Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 16:55, Idzikowski6 napisał:

Ja poszperałem na YouTube i wygląda na to, że nie uciągnął nikt więcej niż 435km/h, oczywiście
udało się to w Kenim po tuningu. Co prawda ja dałem rade tylko do 430 km/h dojść, ale na filmikach
jakoś dziwnie to wyglądało czasem. Widać, że człowiek gra na klawiaturze, ale o dziwo jadąc
ponad 400km/h samochodem steruje się u niego niebywale łatwie i robiąc gwałtowne ruchy nie
wypada z trasy, BA, co więcej - samochód mu nie zwalnia praktycznie :DDD



Jest jedna taka trasa , i to na niej można zrobić rekord prędkości w tej grze ;)

A znowu zapomniałem :/ Porsche w grze nie ma ponieważ EA wykupiło licencje jako exclusiva tak samo jest w PGR3 zamiast Porsche jest RuF ;)

MoMo teraz można wyrwać za 440zl...

20070408201552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff,po długich poszukiwaniach znalazłem sobie pada,którego kupię napewno-Apollo GP-3020.Taniutki(40 złotych)ale duż o potrafiący.@ analogi,10 przycisków i inne.Ciekawe,czy sprawdzi się w TDU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupuje albo kupił tą wspaniałą przecudną i genialną gre :D To chciałbym powiedzieć że chętnie bym z kimś poszalał (oczywiście mówie polakach)jak co to szukajcie Szakal161 :) mam też klub więc zapraszam.:)

20070408212019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:37, donard napisał:

jak sie gra na kierownicy jadąc na motorze???podejrzewam że kiepsko!!!



I na kierownicy i na klawiaturze, jazda motocyklem to porażka. Lepiej się tego nei tykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salony tuningowe pokazały się mi po "znalezieniu" pierwszego a lakiernika odblokowałem zwyciężając w wyścigu dookoła krateru. No i wszystko jasne :D powinienem więcej się ścigać zamiast bezproduktywnego jeżdżenia po wyspie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:20, szakal56 napisał:

Jak ktoś kupuje albo kupił tą wspaniałą przecudną i genialną gre :D To chciałbym powiedzieć
że chętnie bym z kimś poszalał (oczywiście mówie polakach)jak co to szukajcie Szakal161 :)
mam też klub więc zapraszam.:)


a gdzie masz ten klub? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:37, donard napisał:

jak sie gra na kierownicy jadąc na motorze???podejrzewam że kiepsko!!!


Hmmm raczej dziwnie , ale gdy sie nauczysz to jazda będzie bardziej wciągająca niż samochodem ;) na początku dosyć ciężko to idzie zwłaszcza na kierownicy ale potem jest już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:48, awesome napisał:

> jak sie gra na kierownicy jadąc na motorze???podejrzewam że kiepsko!!!
I na kierownicy i na klawiaturze, jazda motocyklem to porażka. Lepiej się tego nei tykac.


A według mnie nieźle wystarczy sie wbić na pobocze asfaltowe oczywiscie i sie jedzie non stop na szóstym biegu i pełnym gazie próbowałem 304 km/h ducatti 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mnie najbardziej denerwuje? To ze ludzie sugerują niewyobrażalne kwoty na tej "giełdzie" online. Rzadko kiedy trafia sie okazja, to znaczy taniej od serii w salonie. Nie wiem co ludzie myślą jak sugerują 9 milionów za głupie tt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 20:26, Łukasz007 napisał:

Jest jedna taka trasa , i to na niej można zrobić rekord prędkości w tej grze ;)


Ja mam dwie trasy na których jeżdze, ale ciężko pociągnąć tam Kenim więcej niż 430 km/h. Jak będziesz dać to zrób screena trasy na której sprawdzasz osiągi i podrzuć - thx ;DD

Dnia 08.04.2007 o 20:26, Łukasz007 napisał:

A znowu zapomniałem :/ Porsche w grze nie ma ponieważ EA wykupiło licencje jako exclusiva tak
samo jest w PGR3 zamiast Porsche jest RuF ;)


No ja z niecierpliwością czekam na RUF''y w TDU! ;-)

Dnia 08.04.2007 o 20:26, Łukasz007 napisał:

MoMo teraz można wyrwać za 440zl...


Na Allegro jest teraz nówka (przynajmniej tak pisze ;-) ) za bodajże 320zł, ale coś musi być nie tak, bo inaczej nie miałaby tak niskiej, wręcz chorendalnie niskiej ceny.

Dnia 08.04.2007 o 20:26, Łukasz007 napisał:

jak sie gra na kierownicy jadąc na motorze???podejrzewam że kiepsko!!!


Na początku beznadziejnie, ale po paru razach, paru dziesięciu minutach jazdy, kombinowania z widokiem ... to powiem, że da się jechać, ale na kierze to z widokiem z zewnątrz, jakoś kiepsko to wygląda gdy kładziemy się na zakrętach i nie widać czy już trzeba prostować czy nadal skręcać niestety, ale można się przyzwyczaić.

Niestety motocykle to zło konieczne w tej grze, a szkoda ;/ A dlatego konieczne, ponieważ aby odblokować pewne rzeczy trzeba wygrać niektóre wyścigi motocyklami lub pobić na motorze czas czy też osiągnąć odpowiednio wysoką prędkość. Bez wykonania tych misji na motorze niestety nie da rady odblokować pewnych rzeczy, w tym samochodów.

Mi strasznie spodobał się ten FORD którego dostajemy po ukończeniu wszystkich misji z PRĘDKOŚCIĄ. Niesamowity jest, kurde już nazwe zapomniałem, ale jak tylko go dostałem to nabiłem mu prawie 300km na licznik ... szkoda, że nie da się go jeszcze podrasować :-(

Ps. Zauważyliście jak roi się od błędów w poradniku do TDU ? Poprostu dno i dwa dna ... ale z drugiej strony należą się pochwały dla CDP za jego danie z prostej przyczyny ... jest to pierwszy poradnik, na tyle gier ile mam od CDP i innych dystrybutorów, który jest dla mnie użyteczny i często dla wygody po niego sięgam. Nigdy się to praktycznie nie zdarza, bo przeważnie nie ma w nich nic ciekawego czy wartego czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 22:39, Idzikowski6 napisał:


Mi strasznie spodobał się ten FORD którego dostajemy po ukończeniu wszystkich misji z PRĘDKOŚCIĄ.
Niesamowity jest, kurde już nazwe zapomniałem, ale jak tylko go dostałem to nabiłem mu prawie
300km na licznik ... szkoda, że nie da się go jeszcze podrasować :-(


Hmm,jest to Ford GT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie: jak aktywować zestaw pomiarowy?
Wciskam "K" i pojawia mi się, że by aktywować muszę wcisnąć '' "PRAWO" (w grze) ''

Prawo, to strzałka, czy zdefiniowany przycisk kierunkowy do skrętu w prawo (tj. u mnie kierownica)? Kurcze, nie mogę po prostu tego włączyć, ani to ani to nie działa. Mógłby ktoś jakąś instrukcję mi tu zamieścić? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 23:22, Lampek napisał:

Kolejne pytanie: jak aktywować zestaw pomiarowy?
Wciskam "K" i pojawia mi się, że by aktywować muszę wcisnąć '' "PRAWO" (w grze) ''

Prawo, to strzałka, czy zdefiniowany przycisk kierunkowy do skrętu w prawo (tj. u mnie kierownica)?
Kurcze, nie mogę po prostu tego włączyć, ani to ani to nie działa. Mógłby ktoś jakąś instrukcję
mi tu zamieścić? Z góry dziękuję :)


chodzi o prawo w sensie 6 na numerycznej ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sprzedałem taką alfe za 25000 $ (kupiłem za 38), przebieg około 150km. Czekałem jedną minutę :D I ktoś kupił :D

Gorzej z klasykami - tutaj musiałem czekac juz kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 23:22, Lampek napisał:

Kolejne pytanie: jak aktywować zestaw pomiarowy?
Wciskam "K" i pojawia mi się, że by aktywować muszę wcisnąć '' "PRAWO" (w grze) ''

Prawo, to strzałka, czy zdefiniowany przycisk kierunkowy do skrętu w prawo (tj. u mnie kierownica)?
Kurcze, nie mogę po prostu tego włączyć, ani to ani to nie działa. Mógłby ktoś jakąś instrukcję
mi tu zamieścić? Z góry dziękuję :)


Wciskasz w prawo na klawiaturze numerycznej (w tym wypadku szesc)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jeszcze 3 miesiące i ja też sobie pogram w TDU. Mam nadzieję, że do tego czasu wydadzą patch który poprawi działanie tej gry oraz, że zaktualizują bazę samochodów o jakies nowe fury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 23:41, MaZZeo napisał:

Ja tam sprzedałem taką alfe za 25000 $ (kupiłem za 38), przebieg około 150km. Czekałem jedną
minutę :D I ktoś kupił :D

Gorzej z klasykami - tutaj musiałem czekac juz kilka godzin.

ja sprzedałem saturna za 20k, poszedł po godzinie jakiejś
widziałem też sallena s7 za 300 k,po full upgradzie, ale nie zdarzyłem, ktoś mnie ubiegł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować