Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 10:55, skubsa napisał:

I jka oceniacie grę?Warto wydać 79,90 zł? Miałem kupować na 100 % ale teraz mam pewne wątpliwości,
mam nadzieję że Multi się nie nudzi. A i ile osób maksymalnie może jeździć z toba po wyspie?



Na necie może wiele. Chociaż słyszałem, że są straszne problemy z polską wersją i same błędy są więc ja bym się powstrzymal z kupenm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie grałem, ale mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem sie, że będę musiał skarżyć siena CDP, a tu proszę. Otwieram opakowanie, a tu na papierze kredowym poradnik, instrukcja no i oczywiscie mapa. Wszystko czywiscie wykonane w wyższej jakosci niz gry Cenegi, a w szczególności EA, gdzie oszczędzajanawet na nadruku na płyty. No cóż, chyba zagram, a potem zdam relację, która mam nadzieję bedzie dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:02, awesome napisał:

>

No i chyba tak zrobię ^ ^ Dzięki za uprzedzenie, może poczekam na jakas łatę/patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:05, speedraid napisał:

Narazie nie grałem, ale mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem sie,
że będę musiał skarżyć siena CDP, a tu proszę. Otwieram opakowanie, a tu na papierze kredowym
poradnik, instrukcja no i oczywiscie mapa. Wszystko czywiscie wykonane w wyższej jakosci niz
gry Cenegi, a w szczególności EA, gdzie oszczędzajanawet na nadruku na płyty. No cóż, chyba
zagram, a potem zdam relację, która mam nadzieję bedzie dobra ;)



Ta, tylko że samo pudełko i gadżety nie zastąpi i nie przysłonią licznych błędów wydawcy, problemów z grą online itp. Gra sama w sobie jest dobra tylko brakuje patcha dzięki któremu problemy te znikną. Popatrz sobie na wątek pomocy technicznej tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
O i tu sie z tobą nie zgodzę, EA robi wysokiej jakości naddruk, czasy się zmieniły :] Kupiłem sobie EK C&C 3 ( chociaż nie wiem czy by coś się zmieniło jakbym kupił edycję standardową) i naddruk wysokiej jakości, jak nie wyzszek a niżeoli CDP. Zgodzę się jednak że EA zdziera kasę za swoje produkty bo za 100 zł ( 99,99 ) dostaję DVD box , instrukcję oraz płytę :/ A u CDP za tą cenę dostajęjeszcze jakieś miłe dodatki oraz kartonowe pudełeczko ^ ^ A za EK zapłaciłem 169,99 zł otrzymałem : dodatkowe DVD (bardzo fajne), wywaliste pudełko ( baardzo fajne ), podkładkę pod mysz ( terz fajną, trzymająca się nawierchni oraz wysokiej jakości ), oraz grubą książeczkę w skład ktrej wchodzi :
- historia C&C
- poradnik do wszystkich misji
Podsumowując za tą cenę od CDP dostałbym pewnie jeszcze jakieś miłe gadżety ( wystarczy spojrzeć na EK S.T.A.L.K.E.R. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2007 o 21:41, SwenG napisał:

Nie jest, uwierz mi :D
Test Drive Unlimited w preorderze z wykorzystaniem WPLN - 79,90 zł, Logitech® Driving
Force™ Pro - 480 zł, przeżycia po poślizgu na prostej drodze i wyprowadzanie auta przy
prędkości 220 km/h - bezcenne :D

Em, a ja nie mogę odpowiednio mojej DFP ustawić. Martwa strefa jest wręcz kosmicznych rozmiarów, poza tym, nie działa Force Feedback. Dla odmiany, w gtr2, wszystko działa jak ta lala. Kiera reaguje bez żadnych opóźnień na choćby lekkie muśnięcie i force feedback dziala jak trzeba. Wie ktoś, jak naprawić ten problem w tdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:14, skubsa napisał:

O i tu sie z tobą nie zgodzę, EA robi wysokiej jakości naddruk, czasy się zmieniły :] Kupiłem
sobie EK C&C 3

A co mnie obchodzi EK ?? Mówimy o standardowym wydaniu gry, a patrząc na takiego Carbona możan siezałamać. Zamalowane 20% płyty i to w dodatku czarno-czerwonym lakierem, a w TDU dostajesz płytę z kolorowym nadrukiem na całej powierzchni. Z resztą co będziemy dyskutować o pudełku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:20, speedraid napisał:

>

No ,ale przecież chyba niczym się nie różni naddruk w wersji normalnej od EK? To EK dodałem po to żeby uświadomic niektórym jak EA potrfi zedrzeć z niektórych ( albo poprostu nie wiedzą , że teraz zmieniły się czasy i za DVD box''a , instrukcję oraz płyte z grą nie płaci się 119 zł )
PS.Co do "podobania się" naddruku to moim zdaniem jest to kwestia gustu, mi się takie podoba a tobie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:18, Puer napisał:

Em, a ja nie mogę odpowiednio mojej DFP ustawić. Martwa strefa jest wręcz kosmicznych rozmiarów,
poza tym, nie działa Force Feedback. Dla odmiany, w gtr2, wszystko działa jak ta lala. Kiera
reaguje bez żadnych opóźnień na choćby lekkie muśnięcie i force feedback dziala jak trzeba.
Wie ktoś, jak naprawić ten problem w tdu?

U mnie chodzi wszystko pięknie. Masz najnowsze stery z Logitecha ?
Ustawienia standardowe, tylko zmieniłem obłożenie klawiszy na kierownicę. Jako, że gra jest szybka zmniejszyłem kąt do 240 st. Myślę nawet o zmniejszeniu siły FF. W sterach mam ustawiony powrót do punktu 0 na 10%. Może przy 500 stopniach i liniowym rozkładzie to faktycznie będziesz mieć już zauważalną martwą strefę. Spróbuj zmniejszyć zakres kątów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 10:55, skubsa napisał:

I jka oceniacie grę?Warto wydać 79,90 zł? Miałem kupować na 100 % ale teraz mam pewne wątpliwości,
mam nadzieję że Multi się nie nudzi. A i ile osób maksymalnie może jeździć z toba po wyspie?


Według mnie gra napewno warta tych 80zł. Szczególnie, że teraz jest straszna posucha na fajne ścigałki, niestety. Ja tymczasem lece sprawdzić tryb hardcore bo udało się go już odblokować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:33, SwenG napisał:

U mnie chodzi wszystko pięknie. Masz najnowsze stery z Logitecha ?
Ustawienia standardowe, tylko zmieniłem obłożenie klawiszy na kierownicę. Jako, że gra jest
szybka zmniejszyłem kąt do 240 st. Myślę nawet o zmniejszeniu siły FF. W sterach mam ustawiony
powrót do punktu 0 na 10%. Może przy 500 stopniach i liniowym rozkładzie to faktycznie będziesz
mieć już zauważalną martwą strefę. Spróbuj zmniejszyć zakres kątów.

Już wiem, w czym problem... nie włączyłem w opcjach "włącz kierownicę" ^^''. Bez tego kiera też działa, ale z objawami, o jakich mowiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:41, Puer napisał:

Już wiem, w czym problem... nie włączyłem w opcjach "włącz kierownicę" ^^''. Bez tego kiera
też działa, ale z objawami, o jakich mowiłem.

Hehe, pewnie emulowała klawisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2007 o 10:11, SwenG napisał:

Jest źle, w ogóle z dźwiękiem jest źle. Na połowie kart nie działa albo działa źle. Efekty
już opisywałem. Ostatnio mi się w połowie wyścigu dźwięk totalnie posypał i z głośników dobiegały
do mnie jakieś pierdy. Czy goście nie potrafią obsłużyć normalnie direct sound ? Zwykłe rozwiązania
systemowe by to załatwiły.


Podczas takiego błędu naciśnij "p" albo wyjdź do paska zadań w windowsie pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:44, SwenG napisał:

Hehe, pewnie emulowała klawisze :D

Nieee, po przekręceniu o te 60 , czy ileś stopni działała normalnie, analogowo. Ale to i tak uniemożliwiało sprawną grę:P. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Mój komp, to athlon 2400xp, gf6600gt i 768 ram. Niestety, taka konfiguracja w żadnych ustawieniach nie zapewnia płynności. Max można wyciągnąć 15fps w najniższych detalach, o wypadkach lepiej już nawet nie wspominam... I tu pada moje pytanie, czy można jakoś poprawić wydajność? A może ktoś ma taki sam sprzęt i gra bez problemów? Może wkrótce pojawią się jakieś programy obniżające jakość grafiki w zamian za wydajność, albo patche optymalizujące, ale na razie nie mogę nawet pograć :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:44, Puer napisał:

> Hehe, pewnie emulowała klawisze :D
Nieee, po przekręceniu o te 60 , czy ileś stopni działała normalnie, analogowo. Ale to i tak
uniemożliwiało sprawną grę:P. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Mój komp, to athlon 2400xp, gf6600gt
i 768 ram. Niestety, taka konfiguracja w żadnych ustawieniach nie zapewnia płynności. Max można
wyciągnąć 15fps w najniższych detalach, o wypadkach lepiej już nawet nie wspominam... I tu
pada moje pytanie, czy można jakoś poprawić wydajność? A może ktoś ma taki sam sprzęt i gra
bez problemów? Może wkrótce pojawią się jakieś programy obniżające jakość grafiki w zamian
za wydajność, albo patche optymalizujące, ale na razie nie mogę nawet pograć :(.


Wydaje mi sie, ze masz za malo ramu. Mam Semprona 2600, GF6600GT i 2GB Ramu i gra w ustawieniach na High ale bez AA i HDR smiga z predkoscia 40FPS-ow. Jak wlacze AAx2 to spada do 20-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:44, Puer napisał:

> Hehe, pewnie emulowała klawisze :D
Nieee, po przekręceniu o te 60 , czy ileś stopni działała normalnie, analogowo. Ale to i tak
uniemożliwiało sprawną grę:P. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Mój komp, to athlon 2400xp, gf6600gt
i 768 ram. Niestety, taka konfiguracja w żadnych ustawieniach nie zapewnia płynności. Max można
wyciągnąć 15fps w najniższych detalach, o wypadkach lepiej już nawet nie wspominam... I tu
pada moje pytanie, czy można jakoś poprawić wydajność? A może ktoś ma taki sam sprzęt i gra
bez problemów? Może wkrótce pojawią się jakieś programy obniżające jakość grafiki w zamian
za wydajność, albo patche optymalizujące, ale na razie nie mogę nawet pograć :(.


To dziwne bo ja mam Celerona 2,93 ghz, 512 ram, Geforce 6800GS i mi chodzi na średnich i tylko czasem przytnie.
Może masz jakiegoś wirusa, a jak nie to spróbuj zoptymalizować komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirusów nie mam na pewno, ale zapomniałem dodać, że na tej 6600gt jest tylko 128 ram... Ale i tak slyszałem, że na takich konfiguracjach można spokojnie grać. Nic i tak miałem w najbliższym czasie kupić nowego kompa (pewnie w wakacje). tyle, że ja chcę grać już teraz, a nie w najbliższym czasie xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:54, Łukasz007 napisał:

Podczas takiego błędu naciśnij "p" albo wyjdź do paska zadań w windowsie pomaga ;)


U mnie niestety taki trick nic nie daje, wyraźnie w grze coś skopali, widać część zintegrowanych kart ma problem z balansem i kosi na lewą stronę w TDU, ale nie jest to aż takim problemem, naszczęście.

Jeśli chodzi o wymagania, to to, co podali dziś w newsie, że gra chodzi płynnie już przy tym 9600 czy jakoś tak to trochę przegięli. Gra może i odpali na minimum, a o 40-50 FPS''ach można pomarzyć. U mnie na X1950PRO wcale nie idzie aż tak genialnie jakbym chciał bo zdarzają się czasem spadki w ilości klatek przy ustawieniach na max. Trzeba kiedyś się zaopatrzyć w drugą kartę albo coś mocniejszego, co prawda poczekam chyba na nowe produkty od GF''a i ATI, zobaczymy co zaprezentują i po ile, może starsze układy spadną w cenach wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować