Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 08:09, Mashivi napisał:

Geez, nie spamujcie tylko cierpliwie czekajcie. Restart kompa zazwyczaj pomaga, a jak nie to
serwery padły. Było już tak kilka razy, po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Ew. sprawdź
firewalla.

Padły już wczoraj, wystarczy zerknąć na forum atari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 22:45, Idzikowski6 napisał:

> Masz jakieś auto z grupy "G",jakie twoim zdaniem jest najlepsze? Mam zamiar jakieś kupić,
tylko nie wiem jakie.
Do wyścigów polegam z G klasy - Lambo Miure + 3lvl tuningu, fajna i szybka bestia, tylko trochę
pływa na drodze jak muscle car''y ale warty swojej ceny, wszystkie wyścigi z G klasy nim wygrałem
i nie było konkurencji praktycznie.


JA z grópy g mam prawie wszystko ale moim ulubieńcem jest shellby gt500 3 level dobrze sie jeździ miurą nieźle tym maserati 3500 mam jaguara xj200 ale on nie jest z grópy g potem mam jaguara e type ale nim jeszcze nie jeździłem;P w grupie g zostały mi chyba tylko aston za 3 bańki Pontiac Firebird i Chevrolet Camaro Z-28 Chevrolet Corvette Stingray 69 (stara korwete nei wiem czy mam) i ac niemam Ale swietnie mi sie tez jeździ mercedesem 300sl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na poprzednich stronach, dużo się o tym tu mówiło... :)
Chyba każdy robił go motorami, ale jakimi to już sam musisz zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 23:47, Lampek napisał:

> linki
> > do programików które trochę optymalizują grę.
> Przejrzałem kilka stron wstecz i nie widzę żadny linków, mógłbyś podac? Byłbym wdzięczny.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&pid=4033

Wczoraj ściągnąlem ... zarzuciłem niby INI do low spec, ale niczego nie zauważyłem...:) No cóż, dziś dalsze próby, ale to po pracy:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Jeśli TDU przez sieć mi nie chodzi i nie widzę graczy,a później wyłączę firewalla i chodzi super, to co mam zrobić żeby firewall był włączony i żeby mi gra chodziła przez sieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 12:26, Przemoo08 napisał:

Mam pytanie.Jeśli TDU przez sieć mi nie chodzi i nie widzę graczy,a później wyłączę firewalla
i chodzi super, to co mam zrobić żeby firewall był włączony i żeby mi gra chodziła przez sieć?

Odblokuj w nim odpowiednie porty, które były już podawane w tym temacie kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 12:30, Krejt napisał:

> Mam pytanie.Jeśli TDU przez sieć mi nie chodzi i nie widzę graczy,a później wyłączę firewalla

> i chodzi super, to co mam zrobić żeby firewall był włączony i żeby mi gra chodziła przez
sieć?
Odblokuj w nim odpowiednie porty, które były już podawane w tym temacie kilkakrotnie.

mam odblokowane :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:33, donard napisał:

> > > Czy istnieje jakis polski klub??? lub klub gramu???
> > ja zalozylem
>
> Jak się nazywa(ten twój klub)??
Klub PL DONARD
mam ksywe dr.donard w tdu


Jaki masz poziom?Ja jestem ekspertem, brakuje mi 75 punktów do mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:40, Splinter Cell1 napisał:

> > > > Czy istnieje jakis polski klub??? lub klub gramu???
> > > ja zalozylem
> >
> > Jak się nazywa(ten twój klub)??
> Klub PL DONARD
> mam ksywe dr.donard w tdu

Jaki masz poziom?Ja jestem ekspertem, brakuje mi 75 punktów do mistrza.

ja mam mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 09:20, 111Kresto111 napisał:

Masz jakieś auto z grupy "G",jakie twoim zdaniem jest najlepsze? Mam zamiar jakieś

Praktycznie wszystkie, ale do wyścigów polecam Miure. Musze sobie sprawić jeszcze Merca 3-setkę oraz Zagato i Daytone, ale czekam aż dwa ostatnie będą dostępne w salonach.

Dnia 19.04.2007 o 09:20, 111Kresto111 napisał:

JA z grópy g mam prawie wszystko ale moim ulubieńcem jest shellby gt500 3 level

Jeden z moich ulubionych wozów i w grze w realu z klasyków to Chevrolet Camaro Z-28, dokładnie ten który jest w grze. Ma niesamowity dźwięk silnika gdy naprawdę dobry ma się zestaw audio. Jeździ tylko jak szafa na kołach, ale no cóż, muscle car''y takie mają być, nie zakręty są ważne ale długie proste ;-))

Dnia 19.04.2007 o 09:20, 111Kresto111 napisał:

czym zrobiliście wyścig milionerów

Enzo, Kawasaki Ninja oraz "Tamburyło", ale dziś będziemy próbować zrobić to czymś innym, nie można przecież popadać w monotonie :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkajmy się gdzieś byloby fajnie. Moglibysmy tez urządzic cos w stylu gramowych mistrzost. Co wy na to???
Ps. Czy wy tez nie mozecie sie teraz polaczyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 15:04, OloMax napisał:

Spotkajmy się gdzieś byloby fajnie. Moglibysmy tez urządzic cos w stylu gramowych mistrzost.
Co wy na to???
Ps. Czy wy tez nie mozecie sie teraz polaczyc????

Przez chwilę serwery działały, teraz znowu się zepsuły:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 15:04, OloMax napisał:

Spotkajmy się gdzieś byloby fajnie. Moglibysmy tez urządzic cos w stylu gramowych mistrzost.
Co wy na to???
Ps. Czy wy tez nie mozecie sie teraz polaczyc????

Tak, też teraz nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2007 o 14:53, Idzikowski6 napisał:

Jeden z moich ulubionych wozów i w grze w realu z klasyków to Chevrolet Camaro Z-28, dokładnie
ten który jest w grze. Ma niesamowity dźwięk silnika gdy naprawdę dobry ma się zestaw audio.
Jeździ tylko jak szafa na kołach, ale no cóż, muscle car''y takie mają być, nie zakręty są
ważne ale długie proste ;-))


NIEWIEM jak ty ale ja gram na kieze i dlatego strasznei lubei mustanga nie jest jakąś rakieta ale jak sie zredukuje bieg przed zakretem i wejdzie w tenze zakret na pelnym gazie idzie fajnie sie pobawic:)
a nawet bez tego to według mnei te autko strasznei fajnei bieze zakrety w z np porównaniu z mercem 300sl

A co do spotkania nei ma sprawy tylko gdzie i kiedy i niech kazdy przyjedzie swoim ulubionym autem z gry :P ja biore kuniego:P tylko jeszcze musicie na mnie poczekac az troche na niego zarobie na reszte wezme kredyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować