Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 00:07, SwenG napisał:

> U mojego kumpla, który ma AMD 64 3800+, GF8000GTX i 2 Gb Ram chodziło i z AA na maks i
z HDR.
> Oczywiście w sugerowanej do monitora rozdzielczości i wysokich detalach. Ani razu się
nie przycięło.
Nie da się. Na GF nie włączysz jednocześnie AA i HDR.


Hmm... da się.
GF8800GTX, nie 8000, pomyliłem się. Ale...da się. I bez żadnych nieoficjalnych patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za dublet.

Cóz, wydaje mi się, że w patchu muszą zostać poprawione tryby multi. Nie ma innej rady, przecież 3/4 z osób, które TDU kupiły, nie może się w ogóle cieszyć grą w multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 14:38, donard napisał:

Ładny mam garaż???


NIEBIESKI SLR?! ;D
Fu.

Dobrze, ze przynajmniej Alfa została taka, jak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 12:06, Łukasz007 napisał:

> Macie może jakieś namiary na opis zawartości pierwszego patcha?


Pamiętam, że mieli tylko poprawić błędy z wyświetlaniem grafiki i to..... na tyle :D



niech zrobią path żeby nie było bugów na tej drodze co się gra wyłancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką pozycje trzeba by kupić i mam nadzieje że będzie działało na wysokich detalach. no i jakas kierownica lepsza kilka wydatków dobrze że jest po świetach
grającym życze powodzenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pojazdy:
Grupa A- nic (planuję kupić McLaren F1 GTR)
Grupa B- Ford GT
Grupa C-Lamborghini Gallardo Spyder
Grupa D-Aston Martin V8 Vantage
Grupa E-Nissan 350Z Nismo R-Tune Power
Grupa F-Audi TT
Grupa G-Mercedes Benz 300SL Gullwing
Grupa MA- nic
Grupa MB-Kawasaki Z1000
Prawie wszystko jest po tuningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 14:38, donard napisał:

Ładny mam garaż???


Szkoda, że ten SLR ma taki kolor. I inny też przydałby się Corvettcie Stingray 69. Ale to już kwestia gustu. A ogólnie to fajne autka, choć za nowymi corvettami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś, gdzie DOKŁADNIE można sprawdzić, ile się już przejechało mil/kilometrów?

Nie interesują mnie osiągnięcia ("przejedź 1000 mil/5000mil), tylko dokładna liczba odzwierciedlająca ogólny stan liczników moich samochodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 17:27, Lampek napisał:

Wie może ktoś, gdzie DOKŁADNIE można sprawdzić, ile się już przejechało mil/kilometrów?

Nie interesują mnie osiągnięcia ("przejedź 1000 mil/5000mil), tylko dokładna liczba odzwierciedlająca
ogólny stan liczników moich samochodów :)



Gdy wejdziesz do domu będziesz miał w pierwszej zakładce statystyki potem tylko przesuwaj w górę albo w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 17:27, Lampek napisał:

Wie może ktoś, gdzie DOKŁADNIE można sprawdzić, ile się już przejechało mil/kilometrów?

Nie interesują mnie osiągnięcia ("przejedź 1000 mil/5000mil), tylko dokładna liczba odzwierciedlająca
ogólny stan liczników moich samochodów :)



Będąc w domu możesz sprawdzić łączną ilość przejechanych kilometrów, bierzesz dział INFO będąc w domu i tam przewijasz klawisza do momentu aż wyświetli ci info i kilometrach.

Albo inny sposób, wejdź będąc w domu w swoje różne osiągnięcia, a potem zobacz ile zrobiłeś już z 5000 mil za przebycie których dostaje się dodatkowe punkty, tam będzie wyświetlona liczba mil przebytych, zakładając, że przebyłeś ich mniej niz 5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem ostatnio pozbierać wszystkie fajne auta z gr. A - kupiłem Zonde i... po 5 min. zapłaciłem mandat 70k! Prowadzenie tego samochodu jes straszne i nie udawało mi się utrzymać na drodze, jednak w tej grupie, jeżeli chodzi o prowadzenie, to McLaren F1 i Enzo nie mają konkurencji. Za to w gr. B jest niepozorny, ale bardzo miło prowadzący się pojazd: Noble M14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem grę, ale jeszcze nie grałem, jak przyjdzie tata, to razem wybierzemy pierwszy samochód :D On też lubi samochody :P Co mi polecacie na start? Ja się zastanawiam między Audi TT i jakimś Lamborghini z klasy C... A Wy co wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:21, krzykos napisał:

> > Macie może jakieś namiary na opis zawartości pierwszego patcha?
>
>
> Pamiętam, że mieli tylko poprawić błędy z wyświetlaniem grafiki i to..... na tyle :D



niech zrobią path żeby nie było bugów na tej drodze co się gra wyłancza

A jest taka droga?! Proszę, powiedz która, trzeba ją będzie omijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:40, MKRaven napisał:

Postanowiłem ostatnio pozbierać wszystkie fajne auta z gr. A - kupiłem Zonde i... po 5 min.
zapłaciłem mandat 70k! Prowadzenie tego samochodu jes straszne i nie udawało mi się utrzymać
na drodze, jednak w tej grupie, jeżeli chodzi o prowadzenie, to McLaren F1 i Enzo nie mają
konkurencji. Za to w gr. B jest niepozorny, ale bardzo miło prowadzący się pojazd: Noble M14.

ta masz racje plus do tego swietnei prowadzi sie noblem 12 i tan taki z dziwaczna nazwa :P A słyszałem tez ze askari dobrze sie lepi ale wedlug meni nja lepiej sie lepi noble 12 i 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:43, Full Wypas napisał:

Co mi polecacie na start? Ja się zastanawiam
między Audi TT i jakimś Lamborghini z klasy C... A Wy co wybraliście?


Heh, jako pierwszy samochód to nawet nie masz co marzyć o Lambo. Za ok. 30k - 40k możesz kupić Saturna Sky (polecam), Alfę GT, Mustanga GT, Audi A3 i TT właśnie oraz jeszcze parę wózków.

Aha i drobne pytanie do posiadaczy angielskiej wersji TDU: Jakich wymiarów jest mapka dołączona do gry (english ver) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:43, Full Wypas napisał:

Właśnie zainstalowałem grę, ale jeszcze nie grałem, jak przyjdzie tata, to razem wybierzemy
pierwszy samochód :D On też lubi samochody :P Co mi polecacie na start? Ja się zastanawiam
między Audi TT i jakimś Lamborghini z klasy C... A Wy co wybraliście?


szczerze powiem nie pamiętam, ale raczej na pewno nie bedzie ciebie stac na lambo
tt tez bardzo uszczupli twój budżet na starcie. Imo opłca sie kupić Saturna Sky''a. Nie najszybszy, nie naj zwrotniejszy, ale w serii w zupełności wystarczy na przejechanie wszystkich wyzwań F klasy.

>ostanowiłem ostatnio pozbierać wszystkie fajne auta z gr. A - kupiłem Zonde i... po 5 min. zapłaciłem mandat 70k!
lol mi sie zondą bardzo przyjemnie jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...mam pewnien problem z oryginalną grą TDU...mianowicie:Gra sie instaluje normalnie i i zainstalowuje się normalnie,konczy sie instalajca i prubuję wlączyc grę po czym,wyskakują 2 okna i obraz czarnieje ale po ok.20 seknudach wyłącza się... ;/...niewiem czego jest to przyczyną...a i w poradniku zalączonym do gry pisze że pod koniec instalacji wyskoczy mi okno w którym bede musial wpisać klucz...żadne okno się nie otwiera... Jeśli ktos wie co może bym tego wszystkiego przyczyną bardzo proszę o odpisanie... Pozdrawiam!!! To Dla Mnie Bardzo Ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować