Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Panowie kuzik nie na sensu się kłócić...Co sądzicie o drugim dniu z TDU. Moim zdaniem jest lepiej niż ostatnim razem lecz spodziewałem się,że dowiem się czegoś więcej o grze...a takie ciekawostki o autach to mogę sobie w pierwszej lepszej gazecie o samochodach poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:14, mtwarog napisał:

No nie tylko EA, przecież BMW jest np. w Gran Turismo, a nie jest to gra od EA :P


No fakt :P, ale chodziło mi o gry na kompa. Chociaż może po prostu BMW nie dało licencji ATARI i tyle.
Tak w ogóle to jakoś mi te Beemki nie pasują do kilimatu tej gry... (no, oprócz serii Z).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem, że będzie lepiej. Ale co tam. Jutro bądź pojutrze sam się przekonam. Najbardziej szkoda mi że nie ma obrazków tych aut, nawet w realu (broń boże z tego sklepu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:27, Kropek13 napisał:

No właśnie, skąd wysyłają paczki? Z W-wy?


Ja mam w mailu potwierdzającym wysyłkę adres:

Nadawcą paczki jest:
No Limit - CD Projekt
ul. Ksieznej Anny 4
03-866 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w wersje na xboxa 360 a na pc dopiero będę.ale uwarzam że na xboxa wersja TDU jest lepsza jest więcej rzeczy.ale nie jestem pewny na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 18:41, kaganiec napisał:

ale nie to najważniejsze, czy ktoś wie czy wersja którą jutro dostanę m.in. ja jest upatchowana


Wersja pewnie MC 1.45A ale patch już jest tworzony co prawda poprawia tylko błędy z grafiką ale dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:26, krzykos napisał:

grałem w wersje na xboxa 360 a na pc dopiero będę.ale uwarzam że na xboxa wersja TDU jest lepsza
jest więcej rzeczy.ale nie jestem pewny na 100%.

Dlaczego lepsza? Grałeś w obie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 11:15, exilem napisał:

Uwaga Uwaga muszę się pochwalic. Przed chwilą dostałem TDU :D Moja roadośc jest nieopisana
:P

Ja też przed chwilą dostałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei rozmawiałem juz telefonicznie z kurierem i dzisiaj do pracy dowiezie. A wieczorem będę sie wahał - czy grać dalej w WoW-a, czy poszaleć po hawajskich ulicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy :-) Ja także właśnie dostałęm do rąk własnych pudełeczko, ale wrażeniami podzielę się z wami późno w nocy bo teraz czas spadać szybko na uczelnie na egzamin a potem będziemy grać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować