Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 10:35, Doktor14 napisał:

Znasz może podobną stronę ale po Polsku??? Bo za młody jestem na tak zaawansowany angielski.

Niestety nie znam po polsku, ale ta strona jest łatwa w obsłudze. Mogę nawet napisać Ci krok po kroku jak sprawdzić sobie komputer.
Wybierasz z listy grę "Test Drive..." -> Klikasz poniżej przycisk "Can you run it"-> Czekasz, aż przekieruje Cię automatycznie na stronę z tabelką (na tabelkę trzeba chwilę poczekać) -> I w tej oto tabelce masz zaznaczone: jeżeli masz wszystko zielony "ptaszek" to znaczy, że twój komputer spełnia wymagania, jeżeli masz coś czerwony krzyżyk to zrób screena, a ja Ci powiem o co chodzi. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 08:31, Wojtek_17 napisał:

Czy jest jakiś sposób żeby odłączyć się od serwera i pograć w trybie offline bo mnie ciągle
wywala i nie da się nic zrobić w tej grze
proszę o pomoc



Stwórz w grze nowy profil tylko nie zaznaczaj opcji "gamespy ID" i wpisz sam nick będziesz grał bez łączenia się z netem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez noc potestowałem trochę i muszę przyznać, że za wiele rzeczy nie usprawniono faktycznie w stosunku do bety, choć nie jest tak źle. Znacznie lepiej współpracują z grą teraz różne kierownice, bo wcześniej na mojej nie dało się grać i korzystałem z pada. Natomiast mam wrażenie, że graficznie gra wygląda ciut lepiej, ale to może złudzenie. Co mi się nie podoba w pełnej wersji to to, że mam wrażenie jakby gra działała trochę wolniej niż beta, a to już dziwna sprawa, ale przeboleje, gram na full i nie narzekam bo w sumie idzie płynnie. Musze sprawdzić jeszcze we frapsie ile wychodzi klatek.

Jest natomiast jeden znaczny problem, jak ktoś z forumowiczów wcześniej wspomniał, z dźwiękiem. Mam także zintegrowaną kartę zapewne jak 3/4 ludzi + zestaw głośników Logitecha i problem jest taki, że balans jest ustawiony na lewy głośnik i nie da się tego zmienić, gra on znacznie głośniej niż prawy i każdy by się odrazu zorientował o tym fakcie. Co ciekawe dzieje się tak w trybie Stereo, gdy przełączymy na Mono dźwięk idzie już równomiernie choć wiadomo jakość spada, co kto woli, mono na 2 głośniki albo stereo 1 głośnik ;-)

Sama gra w sobie jak już wcześniej pisałem zresztą po becie, jest genialna. Ciekaw jestem tylko tych ewentualnych add-on''ów. Bo chciałbym zobaczyć Porsche w wykonaniu firmy RUF ;-) oraz ewentualnych innych ciekawostek. A teraz czas jechać dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. ja mam trochę nietypowe pytanie. Na jakim sprzęcie robione screeny do artykułów o TDU?? PC czy XBOX360. Jak uzyskano tak piękną grafikę? Jeśli to PC to jeśli ktoś posiada jakieś dane o nim to proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:59, MasterHeroes napisał:

Ja ma pytanko malutkie.
Gdzie jest salon tunningowy do Lamborghini?
Szukałem chyba pół wyspy i nic.



Mapa w łapki i patrz = I-12 lub F-6 tylko jeźdź jakimś Lambo do tego salonu bo Cię nie wpuszczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Otuż, nie mogę grać w trybie sieciowym. mam komunikat że serwery TDU nie są dostępne.
Co się dzieje i jak moge to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować