Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 16:47, drapichrust7 napisał:

> Ok tutaj kilka fotek

To są ustawienia z HDR, bez AA? Czy po prostu bez AA?

Są robione z 4AA i 1280. Więcej fotek wrzuciłem na gramsajta. Tak jak obiecałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie ostatni dzień oczekiwania...u mnie już wysłane więc pewnie u was też...jutro kaaatamy:D A co sądzicie o pierwszym dniu z TDU? Bo mnie raczej rozczarował...mam nadzieje,że dziś będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:56, Adamoo007 napisał:

No panowie ostatni dzień oczekiwania...u mnie już wysłane więc pewnie u was też...jutro kaaatamy:D
A co sądzicie o pierwszym dniu z TDU? Bo mnie raczej rozczarował...mam nadzieje,że dziś będzie
lepiej


ty sie bedziesz mogl giera cieszyc juz jutro, a ja nadal zbieram kase. Nie mam jeszcze nawet odpowiedniego sprzetu do dzialania gry a nowy bedzie pewnie pod koniec kwietnia albo w polowie maja. Wiec dlugo sobie jeszcze poczekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:56, Adamoo007 napisał:

No panowie ostatni dzień oczekiwania...u mnie już wysłane więc pewnie u was też...jutro kaaatamy:D
A co sądzicie o pierwszym dniu z TDU? Bo mnie raczej rozczarował...mam nadzieje,że dziś będzie
lepiej

Mi osobiście się podobały:) Ale rewelacyjne (mam nadzieję) będą następne, te z katalogiem aut. A u mnie data dostarczenia przesyłki 4-5 kwietnia. Nie wiem po co to mówię. Po prostu chcę się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 22:44, awesome napisał:

A ja własnie nie mogę tego znieść, że nie ma tu BMW. Swoją drogą, ciekawe dlaczego nie ma tej
marki.


Beemek nie ma, bo tylko EA ma na nie licencję. W MW i Carbonie były (m3), więc...
Nie ma też Porsche, ale są RUFy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj to bardzo musisz kochać BMW...to tak jakbym ja miałbym grać w Fife z powodu braku w PESIE np. ligi niemieckiej...choć fanem ligi niemieckiej nie jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:13, Linux M napisał:

> A ja własnie nie mogę tego znieść, że nie ma tu BMW. Swoją drogą, ciekawe dlaczego nie
ma tej
> marki.

Beemek nie ma, bo tylko EA ma na nie licencję. W MW i Carbonie były (m3), więc...
Nie ma też Porsche, ale są RUFy :D


No nie tylko EA, przecież BMW jest np. w Gran Turismo, a nie jest to gra od EA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat nie jset o tym że mam fajny komputer i mi gra chodzi na maksa.Bo mnie to nie specjalnie interesuje.Jak chcesz się chwalić sprzętem idź do innego wątku.


BTW:Wiadomo już coś o ewentualnych add-onach?Czy będą płatne czy do ściągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam specjalnie za BMW rozpaczać nie będę...mnie BMW kojarzy sie jakoś za bardzo z dresami i muzyką techno. A za tą parą nie specjalnie przepadam...Wiem,że nie zawsze tak jest ale mnie się tak kojarzy i już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie BMW kojarzy się z dreskami.A zresztą moim zdaniem BMW nie ma jakichś sportowych modeli chyba że do klasy F.Przez chwiłe pomyślałem ,że fajnie by było zamieścić w tej grze Coupe-Cabrio i samemu składać i otwierać dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie jakoś BMW kojarzy się z mafiami (konkretnie czarne BMW najlepiej pomiędzy latami 80 a 90)
ale nie to najważniejsze, czy ktoś wie czy wersja którą jutro dostanę m.in. ja jest upatchowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:41, kaganiec napisał:

mnie jakoś BMW kojarzy się z mafiami (konkretnie czarne BMW najlepiej pomiędzy latami 80 a
90)
ale nie to najważniejsze, czy ktoś wie czy wersja którą jutro dostanę m.in. ja jest upatchowana


chyba nie, bo przecież żaden patch chyba nie wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:23, Alexx1 napisał:

Ten temat nie jset o tym że mam fajny komputer i mi gra chodzi na maksa.Bo mnie to nie specjalnie
interesuje.Jak chcesz się chwalić sprzętem idź do innego wątku.


BTW:Wiadomo już coś o ewentualnych add-onach?Czy będą płatne czy do ściągnięcia

W CDA pisali, że są informacje na temat darmowych add-on''ów. Ale mówili również, że Atari może to w każdej chwili zmienić, także nie wiadomo do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować