Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Aby dodać kogoś do listy znajomych musisz być w jego pobliżu i dana osoba musi być w trybie jazdy swobodnej, można też kogoś dodać podczas przygotowań do wyścigu w trybie multi.
Aby dodać kogoś na jeździe swobodnej musisz klikać 4 (aż dojedziesz do listy graczy w pobliżu ciebie) potem tylko 6, 2, 6 (cyfry na klawie numerycznej). Wtedy dany gracz musi to chyba potwierdzić ale to nie jest pewne.

Aha, jak włączyć edytor wyścigów??
Bratu udało się raz go włączyć ale nie pamięta jak to zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:16, goldeneagle napisał:

Co polecacie bardziej, Zondę, czy Murcielago? nie wiem co wybrać. Może w ogóle inne auto z
klasy a. Proszę o pomoc


Dla sterowalności przy wysokich prędkościach i do szybkich wyścigów górskich ja polecam Ferrari Enzo, ale jak chcesz bić rekordy prędkości to kupuj Keniego CCS + 3lvl tuningu - pociągniesz nim 430km/h :D

A z tych co wymieniłeś ... zondy jeszcze nie mam, Murcielago fajne ale rzadko nim jeżdzę, myślę, że wybrałbym do wyścigów Zondę. Nawet komputer jeżdząc Zondą jest jedyną konkurencją w wyścigu dookoła wyspy, ewentualnie jeszcze Keni. A tak ogólnie ... kup oba, przecież w tej grze nie ma problemu z kasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Semprom 1,83, 512 ram, Radeon 9250 128 z tego co wiem karte mam za słabą jak na gra ale chcialbym zobaczyć jak będzie chodzić ale dema nie można nigdzie znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:09, Borolek napisał:

czy majac kompa athalon 3200+ radeona 9800 pro i 512 ramu bede mial cienie i shadery w tdu??


Będziesz miał dynamiczne źródła światła, cienie, shadery i bajery. Na moim kompie, słabszym (Semp 2800+, 1 GB RAM, R9550Ex) mam te cudenka, ale gram na niskich-średnich detalach w 800x600. Wygląda ładnie i działa płynnie.
A shaderów i bajerów po prostu... nie da się wyłączyć :)

Obejrzałem filmik Michała Ravena i wiecie, co powiem? Kierownica. Uniknąłbyś przynajmniej 3 z tych kolizji i osiągnął dużo większą prędkość. A tak, to całkiem nieźle Ci poszło, chociaż kilka błędów popełniłeś;)

Ja teraz zmagam się z niektórymi wyścigami, są cholernie trudne i na prawdę trzeba się skupić. Np. podwożenie turysty. Żeby zmieścić się w czasie trzeba nieźle przygazować, w dodatku jechać bezbłędnie. Na moim sprzęcie gra od czasu do czasu na ulamek sekundy skacze, przez co wybija mnie z rytmu...ech, trudne i żmudne to TDU. Ale cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:06, MasterHeroes napisał:

Aha, jak włączyć edytor wyścigów??
Bratu udało się raz go włączyć ale nie pamięta jak to zrobił ;)


W trybie jazdy swobodnej wciskasz "P"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:28, Ari Zmc napisał:

Ja mam Semprom 1,83, 512 ram, Radeon 9250 128 z tego co wiem karte mam za słabą jak na gra
ale chcialbym zobaczyć jak będzie chodzić ale dema nie można nigdzie znaleźć :/



Niestety, gra nie będzie chodziła na Twoim komputerze. Tzn. pewnie odpalisz, lecz nawet w najniższej konfiguracji będzie mało płynna i będzie się cięła. Niestety, pozostaje Ci upgrade komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy to robicie ale ja w moim Enzo bez tunningu jakoś jeździć nie umiem. Często wpadam w poślizgi i wypadam poza trasę. Najlepiej mi się jeździ Gallardo (jeżdżę nim najdłużej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:38, MasterHeroes napisał:

Nie wiem jak Wy to robicie ale ja w moim Enzo bez tunningu jakoś jeździć nie umiem. Często
wpadam w poślizgi i wypadam poza trasę. Najlepiej mi się jeździ Gallardo (jeżdżę nim najdłużej).


A to dziwne, dziwne :D Enzo jest najlepiej trzymającym się drogi i prowadzącym się wozem, przynajmniej dla mnie, ale statsy wozu to potwierdzają, bardzo trudno nawet przy 350 czy wyżej wytrącić go z równowagi kierując kierownicą przynajmniej.

Dnia 09.04.2007 o 15:38, MasterHeroes napisał:

Ja teraz zmagam się z niektórymi wyścigami, są cholernie trudne i na prawdę trzeba się skupić. Np.
podwożenie turysty. Żeby zmieścić się w czasie trzeba nieźle przygazować, w dodatku jechać bezbłędnie.


Misje nie łatwe to fakt, trochę irytuje gdy zabraknie np. 2-3 sekund, albo dojeżdżasz niby na czas ale nie zdążyłeś odpowiednio zwolnić samochodem i dosłownie z powodu tej 1 sekundy musisz powtarzać :D Ja akurat skończyłem dzisiaj wszystkie misje kurier oraz podwózki turysty. Zostało mi jeszcze 6 pań do rozwiezienia ale one są najgorsze, zdzierają ze mnie kase na zakup coraz to nowych wozów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tak że po jakimś czasie grania wyłącza sie radio i nie da sie go włączyć???
Milem też tak na poprzednim save że drogi którymi jechałem były częśćowo odkryte wręcz rozszarpane nie moglem wejść w ubrania i zmienilo twarz mojego faceta!!!

20070409170627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:06, donard napisał:

Macie tak że po jakimś czasie grania wyłącza sie radio i nie da sie go włączyć???
Milem też tak na poprzednim save że drogi którymi jechałem były częśćowo odkryte wręcz rozszarpane
nie moglem wejść w ubrania i zmienilo twarz mojego faceta!!!

Wszystko w multi!!!

20070409171004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, widzę, że niezłe bugi u Ciebie występują... W oryginalnej wersji chyba tego nie ma... Oczywiście nic nie sugeruję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta, ale mam jeszcze ostanie pytanko dotyczące kierownicy do TD:U... :)
Poniżej przedstawiam trzy moedele kieronic Logitech i jeżeli się orientujecie, to powiedzcie, którą najbardziej opłaca się kupić?

20070409173344

20070409173354

20070409173405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:06, donard napisał:

Macie tak że po jakimś czasie grania wyłącza sie radio i nie da sie go włączyć???

ja tak mam, ale i tam mam WMP w tle uruchomionego wiec i to lotto : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Objechałem dzisiaj całą wyspę O''ahu wokoło, używając dróg położonych jak najbliżej wybrzeża, pokonałem 224,6 kilometrów! Spora ta wyspa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować