Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Oczywiście w panoramie, Tylko od razu tez mówię ze nie wiem jakiego potwora trzeba mieć żeby to chodziło na max detalach i aa plus hdr :/ Pewno ktoś kto ma ATI 1900serie na crosie potrójnym to mu to chodzi bez mrugnienia taki komp widziałem w Angli chcieli za niego tylko 3500 w funtach(cena napewno spadła bo wtedy najmocniejsze na karty na crosie były strasznie drogie;) )


P.S. sory za dwa posty pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojego kumpla, który ma AMD 64 3800+, GF8000GTX i 2 Gb Ram chodziło i z AA na maks i z HDR. Oczywiście w sugerowanej do monitora rozdzielczości i wysokich detalach. Ani razu się nie przycięło.

Właśnie skonczyłem "wyścig milionerów". Dość słaby wynik, w okolicach 55 minut (jechałem Ducati 999R III level tuningu). Niestety, przez kompa, parę razy się ciachnęło, przez co wyleciałem na pobocze. Dwa razy też przez przymulanie grafy zgubiłem drogę :/
No, ale 1.000.000 zielonych do kieszeni, tak czy owak :D

Aha, moim Ducati jeżdżę na klawiaturze - bardzo fajnie wszystko idzie ;) nie mam najmniejszych problemów z zmieszczeniem się między dwoma samochodami na ostrym zakręcie, przy prędkości >100km/h :D
Polecam ten motor, jest nawet niedrogi jak na klasę A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 00:05, Lampek napisał:

U mojego kumpla, który ma AMD 64 3800+, GF8000GTX i 2 Gb Ram chodziło i z AA na maks i z HDR.
Oczywiście w sugerowanej do monitora rozdzielczości i wysokich detalach. Ani razu się nie przycięło.

Nie da się. Na GF nie włączysz jednocześnie AA i HDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 00:07, SwenG napisał:

> U mojego kumpla, który ma AMD 64 3800+, GF8000GTX i 2 Gb Ram chodziło i z AA na maks i
z HDR.
> Oczywiście w sugerowanej do monitora rozdzielczości i wysokich detalach. Ani razu się
nie przycięło.
Nie da się. Na GF nie włączysz jednocześnie AA i HDR.

Da się. Są nieoficjalne patche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 00:07, SwenG napisał:

> U mojego kumpla, który ma AMD 64 3800+, GF8000GTX i 2 Gb Ram chodziło i z AA na maks i
z HDR.
> Oczywiście w sugerowanej do monitora rozdzielczości i wysokich detalach. Ani razu się
nie przycięło.
Nie da się. Na GF nie włączysz jednocześnie AA i HDR.

tu cie raczej popre bo nie sadze zeby gf wyziagnoł to i to naraz:/ hmm a nei jest to tak ze jak jedno tonei drugie?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 07:25, Mashivi napisał:

> > U mojego kumpla, który ma AMD 64 3800+, GF8000GTX i 2 Gb Ram chodziło i z AA na maks
i
> z HDR.
> > Oczywiście w sugerowanej do monitora rozdzielczości i wysokich detalach. Ani razu
się
> nie przycięło.
> Nie da się. Na GF nie włączysz jednocześnie AA i HDR.
Da się. Są nieoficjalne patche ;)



Da się włączyć jednoczesny AA i HDR na GF serii 8xxx,o tym już od dawna wiadomo,tak samo chyba na którejś serii kart 7xxx,ale tutaj nie wiem czy nie trzeba użyć nieoficjalnych sterowników.W każdym bądź razie na "ósemkach" można spokojnie oba bajery na raz włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:15, Misiek690 napisał:

W rAdeonie X1950 można włączyć i AA i HDr na oficjalnych sterownikach. :]

tego radeona idzie wcisnąc do kompa w crosie z dwoma identycznym radeonami i mamy 3 karty i wtedy mamy gdzieś bo jedna sie zajmuje szczegółami druga aa a trzecia Hdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ja nie mogę przeżyć, że taki potencjał w multi został zmarnowany. Zamiast trzymać się sprawdzonych rozwiązań czyli dzielenia na serwery czy dystrykty jak w GW to zrobili coś cudacznego i ŹLE działającego. Pewnie sytuację ratowały by kluby.... gdyby działały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zrobili coś cudacznego

Dnia 12.04.2007 o 10:02, SwenG napisał:

i ŹLE działającego. Pewnie sytuację ratowały by kluby.... gdyby działały :/


NO tu sie zgodze ale mam tez pytanie czy u was gra tez widocznei zwalnia jesli nagle ni z tad niz z owat do okoła was pokazjuesie 6 innych kolesi?? i czy tez macie takie motywy jedziecie jedziecie zadnego czlowieka a nagle 6 osób grajacych :/ Wogóle to jeszcze zapytam o wyswietlanei aut w trybie swobodnej jazdy aut innych graczy (bo otym wciaz mówie) przejeżdzacie koło niega zatrzymujecie sie a po chwilce ruszczacie da sie wjechac w jego auto do srodka bez problemu plus jak on zaczyna ruszac to jego auto dziwnei migocze i momentami teleportuje sie o pare m dalej :/ takrze wyglada to jak ogladanei filmu z wycietą połowa klatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:21, 111Kresto111 napisał:

NO tu sie zgodze ale mam tez pytanie czy u was gra tez widocznei zwalnia jesli nagle ni z tad
niz z owat do okoła was pokazjuesie 6 innych kolesi?? i czy tez macie takie motywy jedziecie
jedziecie zadnego czlowieka a nagle 6 osób grajacych :/ Wogóle to jeszcze zapytam o wyswietlanei
aut w trybie swobodnej jazdy aut innych graczy (bo otym wciaz mówie) przejeżdzacie koło niega
zatrzymujecie sie a po chwilce ruszczacie da sie wjechac w jego auto do srodka bez problemu
plus jak on zaczyna ruszac to jego auto dziwnei migocze i momentami teleportuje sie o pare
m dalej :/ takrze wyglada to jak ogladanei filmu z wycietą połowa klatek??

Owszem, wszystkie te efekty zawarłem w wyrazie ŹLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:11, donard napisał:

Da sie kuriera idealnie zrobić z premią jak transport auta????

Nie, bo w kurierze nie masz uszkodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 10:26, SwenG napisał:

Owszem, wszystkie te efekty zawarłem w wyrazie ŹLE.

JAk ty to oceniasz źle to ja odłoze od siebei bardzo juz mamy bardzo a idac alej wychodzi tragicnie niestety tak jest na Xboxie to tak nie wyglada:/ a miało wygladac identycznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 10:21, 111Kresto111 napisał:

NO tu sie zgodze ale mam tez pytanie czy u was gra tez widocznei zwalnia jesli nagle ni z tad
niz z owat do okoła was pokazjuesie 6 innych kolesi?? i czy tez macie takie motywy jedziecie
jedziecie zadnego czlowieka a nagle 6 osób grajacych :/ Wogóle to jeszcze zapytam o wyswietlanei
aut w trybie swobodnej jazdy aut innych graczy (bo otym wciaz mówie) przejeżdzacie koło niega
zatrzymujecie sie a po chwilce ruszczacie da sie wjechac w jego auto do srodka bez problemu
plus jak on zaczyna ruszac to jego auto dziwnei migocze i momentami teleportuje sie o pare
m dalej :/ takrze wyglada to jak ogladanei filmu z wycietą połowa klatek??


Grasz na multiplayer ??? to taka gra nic z tym nie zrobisz, to chyba można zaliczyć do lagów :D
mają je osoby z potężnym łączem, i osoby z marnym :] i są osoby które nie maja lagów. Ja już co prawda nie gram ale gdyby system multi został poprawiony to na prawdę było by to coś wspaniałego w wyścigach na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 11:26, Łukasz007 napisał:


Grasz na multiplayer ??? to taka gra nic z tym nie zrobisz, to chyba można zaliczyć do lagów
:D


Ano gram na multi

Dnia 12.04.2007 o 11:26, Łukasz007 napisał:

mają je osoby z potężnym łączem, i osoby z marnym :]


Naleze raczej do tej pierwszej grupy a jak na polskie możliwości to do czołówki w szybkości ;) 3giga w 2 godziny z sieci:)

i są osoby które nie maja lagów.

Nie wiem czy sa takie osoby i czy to jest tylko w polskeij wersji czy w innych tez bo innych niemialem:/

Ja już co prawda nie gram

a szkoda

ale gdyby system multi został poprawiony to na prawdę było by to coś wspaniałego

Dnia 12.04.2007 o 11:26, Łukasz007 napisał:

w wyścigach na PC ;)


wszyscy czekaja na poprawke i na nowe wozy ale wczoraj znalazlem w necie info ze ani tego ani tego nie bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 11:55, flymar napisał:

Macie może jakieś namiary na opis zawartości pierwszego patcha?



Pamiętam, że mieli tylko poprawić błędy z wyświetlaniem grafiki i to..... na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 12:06, Łukasz007 napisał:

Pamiętam, że mieli tylko poprawić błędy z wyświetlaniem grafiki i to..... na tyle :D

By chociaż kluby poprawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 11:55, flymar napisał:

Macie może jakieś namiary na opis zawartości pierwszego patcha?


A wiadomo kiedy wyjdzie ten patch, bo nie siedze w temacie na okrągło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować