Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 20:30, gajo333 napisał:

Jak ta gra bedzie mi chodziła.


Posiadam identyczną konfigurację komputera i gra chodzi w High detalach w rodzialce 1024x768x32 z włączonymi AAx4 oraz AFx16 wyciągając ok 35FPSów w zależności od lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:35, gajo333 napisał:

Pyt do uzytkownika Idzikowski. Jaki masz sprzęt i jak CI chodzi gra ?


Ja mam Athlona64 3500+ OC -> 2.45MHz. 2048 RAMU i Ati Radeon X1950PRO. Gra chodzi ze wszystkim na full, gra się płynnie, ale zdarzają się spadki FPS''ów ale to raczej wina optymalizacji gry, zapewne patch do grafiki który ma być wkrótce to naprawi ... oby ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:38, gajo333 napisał:

A robiłeś Michał Raven test w jakimś 3D mark i ile miałeś pkt na tym sprzęcia?


Tak robiłem, na 05 i miałem 5594 marków.

Dnia 12.04.2007 o 20:38, gajo333 napisał:

Masz właczone HDR ?


Nie, ponieważ karty GF nie mogą mieć włączonego HDR i AA, poza tym grafika wygląda jak dla mnie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Michała Raven.
Ja w 3D Mark miałem bardzo zblizony wynik. Wiec mówisz ze da sie pograć na High detalach w rodzialce 1024x768x32 to fajno:) Pytanko ostatnie. Jak przy takich ustawieniach jeździ sie po mieście, bo słyszałem że spadają wtedy fps-y. Tnie sie bardzo czy wogóle ? Dzieki wielkie raz jeszcze. Być moze niedługo sie pościgamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż w mieście ilość FPSów spada do ok 25-30, natomiast poza miastem mam od 35-44 FSPów. Gra się nie tnie, poza tym nie narzekam, no może na te błędy w grafice, ale Alt+Tab i po sprawie.

Na marginesie: używaj opcji "Odpowiedz", żeby było wiadomo do kogo kierujesz posta.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:41, donard napisał:

ostatnia część garażu i sory za dwa posty pod rząd


No przynajmniej Zonda w jedynym słusznym kolorze :D swoją drogą kolor ten jest świetny i najlepiej wygląda na TVR Sagaris ;-))

A co do 3DMarka ... to ja nie wiem, raczej nie narzekam na moc sprzętu, nie jest to jeszcze sprzet z poprzedniej epoki ale dziwne wyniki zawsze mi wychodziły, mam wrażenie, że te darmowe wersji 3DMarka są jakieś denne, nie można ustawień zmieniać za wielu ani swojej gry odpalić do testów ;/ Szkoda ... ale może ja coś źle robie. Sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:46, gajo333 napisał:

Aha jeszcze jedno mam Neostrade 512 - da sie na tym pograć w sieci ? Dzięki wszystkim

Gajo spoko loko luzik spontan pograsz sobie napewno, ja mam taką neo tylko że mi pokazyje że mam 655kb,s ;p;p wogóle sie nie przycina, z serwerami nie rozłancza ......ogólnie luzik nie mart sie...POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak sprawdzałem sobie światowy ranking po przejechaniu jednego z wyścigów, to okazało się, że jestem kilka oczek wyżej niż... allor.cda ^_^ Ciekawe czy to ten prawdziwy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:16, rafisport napisał:

Mam trochę głupie pytanie. Czy jak tuninguje samochód to trzeci poziom można dać od razu czy
trzeba po kolei wszystkie?

Można dać od razu 3-ci poziom, to nie NFS że trzeba po kolei od 1-wszego do 3-ciego poziomu kupować upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:27, Omega232323 napisał:

mozna tuningowac motory? Jak tak to w ktorym salonie mozna tuningowac Kawasaki?


Można. Musisz udać się do tunera, który tuninguje m.in. Kawasaki i musisz udać się do niego bezpośrednio tym motorem, który chcesz poddać modyfikacjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:49, Idzikowski6 napisał:

> mozna tuningowac motory? Jak tak to w ktorym salonie mozna tuningowac Kawasaki?

Można. Musisz udać się do tunera, który tuninguje m.in. Kawasaki i musisz udać się do niego
bezpośrednio tym motorem, który chcesz poddać modyfikacjom.

Ok, dzięki, a mógłbyś mi podać na mapie na screenie gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, pierwsze podejście do Wyścigu milionerów i tylko 100 tys. 64 minuty. Ze 3 minuty to straciłem jak przeleciałem przez barierkę na autostradzie i musiałem szukać wjazdu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować