Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 13:06, Puer napisał:

Wirusów nie mam na pewno, ale zapomniałem dodać, że na tej 6600gt jest tylko 128 ram... Ale
i tak slyszałem, że na takich konfiguracjach można spokojnie grać. Nic i tak miałem w najbliższym
czasie kupić nowego kompa (pewnie w wakacje). tyle, że ja chcę grać już teraz, a nie w najbliższym
czasie xP.


Moj GF tez ma 128Mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem tą gre. pierwsze wrażenia z gry są bardzo dobre.ale gra online te wrażenie psuje.Myślę że wyjdzie niedługo path poprawiający grę w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zalogowaniem się do gry online...
Nie wiem czy dobrze postępowałem, ale najpierw założyłem konto na stronie - www.gamespyid.com
Potem dane które tam wpisałem wprowadziłem do gry TD : U, czyli ksywka, zaznaczyłem GameSpy ID, wpisałem mój adres E-mail i na końcu podałem hasło, wszysto takie same jak na podanej wcześniej stronie... Gdy loguje się już do gry online, nagle wyświetla mi się błąd, że podana ksywka jest nieparwidłowa. I tu się zaczyna mój problem... Po prostu nie wiem co zrobiłem źle i czy tak wogólę miałem postępować. Proszę o jakieś rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 13:17, kuko7 napisał:

Mam problem z zalogowaniem się do gry online...
Nie wiem czy dobrze postępowałem, ale najpierw założyłem konto na stronie - www.gamespyid.com

Potem dane które tam wpisałem wprowadziłem do gry TD : U, czyli ksywka, zaznaczyłem GameSpy
ID, wpisałem mój adres E-mail i na końcu podałem hasło, wszysto takie same jak na podanej wcześniej
stronie... Gdy loguje się już do gry online, nagle wyświetla mi się błąd, że podana ksywka
jest nieparwidłowa. I tu się zaczyna mój problem... Po prostu nie wiem co zrobiłem źle i czy
tak wogólę miałem postępować. Proszę o jakieś rady!

Spróbuj z inną nazwą profilu. Ksywka w żaden sposób nie łączy cię z kontem na GS. Musisz po prostu znaleźć niepowtarzalną nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 13:12, Jester napisał:

Moj GF tez ma 128Mb.

To ja już nie wiem... Nie mam żadnych wirusów, w tle pracuje tylko tyle aplikacji, ile potrzeba, a grać się po prostu nie da... Chyba czeka mnie format, ale jak po nim gra nadal będzie tak niemiłosiernie ciąć, to ja też się chyba potnę :/. Dodam jeszcze, że czasem chodzi lepiej, czasem gorzej, jak jej się spodoba. Czasami w tym samym miejscu, zaraz po rozpoczęciu gry mam 15 FPS, a czasami 2. Od czego to może zależeć? nie mam pojęcia :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić małą bazę graczy online, wtedy jakoś się może znajdziemy na wyspie. Jak ktoś już gra, mógłby się dopisać. Zacznę...

użytkownik gram.pl - nazwa profilu /i opcjonalnie/ - Male/Female - ulubiony samochód
------------------------------------------------------------------------------------------------------
SwenG - Sweene - F - Ashton Martin DB9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 13:44, SwenG napisał:

Można by zrobić małą bazę graczy online, wtedy jakoś się może znajdziemy na wyspie. Jak ktoś
już gra, mógłby się dopisać. Zacznę...

użytkownik gram.pl - nazwa profilu /i opcjonalnie/ - Male/Female - ulubiony samochód
------------------------------------------------------------------------------------------------------

SwenG - Sweene - F - Ashton Martin DB9
Dead-pl - DeadPL666 - M - Shelby 500 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko...
Zalogowałem już się do gry online i jeżdżę po wyspie, ale żaden gracz online tam nie jeździ i nie wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:03, kuko7 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko...
Zalogowałem już się do gry online i jeżdżę po wyspie, ale żaden gracz online tam nie jeździ
i nie wiem o co chodzi?

Może nie w twoim pobliżu. Wyjdź do mapy i sprawdź na górze przełączając na graczy.

muszę poprawić swój profil, zgubiłem jedno ''e''

SwenG - Sweenee - F - Ashton Martin DB9
Dead-pl - DeadPL666 - M - Shelby 500 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie odebrałem swój egzemplarz TDU :D Niestety grać mi przyjdzie dopiero gdzieś w połowie kwietnia (mam nadzieję że do tego czasu nowy komp już będzie). No i ponawiam pytanie:

Czy przy takim kompie mógłbym liczyć na:
rozdziałkę 1024x768, detale high, AA na max (nie wiem jaka jest max wartość ?), bez HDR

Konfiguracja:
Intel C2D E4300 / ASUS P5B Intel P965 / 2x 512 MB RAM / Galaxy GeForce 7600GS 256MB Zalman (500/1400 1.2n)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:27, Linux M napisał:

A ja właśnie odebrałem swój egzemplarz TDU :D Niestety grać mi przyjdzie dopiero gdzieś w połowie
kwietnia (mam nadzieję że do tego czasu nowy komp już będzie). No i ponawiam pytanie:

Czy przy takim kompie mógłbym liczyć na:
rozdziałkę 1024x768, detale high, AA na max (nie wiem jaka jest max wartość ?), bez HDR

Konfiguracja:
Intel C2D E4300 / ASUS P5B Intel P965 / 2x 512 MB RAM / Galaxy GeForce 7600GS 256MB Zalman
(500/1400 1.2n)



Nie wiem czy AA na maxa ale z resztą bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:27, Linux M napisał:

Czy przy takim kompie mógłbym liczyć na:

Odpowiedź jest prosta. NIE!!!

Max pograsz na high w 1024x768 przy filtrowaniu anizotropowym x2/x4 bez HDR :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej doszłem do pewnego wyścigu w którym trzeba przejechać całą wyspe. Więc mam taki problem gdy zbliżam się do lidera wyścigu przy prędkości 350 km/h to gra drastycznie zwalnia do okołu 3 klatek na sekudne wtedy wylatuje z trasy i tak w kółko, grałem ten sam wyścig ale na minimalnych ustawieniach ten sam efekt i wyłączyłem wszystkie programy i co też taki sam efekt. Oto mój sprzęt procesor 2400 mhz 1gb ram i karta radeon x1950pro możecie mi pomóc ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:43, Bratek196 napisał:

Ej doszłem do pewnego wyścigu w którym trzeba przejechać całą wyspe. Więc mam taki problem
gdy zbliżam się do lidera wyścigu przy prędkości 350 km/h to gra drastycznie zwalnia do okołu
3 klatek na sekudne wtedy wylatuje z trasy i tak w kółko, grałem ten sam wyścig ale na minimalnych
ustawieniach ten sam efekt i wyłączyłem wszystkie programy i co też taki sam efekt. Oto mój
sprzęt procesor 2400 mhz 1gb ram i karta radeon x1950pro możecie mi pomóc ?????



a zmniejszyłeś rozdzielczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:08, bolo89 napisał:

panowie, wyglada ze pl wersja jest skopana.. czy komus udalo sie odkryc to miejsce? (link)


Chodzi o odkrycie samej drogi w sobie czy o coś innego? Ja mam 100% dróg odkrytych, również tamtejsze. Jest natomiast jedna trasa w TDU, którą możesz jechać, choć kończy się bramą z migającymi X''ami, to chyba gdzieś przy lotniku albo torze (nie pamiętam dokładnie), i nawet jak ją pokonasz to nie jest ona odznaczana na mapie jako przejechana na mapie. Mam nadzieje, że nie pokręciłem tego za mocno ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować