Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 16:37, szakal56 napisał:

Jak przejechać wyścig z Jaguarami skoro w pewnym momencie występuje mi błąd?? Pomuszcie


Ściągnij patcha z gram.pl, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:01, Przemoo08 napisał:

> > Ja polecam tylko się nie zdziw,że nie będziesz widział graczy w sieci(niekoniecznie
może
> ci
> > się to przytrafić ale ja tak mam) :|
>
> Jak to nie widzisz graczy ??
>
Normalnie nikogo nie ma,sam sobie jedżę.Dopiero jak mam napisane,żę utracono połączenie sieciowe,pojawiają
się wszyscy.Dziwne nie? xD


To nie do końca tak. Nie wiem dlaczego nie widzisz innych graczy w czasie gry, ale ci którzy się pojawiają po rozłączeniu to boty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej zapowiadałem skoczyłem na wyścig milionerów Kawą ZX-10R. No gdyby nie fakt, że kilka (dziesiąt) razy się rozbiłem, czas byłby lepszy, ale ważne, że zarobiłem 1M $ co zaowocowało tym, że kupiłem Saleena S7. I jeśli mogę coś złego powiedzieć, to tylko tyle, że wejście w zakręt to połowa sukcesu, bo potem trzeba wyjść z zakrętu, a czasem to sie nie udaje. I jeszcze Aston Martin V8 Vantage: świetny wózek, podobny względem osiągów po tuningu do DB9, poza tym jest świetny, ale ja tak wolę DB9. ;)
I daje fotki ;)

20070418190652

20070418190715

20070418190813

20070418190825

20070418190846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha już mi chodz TDU przez sieć normalnie ! Wyłączyłem firewalla xD ,czyli jednak te porty muszę odblokować! haha nawet nie wiecie jak się cieszę ! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:24, Quatre napisał:

Kto mi powie gdzie jest tuner Ferrari? Byłbym wdzięczny za mapkę z zaznaczoną lokalizacją :)


proszę bardzo

20070418210422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]

Ładna grafika.Na jakich grasz ustawieniach?

Ja też mam Astona V8 Vantage(Tunned lvl 3).Zastanawiałem sie też długo nad Saleenem,ale wolałem Keniego.Torpeda,430 na godzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:27, NyGgA MiLy napisał:

Ładna grafika.Na jakich grasz ustawieniach?


Dzięki, gram na 1024x768x32, detale High, AAx4, AFx16 bez HDR.

Dnia 18.04.2007 o 21:27, NyGgA MiLy napisał:

Zastanawiałem sie też długo nad Saleenem,ale wolałem Keniego.Torpeda,430 na godzinę ;)


Konie w środku wygląda jak statek kosmiczny, poza jak dla mnie gorzej sie prowadzi niż Saleen, który jest do kolekcji super szybkich wozków.;) Poza tym McLaren F1 wyciąga ~435 km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZNALAZŁEM NA FORUM ATARI IDEALNY SPOSÓB NA NAPRAWIENIE SAVE''A:

1. goto save folder(documents-tdu-savegame-username-playersave) and copy contents to desktop(2 files).
2. delete the 2 orginal save files in the tdu savegame (above folder)
3.restart game (new) rent a car-buy a house, go for a burn if you like.
4.exit game
5. copy and paste orginal saved files from desktop to documents-tdu-savegame-username-playersave and click yes to accept overwrite.
6. your done play as before crash.

Also i made new account when played from new then when replaced files switch back to origanal username if it helps not sure


Ja miałem problem bo nawet backup mi się psuł więc zrobiłem wszystko jak na tej liście i teraz wszystko działa. Drogi są odkryte tak jak były, samochody i statystyki OK!! Dla pewności zróbcie to co w ostatnim zdaniu.
Na przyszłość, żeby nie powtarzać tej procedury jeszcze raz znalazłem również na forum atari ciekawy program który może służyć jednocześnie do automatycznego backup''u jak i przyśpieszania samej gry (3 sposoby):
http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=52861

PS Jeszcze jeden ciekawy program do TDU: http://forums.eu.atari.com/showthread.php?p=1152024#post1152024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:04, Vorador napisał:

> Kto mi powie gdzie jest tuner Ferrari? Byłbym wdzięczny za mapkę z zaznaczoną lokalizacją
proszę bardzo

Dzięki szefie :) A co to za ekstra mapka w ogóle jest? Masz może linka do całej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:46, Splinter Cell1 napisał:

Jaki najlepszy czas osiągneliście w wyścigu milionerów? Mój to 50''23''''.


Mój dokładnie 50''20"04 ;)
Jestem z niego dumny ale w piatek postaram się pojechać na 48-49 minut, będę siedział całą noc, ale muszę zejść poniżej 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro spróbuję zejść poniżej 50 minut.Wcześniej miałem dużo wypadków i dwa razy złapała mnie policja, więc jak się postaram to mi się uda:)

Aha, jak myślicie prościej jest przejechać ten dystans używając samochodów, czy motorów? Ja cały czas próbuję motorem, bo nie wyobrażam sobie,żebym zrobił to autem i osiągnął dobry czas.Poza tym z grupy "A" mam na razie tylko 2 auta, McLarenF1 i Enzo Ferrari:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować