastki/emulacji (tak jest w FX''ach).. NVidia sama się przyznała do porażki przy okazji serii FX.

@sir Alfred:
Grę tym razem robiono bardziej pod karty ATI ;) Chyba każdy pamięta cyrki z grafiką w Most Wantedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 19:56, Cat In A Bag napisał:

> Ja też mam ochotę na pre-ordera ;) Tylko takie pytanko, czy pójdzie mi gierka na:
> -Intel Pentium D 935 (albo 925, nigdy nie mogę się przyzwyczaić) 3,0 ghz
> -GeForce 7600 GS 256 mb
> -1 GB ram

Powinno pójść, nie wiem wprawdzie czy na max detalach z AA itp., ale na średnio-wysokich powinno
działać dość płynnie :) - zawsze można wyłączyć coś typu cienie itp...


W tej grze nie ma czegoś takiego jak wyłączenie cieni , jest tylko zmiana rozdzielczości, low/medium/high i hdr
Może mody kiedyś to zmienią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że spokojnie na medium detalach będzie chodzić - moze nawet z AA i AF. Nie wiem jaki wpływ ma na tą grę duza ilosc ramu. Ale zalecane spełniasz.

Ciekaw jestem czy beda te dodatki z samochodami, a jesli tak - to czy płatne... jesli bede musiał wybulic po dwa dolary za 3 auta, to ja dziekuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:09, MaZZeo napisał:

Myślę że spokojnie na medium detalach będzie chodzić - moze nawet z AA i AF. Nie wiem jaki
wpływ ma na tą grę duza ilosc ramu. Ale zalecane spełniasz.

Ciekaw jestem czy beda te dodatki z samochodami, a jesli tak - to czy płatne... jesli bede
musiał wybulic po dwa dolary za 3 auta, to ja dziekuje :/


Też chciałbym to wiedzieć ale tego dowiemy się najprędzej w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2007 o 23:10, MasterHeroes napisał:

> Ciekaw jestem czy beda te dodatki z samochodami, a jesli tak - to czy płatne... jesli
bede
> musiał wybulic po dwa dolary za 3 auta, to ja dziekuje :/

Też chciałbym to wiedzieć ale tego dowiemy się najprędzej w środę



Czemu w środę ? ja Ci mogę teraz powiedzieć, że takowej opcji jeszcze nie ma, zakładka "download" jest pusta
kwestia rozliczenia to albo prawdziwa kasa albo wirtualna z gry choć jeśli na X360 płacą za dodatkowe auta to czemu my nie mamy też płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:50, MasterHeroes napisał:

Mówiłem że w środę bo wtedy jest planowana wysyłka.


O, to wczesniej niż premiera. Tego można było się spodziewać po CDP. Profesjonalizm jak zwykle.
Ciekawe tylko jak stoi poziom spolszczenia tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:51, Łukasz007 napisał:

W tej grze nie ma czegoś takiego jak wyłączenie cieni , jest tylko zmiana rozdzielczości, low/medium/high
i hdr
Może mody kiedyś to zmienią ;)


Nie wiem Łukasz skąd masz takie informacje. Byłeś Beta Testerem? Pamiętaj, że beta to beta, możliwe, że wielu graczy na to narzekało i ostatecznie to zmienią. Ja mam jednak nadzieję, że pójdzie mi na Medium bez problemu. Bo nie będę kompa upgradował dla jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować