Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 23:59, Grucha91 napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć jak ilość ramu ma wpływ na płynne działanie gry ? Mój komp trochę
poniżej wymagań minimalnych: Athlon 2500+ 512 RAM GeForce 6600GT, a z tego co tu czytam ludzie
mający 1 GB ramu nie narzekają na płynność gry. Mi chodzi trochę przywolno, 15 fps... Opłaca
się dokupić kostkę 512 ?

td:u obsługuje od 6600 masz szczęście a ja kupiłem 7600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 01:39, Lampek napisał:

A co do chryslera, to wygląda dla mnie trochę jak futurystyczna śmieciarka...:D

No może trochę :DDDD Jeździ w sumie też śmieciowato jakoś :DDDD Jutro będziemy atakować znowu wyścig milionerów bo dziś brak czasu, musze w końcu uzbierać na Daytone.

Dnia 17.04.2007 o 01:39, Lampek napisał:

Mam pytanie,pewnie wiecie gdzie trzeba podjechać by mieć wyścig jaguara

Na linku poniżej jest pełna mapka z zaznaczonymi wszystkimi i wszelkiego rodzaju wyścigami. Wyścig Jaguara to ciemno czerowne kółko z numerem 47 w sektorze I 6.

http://home.quicknet.nl/qn/prive/ursemj/images/tdumap.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początek najlepsze jest auto klasy G bo starczy jeszcze na dom i tuning.Michał Raven mówił miż e ma się najpierw 200.000 $ i musi starczyć na dom i auto.i wacham się między vw golfem GTI i audi A3 quattro. Michał Raven mówił że dobra jest audica ale ja chcę mieć porównanie a auto najpierw można kupić 1 więc co radzicie na początek? audi czy vw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:59, bukuć napisał:

a auto najpierw można kupić 1 więc co radzicie na początek? audi czy vw?


Jeśli cię stać to bierz TT i potem rób 3lvl tuningu, przyjemnie to autko idzie. Z drugiej strony ja jako pierwszy wóz kupiłem A3 i tez bardzo fajnie się jeździło nim, skrzynia DSG się sprawdza, szybko zmienia biegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Oj chłopie słabo z ortografią. Popracuj nad nią trochę i używaj kombinacji "alt" + o w takich słowach jak samochdów.

Tak poza tym to zgadzam się z tą opinią ale niestety los nie dał mi szansy pogrania w grę bo znowu robili ją jacyś psychopaci podobni do tych z Gothica III. Na giga ramu, GeForce 7600 GS i procku 2,0 GHz gra tnie mi na najniższych niemiłosiernie. Poczekam z nią na lepsze czasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:02, Blackbeard napisał:

Na jakich ustawieniach TDU pójdzie płynnie na sprzęcie:
Intel core2 duo E6400
2GB ram
Radeon x1950pro z 256mb
??????????????????????????????


Detale full, AA, HDR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:04, Linux M napisał:

> Na jakich ustawieniach TDU pójdzie płynnie na sprzęcie:
> Intel core2 duo E6400
> 2GB ram
> Radeon x1950pro z 256mb
> ??????????????????????????????

Detale full, AA, HDR ;)


Dzięki za dobre informacjexD
W takim razie jeszcze dziś zamawiam!
Do zobaczenia na Oahu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexx1 i Idzikowski6 dzięki za info,przejeżdżałem przez tamte okolice i nie mam wyścigu,bo właśnie widzę na tej mapce,że wymagany poziom to champion:) No nic pojeździ się jeszcze to się odblokuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy karta graficzna NVIDIA 7600(taką mam) będzie działać w ASUS CELERON? (mam taki komp) bo specjalnie dla unlimited zmieniłem kartę graficzną(z 6200 do 7600[td:u obsługuje karty graficzne o 6600 do 8800] ) mam windows XP home edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Czy aby przejść grę to musze podwozić "niebezpiecznych kurierów" czy to tylko dodatek i to ja decyduję czy podwoże czy też nie. Czy mają oni kluczowe znaczenie w ukonczeniu GRY ?

2 pytanko - czy posiada ktos jakąś mapkę gdzie się znajdują miejsca odnośnie misji TRANSPORT SAMOCHODU. Proszę o pomoc. Dziekuje z Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musisz pprzechodzić tych misji,w ogóle nie musisz przechodzić niczego by dobrze się bawić.Lecz misje te wpływają na postęp gry dają kasę,a po przejściu wszystkich dostajesz nowy wóz.Zrobiłem tą mapkę,ale przyjemniej samemu to odkrywać.

BTW.Przejechałem po wszystkich drogach i dostałem dom.LaL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy juz ktos poruszal ten problem. Mianowicie gdy ustawiam pod poszczegolne klawisze ( 1,2,3,4 itp ) biegi to podczas gry one nie dzialaja. Dzialaja tylko przypisane klawisze do zmiany biegow w dol lub gore ( u mnie S i X )... Czy ktos wie jak ustawic klawisze pod poszczegolne biegi aby dzialaly? Pozro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:55, gajo333 napisał:

Czy aby przejść grę to musze podwozić "niebezpiecznych kurierów" czy to tylko dodatek i to
ja decyduję czy podwoże czy też nie. Czy mają oni kluczowe znaczenie w ukonczeniu GRY ?


Oby mieć ukończone 100% gry musisz przejść wszystkie obsolutnie misje i jeszcze więcej ;-)))) Ale jak nie chcesz nie musisz ich podwoizić, choć wtedy nie będziesz miał ukończonej w pełni gry i nie dostaniesz dodatkowych wozów które dostaje się za wypełnienie wszelkich misji tego i innego typu.

Dnia 17.04.2007 o 17:55, gajo333 napisał:

2 pytanko - czy posiada ktos jakąś mapkę gdzie się znajdują miejsca odnośnie misji TRANSPORT
SAMOCHODU. Proszę o pomoc. Dziekuje z Góry


Więcej info możesz znaleźć na stronie www.tdu.com.pl poniżej masz link do mapki, ale swoją drogą czy w pudełku z grą nie powinieneś mieć mapki gdzie wszystko jest zaznaczone ?

Dnia 17.04.2007 o 17:55, gajo333 napisał:

Na giga ramu, GeForce 7600 GS i procku 2,0 GHz gra tnie mi na najniższych niemiłosiernie

Szkoda :-( Karta i ram OK, tylko ten procek nie nadąża za resztą, zapewne dlatego taki gra ma problem. No, ale myślę, że optymalizacja nie jest aż tak zła jak w przypadku G3 :D Ono chodzi mi znacznie gorzej niż TDU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować