Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Ujemny zgadzam się z tobą. Mi model jazdy też jakoś nie pasuje do tego czym tak wszyscy sie zachwycają. Miał byc super, miodzio, przyjemny, wciągający, a jest przynajmniej dziwny(lub poprostu to ja mam jakieś skrzywione pojęcie o samochodówkach). jakoś gram na kierwonicy, a nie zachwycam się jazdą wogóle. momentami chyba już lepiej grało sie w w nfs-a chociaż tam tez nic nie powalało. Dla maniaków, którzy są jeszcze za mali żeby wsiąśc do prawdziwego wozu może i być fajne, ale ja jakos nie mogę :/. A miało być tak super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest on realistyczny(tak mi się wydaje) i rzeczywiscie może zachwycić, ale jak dla mnie to on jest taki mało "wyścigowy". Np. w nfs(mw,u2) z powodzeniem się rozwijało większą prędkość, miało się z tego satysfakcje i ogólnie to cieszyło. A TDU rozwinięcie większych prędkości wiąże się z niekotrolowanymi poślizgami(jak dla mnie) i szybko się kończy na słupie bądz jest dość trudno kontrolować na samochodem(choć może to mój brak umiejętności). Poza tym uważam, że jeśli chodzi o ŁATWOŚĆ rozgrywki to lepsza jest klawiatura niż kiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:54, KloniskO napisał:

Owszem jest on realistyczny(tak mi się wydaje) i rzeczywiscie może zachwycić, ale jak dla mnie
to on jest taki mało "wyścigowy". Np. w nfs(mw,u2) z powodzeniem się rozwijało większą prędkość,
miało się z tego satysfakcje i ogólnie to cieszyło. A TDU rozwinięcie większych prędkości wiąże
się z niekotrolowanymi poślizgami(jak dla mnie) i szybko się kończy na słupie bądz jest dość
trudno kontrolować na samochodem


Hmmm, czy ja wiem ... ja przy ponad 410km/h też mam problem z utrzymaniem wozu na drodze, to fakt, ale to w sumie dobrze, to nie może być aż tak łatwe bo wtedy sensu większego nie miałoby. Może wystarczy poćwiczyć jazdę i po paru dniach się okaże, że jednak nie jest źle ;-))) A może spróbuj włączyć asystenta na full i wtedy sprawdź. W NFSie faktycznie prędkość rozwijało się znacznie łatwie i gnało, nie straszne zakręty, tutaj mimo, że też jest to dość arcade gra (wyłączając hardcore mode) to znacznie bliżej jej właśnie do tego "wyścigowego" tytułu niż NFS''a według mnie, ale co kto lubi ...

Nowe zakupy zrobione, Keni dołączył do koleksji wraz z tym (nie pamiętam nazwy ;/) najszybszym Maserati. Plus pare tuningów zrobionych, ale teraz trzeba zebrać kase na tuning Keniego oraz nowy dom ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty pod rząd ale pamięć nawala...
Otóż na jakiej zasadzie działają te misje z rozwożeniem auta? Mam je szukać czy po jakimś wyścigu one same się pojawiają. Bo raz je szukam a za drugim razem są zaznaczone na mapie już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam pytanie do tych co maja grę i grają online otóż pytanie moje brzmi na mapce która była dołączona do gry ta papierowa jest zaznaczony w kwadracie D4 salon lexusa wchodząc w grze w GPS salon w tym miejscu nie ma oczywiście byłem ciekawski czemu na papierze jest a na GPS niema dojechałem w te miejsce i owszem salon lexusa jest ale nie da sie do niego wejść czy wie ktoś czemu?? i w związku z tym jak będę mógł odblokować motocykle skoro do tego trzeba odwiedzić wszystkie salony samochodowe a został mi jeszcze tylko salon chryslera i ten lexusa tyle ze z chryslerem nie ma problemu a z lexusem jest.:/ Pozdrawiam i życzę wesołych swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salon Lexusa jest nie dostępny, ponieważ aktualnie nie ma żadnego modelu tej marki. Prawdopodobnie salon ten będzie dostępny gdy pojawi się paczka z nowymi samochodami. Poza tym na wyspie jest jeszcze kilka niedostępnych salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. jeszcze Lamborghini Diablo nie ma, a jezeli sie wejdzie na ogloszenia o sprzedazy aut online (w grze rzecz jasna) w opcjach wyszukiwania mozna ustawic, zeby gra wyszukiwala ten model... oczywiscie nic nie znajduje... BTW: wiadomo mniej wiecej kiedy ten car-pack ma sie pojawic? a co z nowymi motocyklami? czy wogole pojawila sie choc jakas plotka na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 09:18, Adamoo007 napisał:

Sorry za dwa posty pod rząd ale pamięć nawala...
Otóż na jakiej zasadzie działają te misje z rozwożeniem auta? Mam je szukać czy po jakimś wyścigu
one same się pojawiają. Bo raz je szukam a za drugim razem są zaznaczone na mapie już...


Tam masz wszystkie samochody do transportowania
http://www.tdu.com.pl/readarticle.php?article_id=99

Dodatkowe auta mają być podobno za darmo w wersji na PC i mają się pojawić tuż po zbliżających się dodatkach dla wersji XBox360 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać link do strony, na której do każdego samochodu dodany był opis? Wiem, że ta strona była podawana ze 20 str. wcześniej ale nie chce mi się szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za mną właśnie około 700 przejechanych kilometrów :) niesamowita radocha.

Na moim sprzęcie TDU potrafi czasem "zahaczyć" i to niestety często sprawia, ze ląduję na innym samochodzie albo słupie, choć gra kierownica daje nieporównywalnie większy komfort niż na klawiaturze. Dlatego polecam jakies niezłe koło, ja mam Logitech MOMO Racing i gra się genialnie ;)

Swoją drogą, do czasu do czasu następuje takie nagłe "kopnięcie" kierownicy. Nie jest to FF ani również następstwo błedu w prowadzeniu, ponieważ najczęściej zdarza mi się to...na autostradzie, przy wyższych prędkościach. Nagle auto po prostu ostro skręca w którąś ze stron. Nauczyłem sie to kontrolować, no ale wrażenie niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj zapomniałem o czymś to przez wczorajszego grilla :/

Tutaj macie program który chroni sejwy przed kasowaniem albo resetowaniem lub co kto tam ma :D i wgrywa ini które poprawia wydajność ;)

(nie wiem czy to działa na polskiej wersji !!!)

http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=52861&page=1&pp=30&highlight=corrupt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 13:56, Lampek napisał:

Swoją drogą, do czasu do czasu następuje takie nagłe "kopnięcie" kierownicy. Nie jest to FF
ani również następstwo błedu w prowadzeniu, ponieważ najczęściej zdarza mi się to...na autostradzie,
przy wyższych prędkościach. Nagle auto po prostu ostro skręca w którąś ze stron. Nauczyłem
sie to kontrolować, no ale wrażenie niemiłe.


Ja gram na kierownicy Logitecha tylko innym modelu ten sam problem, jest dokładnie to samo - wóz przy wysokich prędkościach potrafi nagle szarpnąć gwałtownie w bok, ale wystarczy mieć trochę wprawy i nie przeszkadza to w grze - kwestia optymalizacji gry pod kierownice poprostu, ale cieszyć się należy, że wogóle coś z tym zrobili bo beta była na kierownicy Logitecha skopana całkowicie i grać się normalnie nie dało ;-)))

Jest natomiast jedna rzecz, która mnie irytuje. Gdy bierze się do jakiegoś wyścigu Forda Mustanga GTR''a gdy ruszy się bez pośligu kół, po chwili wciśnie gaz w podłoge to samochód ma problem ze zmianą biegu. Kończą mu się powoli obroty a on zmienia na 2 bieg, potem odrazu znowu zrzuca na 1 bieg - cała ta operacja zajmuje chwile, ale w tym czasie nie przyspieszam i inne wozy potrafią odjechać. Nie dzieje się tak zawsze, no ale jednak ... dziwne ;-) Z drugiej strony, nie często zdarza się tym wozem ścigać mając GT + 3lvl tuningu.

Czy orientuje się ktoś, który (jeśli jest wogóle taki) samochód ma w parametrach 100 punktów w prędkości ??? Najszybszy wóz jaki mam teraz to Keni + 3lvl tuningu, ma on 93 punkty w tej rubryczce i wyciągnąłem nim prawie 427 km/h, da się czymś pojechać szybciej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować