Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 18:53, 1LsD5 napisał:

Witam...mam pewnien problem z oryginalną grą TDU...mianowicie:Gra sie instaluje normalnie i
i zainstalowuje się normalnie,konczy sie instalajca i prubuję wlączyc grę po czym,wyskakują
2 okna i obraz czarnieje ale po ok.20 seknudach wyłącza się... ;/...niewiem czego jest to przyczyną...a
i w poradniku zalączonym do gry pisze że pod koniec instalacji wyskoczy mi okno w którym bede
musial wpisać klucz...żadne okno się nie otwiera... Jeśli ktos wie co może bym tego wszystkiego
przyczyną bardzo proszę o odpisanie... Pozdrawiam!!! To Dla Mnie Bardzo Ważne


Zapraszam do tego topicu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21155&u=566
A co do klucza to podaje się go chyba przy pierwszym odpaleniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:45, Full Wypas napisał:

A jest taka droga?! Proszę, powiedz która, trzeba ją będzie omijać :D

W czasie wyścigu Jaguarów w pewnym momencie gra się wiesza :D i nie da się przez to ukończyć jej w 100% :D

Dnia 12.04.2007 o 18:45, Full Wypas napisał:

niepozorny, ale bardzo miło prowadzący się pojazd: Noble M14.

Popieram, bardzo przyjemnie się nim jeździ no i ma kopa po tuningu.

Dnia 12.04.2007 o 18:45, Full Wypas napisał:

kupiłem Zonde i... po 5 min. zapłaciłem mandat 70k

Irytujące nie ? :D:D:D

Dnia 12.04.2007 o 18:45, Full Wypas napisał:

jeżeli chodzi o prowadzenie, to McLaren F1 i Enzo nie mają konkurencji

Nom, według mnie Enzo jest numer 1 w tej grze, naprawdę niesamowicie się prowadzi, przyśpiesza i hamuje, mogliby dodać 4lvl tuningu i podkręcić moc do 900-950KM aby prędkość max wzrosła, ale co ja chce :D Jest genialny ten wóz. Szkoda, że ostatnio jakiś aktorzyna prawdziwe Enzo rozwalił na kawałki w czasie nagrania ... ehhh ... mogliby mi chociaż felgi podesłać :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Enzo przegrywa, mimo, że jest tańsze i może lepiej sie prowadzi, ale McLaren F1 ma w sobie coś, że zachęca do jazdy, poza tym jest szybszy od Enzo, a w prowadzeniu nie miałem z nim żadnych problemów mimo, że jechałem grubo ponad 400 km/h. Enzo jest dobre, ale McLaren jest najlepszy wg. mnie w grupie A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:04, Michał Raven napisał:

Dla mnie Enzo przegrywa, mimo, że jest tańsze i może lepiej sie prowadzi, ale McLaren F1 ma
w sobie coś, że zachęca do jazdy, poza tym jest szybszy od Enzo, a w prowadzeniu nie miałem
z nim żadnych problemów mimo, że jechałem grubo ponad 400 km/h. Enzo jest dobre, ale McLaren
jest najlepszy wg. mnie w grupie A.


Co kto lubi, ja na dłuższe trasy podróżuje Enzo, ale McLaren też stoi w garażu ... zbieracz kurzu, choć v max jest OK to fakt, ale mi się także podoba ze względu na przyspieszenie wersja GTR. Ale co tu gadać, wszystkie są super, jest czym pojeździć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:22, Idzikowski6 napisał:

Ale co tu gadać, wszystkie są super, jest czym pojeździć!

O tak to prawda, w garażu jest ponad 20 pojazdów i nie ma czym jeździć, a znowu jest trochę gotówki na koncie i ciągnie aby kupować nowe samochody. Poniżej fotki mojego nowego wózka oraz jego v-max, chociaż może pojechać nawet 356 km/h.

20070412192805

20070412192815

20070412192832

20070412192843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:29, Michał Raven napisał:

> Ale co tu gadać, wszystkie są super, jest czym pojeździć!
O tak to prawda, w garażu jest ponad 20 pojazdów i nie ma czym jeździć, a znowu jest trochę
gotówki na koncie i ciągnie aby kupować nowe samochody. Poniżej fotki mojego nowego wózka oraz
jego v-max, chociaż może pojechać nawet 356 km/h.



Michałku drogi możesz niedawać juz zdjęć bo wlę głową o biurko.

pytanie. CZy naprawdę tam ejst taka swoboda jak pisali że można jechać wszędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:31, Domon napisał:

Michałku drogi możesz niedawać juz zdjęć bo wlę głową o biurko.


Dobrze, już nie będę.

Dnia 12.04.2007 o 19:31, Domon napisał:

pytanie. CZy naprawdę tam ejst taka swoboda jak pisali że można jechać wszędzie?


Tak, można pojechać wszędzie, tam gdzie tylko dusza zapragnie. Poczynając od plaży, aż do miasta, nie ma ograniczeń, no jedynie w wyścigach, gdzie czasem jest wymagana klasa bądź konkretny model samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:46, Mojok napisał:


> > Gra powinna iść na najmniejszych detalach.Ale powiedz jeszcze ile masz RAM-u i jakiego

> masz
> > procka...
> Mam 1 GB ramu i procek 3.0 Ghz.

Spoko ci pujdzie ja gram na takiej karcie i procku 2.6 Ghz i chodzi mi ładnie na średnich
detalach.

Chodzi Ci ładnie na średnich detalach? Ja musiałem ustawiać na 800x 600 pixeli, małe szczegóły, zero antyaliastingu , żeby lekko mi się cieło! Co tu jest grane? Czemu Ty masz lepiej?
Co do samochodu to kupiłem Audi TT, czarne, ale co z tego, jeśli w ogóle nie wiem kiedy hamować i skręcać, bo mam ok. 2-3 klatki na sekundę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:35, Michał Raven napisał:

> pytanie. CZy naprawdę tam ejst taka swoboda jak pisali że można jechać wszędzie?

Tak, można pojechać wszędzie, tam gdzie tylko dusza zapragnie. Poczynając od plaży, aż do miasta,
nie ma ograniczeń, no jedynie w wyścigach, gdzie czasem jest wymagana klasa bądź konkretny
model samochodu.


nie można do wody wjechać :'' (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 18:50, Linux M napisał:

Aha i drobne pytanie do posiadaczy angielskiej wersji TDU: Jakich wymiarów jest mapka dołączona
do gry (english ver) ?


Jest troszkę większa od polskiej edycji opis u mnie jak coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem: gdy utworze nowy profil to po ponownym uruchomieniu gry musze od nowa utworzyc nowy profil gdyz tamtego wogle niema, zniknal w skutek czego za kazdym razem musze tworzyc nowy profil i od nowa ustawiac opcje probowalem juz odznaczyc GameSpy ID ale to i tak nie dziala.

wiadomo czemu tak sie dzieje? wiem ze gdy wychodzilem z gry w trakcie gry to system automatycznie zapisywal gre, ale cos samego profilu juz nie zapisal

za szybka i rzetelna odp dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 19:53, slusar.o2 napisał:


nie można do wody wjechać :'' (


Z wodą tez jest przekret bo wystarczy jej dotknąc a auto sie resetuje:/ niema czegos takiego jak brzeg gdzie mozna zamoczyc kułak i strzelic fotke autku :/ nieda sie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH
Mam pytanie kiedy odkryja sie wszystkie modele samochodow i motorow ja np. nie mam salonu ruf-a salonu hondy wszystkich modeli lamborghini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem NOBLE GTO-cośtam (B class). I wszytko cacy gdyby nie to że V-max jest mniejszy niż wozów w klasy D. Do wyścigów może OK, ale próby prędkościowe to katorga, tuning prawie nic nie daje. NOBLE? Tylko na tor.. no właśnie. Jak odblokować O''ahu RaceWay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:15, so9 napisał:

Mam pytanie kiedy odkryja sie wszystkie modele samochodow i motorow ja np. nie mam salonu
ruf-a salonu hondy wszystkich modeli lamborghini


Jak wszystkie odnajdziesz na wyspie to raz ... dwa to nie ma wogóle salonu RUF''a ani Lexusa bo te marki dojdą jako dodatki do ściągnięcia w najbliższym (oby) czasie.

Honda, honda ... Civic ? Nie widziałem tutaj ;-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie
Posiadam nastepującą konfigurację
P4 3.2GHz HT
1 Giga RAM DDR2 533MHz
GF 7600 GT

Jak ta gra bedzie mi chodziła.
Dziękuje za pomoc i tym co mają podobny konfig i tym co coś więcej wiedzą na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:30, gajo333 napisał:

mam pytanie
Posiadam nastepującą konfigurację
P4 3.2GHz HT
1 Giga RAM DDR2 533MHz
GF 7600 GT


Nie wiem jak się ten procek przekłada do mojego czy innych, ale jeżeli jest w miarę to spokojnie pograsz.

Dnia 12.04.2007 o 20:30, gajo333 napisał:

kolejna część mojego garażu

Grzech, grzech ... kupić Mustanga Cabrio, a nie zrobić tuningu Forda GT :PPP Kup coś mocniejszego, A klasa wzywa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:12, Dru McShade napisał:

Witam

Mam taki problem: gdy utworze nowy profil to po ponownym uruchomieniu gry musze od nowa utworzyc
nowy profil gdyz tamtego wogle niema, zniknal w skutek czego za kazdym razem musze tworzyc
nowy profil i od nowa ustawiac opcje probowalem juz odznaczyc GameSpy ID ale to i tak nie
dziala.

wiadomo czemu tak sie dzieje? wiem ze gdy wychodzilem z gry w trakcie gry to system automatycznie
zapisywal gre, ale cos samego profilu juz nie zapisal

za szybka i rzetelna odp dziekuje!

Po wyjściu z gry wejdz w moje dokumenty i kopiuj folder test drive unlimited na pulpit i wrazie gdyby profilu nie było wklej kopie !!! może to pomoże??

20070412203402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować