Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Mam problem po włączeniu gry pojawia mi się czarny obraz a potem wraca pulpit i nic się nie dzieje.
Czy to wina sprzętu jaki mam ?
celeron 2.00GHz
512Ram
GeForce 4Ti 4200
Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 18:16, Lampek napisał:

MBMcL SLR-em? Życzę powodzenia :P Pojazd...mocno kontrowersyjny. Będzie ciężko się wyrobić
na złoto.

Ja spokojnie się wyrobiłem Mercedesem chciałem się poddać gdy zobaczyłem że w musze przejechać przez centrum Honolulu i dojechać do mety w 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:48, lukaveli napisał:

Mam problem po włączeniu gry pojawia mi się czarny obraz a potem wraca pulpit i nic się nie
dzieje.
Czy to wina sprzętu jaki mam ?
celeron 2.00GHz
512Ram
GeForce 4Ti 4200
Pomocy


Raczej tak i jest to wina karty graficznej. Spróbuj przeinstalować sterowniki i spróbować ponownie, ale raczej nic to nie da.
A gra również by zbyt dobrze nie chodziła. Niestety, Twój sprzęt nie uciągnie jej nawet w najniższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wam zazdroszcze...
Nie kupilem gry bo nie wiem czy mi pojdzie- wedlug producenta nie ale czytalem na forach ze powinna chodzic na niskich ustawieniach...
Moja konfiguracja to:
ATI Radeon 9550
AMD Athlon 2600+ XP
768 mb RAM
Czy moze ma ktos podobna konfiguracje i czy gra mu dziala???
POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:13, gracjan11 napisał:

Jak ja wam zazdroszcze...
Nie kupilem gry bo nie wiem czy mi pojdzie- wedlug producenta nie ale czytalem na forach ze
powinna chodzic na niskich ustawieniach...
Moja konfiguracja to:
ATI Radeon 9550
AMD Athlon 2600+ XP
768 mb RAM
Czy moze ma ktos podobna konfiguracje i czy gra mu dziala???
POMOCY


Ja mam:
Semp 2800+ (porównywalny z Twoim Athlonem)
1 Gb RAM (radzę Ci zmienić kość 256 na drugą 512, to nie duży koszt, bylebyś ten 1 gb miał przynajmniej)
Ati Radeon 9550Ex 128 Ram (taka wersja specjalna Twojej, ale podobne w sumie)

Pójdzie Ci :) 800x600 i detale na minimum ale i tak będzie ładnie i sądzę, że płynnie.

Miło jest przekazywać dobre wieści :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkich serdecznie zapraszam do mojego klubu o nazie COOPER232- wymagany poziom to amator. klub znjduje się tam gdzie jest kółko na screenie w dodanym linku. przyjmę wszystkich i oczekuje zaciętych rozgrywek.:) pozdro. teraz gram w test drive więc możecie się dołączać.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15248cd1fdc478e8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:18, Lampek napisał:

> Jak ja wam zazdroszcze...
> Nie kupilem gry bo nie wiem czy mi pojdzie- wedlug producenta nie ale czytalem na forach
ze
> powinna chodzic na niskich ustawieniach...
> Moja konfiguracja to:
> ATI Radeon 9550
> AMD Athlon 2600+ XP
> 768 mb RAM
> Czy moze ma ktos podobna konfiguracje i czy gra mu dziala???
> POMOCY

Ja mam:
Semp 2800+ (porównywalny z Twoim Athlonem)
1 Gb RAM (radzę Ci zmienić kość 256 na drugą 512, to nie duży koszt, bylebyś ten 1 gb miał
przynajmniej)
Ati Radeon 9550Ex 128 Ram (taka wersja specjalna Twojej, ale podobne w sumie)

Pójdzie Ci :) 800x600 i detale na minimum ale i tak będzie ładnie i sądzę, że płynnie.

Miło jest przekazywać dobre wieści :D pozdrawiam.


Dzięki wielkie:D Nareszcie jakies dobre wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:23, 111Kresto111 napisał:

Znalazłem dziwny filmik na youtube nie wiem co to za auto ale wygląda jak połączenie s4 cabrio
z dachem od brery i światłami tylnymi od golfa:/

Oto link http://www.youtube.com/watch?v=eHoFYvBBqwg&NR=1


Ehh, już bodajże 3 czy 4 raz ten filmik się dzisiaj pojawił w tym temacie... :-/
Zajrzyj na poprzednią stronę tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:15, Leszek7070 napisał:

Na tych stronach niczego nie znalazłem. Dalej nie wiem jak wybudować te studnie czerpane?
Aaa! Co to są obiekty dekoracyjne i gdzie je znajdę?
Może mi ktoś pomoże???


Stary, wkurzasz mnie.
To NIE JEST TEMAT w którym rozmawiamy o czymkolwiek innym, czy to spódniczkach, stringach, nutelli czy grach innych niż Test Drive Unlimited i zagadnienia poboczne (filmiki z nim związane, wymagania, kierownice itp.)

Zadaj swoje pytanie w jednym z tamtych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ukończyłem ponownie wyścig milionerów tym razem jechałem Kawasaki Ninja ... i znowu w 50 minut ;/ Ten motor od Tamburła jest niestety wolniejszy i na prostych wyraźnie traciłem czas i jeszcze miałem wrażenie, że wszystkie samochody skręcają specjalnie w prawo na skrzyżowaniach kiedy ja mijam wszystkich poboczem :( Może następnym razem uda się zejść poniże 50 minut, ale innym sprzętem.

A tak swoją drogą, faktycznie ten dziwny samochodzik stoi przed salonem Dodge''a, obrazek poniżej...

20070415223413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Gulwinga i tuningowałem go...najszybciej pojedzie 237km na godzinie i ma 355 koni mechanicznych...zobaczymy jak się spisze w wyścigach jego klasy o w rozwożeniu modelek...jeżeli mi się spodoba za 5 dni próbuje nim pojechać w wyścigu milionerów...do odważnych świat należy,nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:26, cooper232 napisał:

wszystkich serdecznie zapraszam do mojego klubu o nazie COOPER232- wymagany poziom to amator.
klub znjduje się tam gdzie jest kółko na screenie w dodanym linku. przyjmę wszystkich i oczekuje
zaciętych rozgrywek.:) pozdro. teraz gram w test drive więc możecie się dołączać.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15248cd1fdc478e8.html


Chętnie dołączyłbym do twojego klubu, ale w jednym klubie już jestem. Da się z niego jakoś wypisać?
Z góry dzięki za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:56, Alexx1 napisał:

A ja się dziś ścigałem z Lolem który miał Lambo Diablo Gt.I mam w klubie gostka który ma Saleena
przypominającego Mustanga.

ja mam tego salena w garażu wystarczy kupic mustanga i zajechać nim do tunera i wybrać zamiast forda salena i już tuning 3 poziom i mamy salena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować