Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

No cóż chłopaki, pozostaje nam założyć petycje i wysyłać maile do ATARI aby stworzyło patcha, który wprowadza noc oraz takei rzeczy jak wycieraczki czy też kierunkowskazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:47, speedraid napisał:

No cóż chłopaki, pozostaje nam założyć petycje i wysyłać maile do ATARI aby stworzyło patcha,
który wprowadza noc oraz takei rzeczy jak wycieraczki czy też kierunkowskazy :)



NIe wprowadzi. W końcu muszą mieć jakieś nowinki by zrobić drugą część tej gry. Jak tu wszystko wykorzystają to drugiej części nei bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:42, ko?nik napisał:

> Jak tu wszystko wykorzystają to drugiej części nei bedzie.
Druga część była już bardzo dawno temu. Popatrz, ile części już było --->> http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1275&str=1



Chodziło mi o sequela tej konkretnie części czyli brzmiałoby to tak TDU2. Wiem ile byłe części TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki mogą być, ale kierunkowskazy???Jadąc 300 na godzinę i biorąc zakręt z tą prędkością nie ma co liczyć,że będziesz miał czas pstryknąć klawiszem.A zresztą po co to.To nie nauka jazdy kat.B 2007 tylko Test Drive Unlimited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:17, Alexx1 napisał:

Wycieraczki mogą być, ale kierunkowskazy???Jadąc 300 na godzinę i biorąc zakręt z tą prędkością
nie ma co liczyć,że będziesz miał czas pstryknąć klawiszem.A zresztą po co to.To nie nauka
jazdy kat.B 2007 tylko Test Drive Unlimited.


Ale już uprawiając cruising czyli bujanie się po mapie 50km/h już ma to sens. Kierunkowskazy były w NFS Porsche i niezmiernie podobał mi się ten detal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcjonalnie jako detal do włączenia w opcjach może być.Ale skoro są jużkierunkowskazy powinny być światła pozycyjne, przeciwmgielne, awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Dać im palec to odgryzą całą rękę jak powiadają. Kierunki i zwykłe światła stykną. Awaryjne nie wiem po co by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tankowanie benzyny, wymiana oleju, dolewanie płynu do spryskiwaczy i kontrola ciśnienia powietrza w kołach. Nie wspominając o czyszczeniu swojego auta na zewnątrz i od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:17, Alexx1 napisał:

Wycieraczki mogą być, ale kierunkowskazy???Jadąc 300 na godzinę i biorąc zakręt z tą prędkością
nie ma co liczyć,że będziesz miał czas pstryknąć klawiszem.A zresztą po co to.To nie nauka
jazdy kat.B 2007 tylko Test Drive Unlimited.


Tak kierunkowskazy bo to fajna rzecz, która urealnia grę. Najlepiej jeszcze, żebyś my je sami włączali.

PS. A co do Twojego posta to na zakrętach się kierunkowskazów nie używa, a przed skrzyżowaniami jest znak STOP więc też tego nie zrobisz... I masz racje to nie nauka jazdy kat.B, ale coś takiego by się przydało, a szczególnie model zniszczeń, żeby można było zmasakrować sobie Enzo. Bo jakieś cwaniaki pograją w NFS''a (gdzie się z autem robi wszytko co sie chce) wsiądą w prawdziwy samochód i ich nie ma, bo przy 90 nie weszli w zakręt w który w NFSie wchodzili 300...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:47, speedraid napisał:

No cóż chłopaki, pozostaje nam założyć petycje i wysyłać maile do ATARI aby stworzyło patcha,
który wprowadza noc oraz takei rzeczy jak wycieraczki czy też kierunkowskazy :)



Bez obawy takie coś już się dawno temu pojawiło na forum Atari i wiele innych rzeczy związanych np. z błędami
pytanie tylko czy taki patch powstanie, bo jak na razie to mamy wzmiankę o jednym który naprawie błąd z grafika i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:19, awesome napisał:

> Ja już ostatecznie złożyłem zamówienie na TDU (pre-order) :D Mam nadzieję, że 4-5 kwietnia

> będę już grał :D


Będziesz, będziesz. Zazdroszczę trochę bo u mnie niestety to nie pójdzie.


No wiesz awesome - nie wiadomo, czy mi pójdzi. Bo gra tak jak sam pisałeś z 1-5 klatkami na sekundę mija się z celem. I żeby nie było, że zaśmiecam forum - pamiętajcie, że ten mod z dodawaniem nocy jest fanowski, a nie oficjalny. To tak jakby wiedzieć tylko trochę o samochodach, a próbować dodać ileś tam koni do Ferrari Enzo. Można, ale po co? I tak cała reszta jest wspaniała, a o brakach się zapomina podczas jeżdżenia. Tak samo z TDU - jest na tyle idealne, że nie trzeba nic dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:17, Alexx1 napisał:

Wycieraczki mogą być, ale kierunkowskazy???Jadąc 300 na godzinę

Wiesz, jakos nie kręci mnie taka prędkość. Wolę pojezdzić swobodnie po wyspie, używając kierunkowsakzów m.in. No i jaki masz dowód, że nie będę miał czasu. Sa inne gry z takimi funkcjami i jakos nie sprawia mi poroblemu włączanie przerywanego, pomarańczowego światła. Jednocześnie operuje sie pedałami, kierownicą, nitro, ręcznym i właśnei kierunkowskazami. Jeżeli masz dobre rozmieszczenie przypisanych klawiszy zrobisz jednocześnie wiele innych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować