Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 16:24, Quatre napisał:

Pytanko: jak nabijacie kasę, to znaczy czy macie jakiś jeden upatrzony wyścig, w którym można
szybko i łatwo trzaskać sporą kasę? Ja jeżdżę ostatnio prędkościówkę na zachodnim wybrzeżu,
gdzie trzeba nabić 322km/h na liczniku, Saleenem żaden problem, a trwa to tylko 20 sekund i
wpada 25k do kieszeni :)


Ja jeżdżę wyścig, w którym bez problemu się wygrywa, wyścig trwa przeważnie około 60 sekund i dostaje się za niego 75k.


A swoją drogą, właśnie sobie milionerkę przejechałem znowu i mam nowy rekord, poniżej daje obrazek.

20070420172621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:38, Ray 14 napisał:

Mam pytanie.
Czyna na kompie z Celeronem 2,2GHZ, 512MB RAM i GF5500 pójdzie mi TDU chociaż na mnimalnych
detalach?

czy wy nie umiecie szukac w google lub na poprzednich stronach gram.pl forum tdu?????????
Procek za słaby i to bardzo słaby, ramu za mało. gra sie nie włoncza na tej karcie graficznej, więc miłego grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:56, cooper232 napisał:

> Mam pytanie.
> Czyna na kompie z Celeronem 2,2GHZ, 512MB RAM i GF5500 pójdzie mi TDU chociaż na mnimalnych

> detalach?
czy wy nie umiecie szukac w google lub na poprzednich stronach gram.pl forum tdu?????????
Procek za słaby i to bardzo słaby, ramu za mało. gra sie nie włoncza na tej karcie graficznej,
więc miłego grania:)

A ja mam P4 2,6 512 ram i geForca 7600gs 256mb i mi smiga 1280X960 ant x2 i detale na hihg :)
ale co do odp ta gra by ci ruszyla ale nie na tej karcie graf!!!!
zmien karte to pograsz!

20070420183131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:51, gajo333 napisał:

Witam mam pytanko. Czy jest jakiś sklep TUNINGOWY Ferrari ? Proszę o info

Są WSZYSTKICH marek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:53, Mashivi napisał:

> Witam mam pytanko. Czy jest jakiś sklep TUNINGOWY Ferrari ? Proszę o info
Są WSZYSTKICH marek...


a mógłbym sie dowiedezieć gdzie jes salon tuningowy ferrari - w której częsci wyspy ew. jakaś mapka:) Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 19:00, gajo333 napisał:

> > Witam mam pytanko. Czy jest jakiś sklep TUNINGOWY Ferrari ? Proszę o info
> Są WSZYSTKICH marek...

a mógłbym sie dowiedezieć gdzie jes salon tuningowy ferrari - w której częsci wyspy ew. jakaś
mapka:) Dziękuję z góry

Kwadrat I-12 na mapce Oahu dołączonej do wydania PL, ten bardziej po lewej - Forza Tuning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: stworzyłem sobie profil offline, bo myślałem, że będzie można później normalnie grać sieciowo i przeszedłem tak 17% gry. Dzisiaj podłączam się do sieci, włączam TDU i jak się domyślacie nie działa... Czy jest jakiś sposób na skopiowanie save''u z tego profilu do nowego, stworzonego online? Albo czy są jakieś triki, dzięki którym nie będę musiał zaczynać gry od nowa i dzięki którym będę mógł kontynuować moją rozgrywkę, tylko że online? Pomóżcie, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 19:12, Cubstone napisał:

A ja mam taki problem: stworzyłem sobie profil offline, bo myślałem, że będzie można później
normalnie grać sieciowo i przeszedłem tak 17% gry. Dzisiaj podłączam się do sieci, włączam
TDU i jak się domyślacie nie działa... Czy jest jakiś sposób na skopiowanie save''u z tego
profilu do nowego, stworzonego online? Albo czy są jakieś triki, dzięki którym nie będę musiał
zaczynać gry od nowa i dzięki którym będę mógł kontynuować moją rozgrywkę, tylko że online?
Pomóżcie, proszę!

Ee... O ile dobrze wiem to nie. Było już gdzieś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 19:07, Mashivi napisał:

> > > Witam mam pytanko. Czy jest jakiś sklep TUNINGOWY Ferrari ? Proszę o info

> > Są WSZYSTKICH marek...
>
> a mógłbym sie dowiedezieć gdzie jes salon tuningowy ferrari - w której częsci wyspy ew.
jakaś
> mapka:) Dziękuję z góry
Kwadrat I-12 na mapce Oahu dołączonej do wydania PL, ten bardziej po lewej - Forza Tuning.

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 19:12, Cubstone napisał:

A ja mam taki problem: stworzyłem sobie profil offline, bo myślałem, że będzie można później
normalnie grać sieciowo i przeszedłem tak 17% gry. Dzisiaj podłączam się do sieci, włączam
TDU i jak się domyślacie nie działa... Czy jest jakiś sposób na skopiowanie save''u z tego
profilu do nowego, stworzonego online? Albo czy są jakieś triki, dzięki którym nie będę musiał
zaczynać gry od nowa i dzięki którym będę mógł kontynuować moją rozgrywkę, tylko że online?
Pomóżcie, proszę!



Niestety,nie można.Mam profil offline,30 % gry.Ale nie moge przerzucić sie na online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:32, sebo82 napisał:

A wlasnie mam pytanko chodzi o mp3 w grze! wrzucam jak w instrukcji i nic nie dziala moze mi
ktos pomoc?

Już wcześniej o tym pisałem. Zrób wg tej instrukcji

1. w folderze z posiadanym Profile''em tworzymy katalog o nazwie ''RADIO''. W nim umieszczamy kolejny katalog (lub w sumie maksymalnie 3) do którego wgrywamy mp3, z tego co wiem w dowolnej liczbie.
U mnie pełna ścieżka wygląda tak:

c:\Documents and Settings\<nazwa użytkownika>\Moje Dokumenty\Test Drive Unlimited\savegame\<nazwa profile>\radio\hopsasa\*.mp3

Później już tylko wrzucamy TDU, podczas jazdy wciskamy ''R''. Pojawi się mini-menu w którym:
''+'' - głośniej
''-'' - ciszej
''9'' - kolejna stacja (ta dziewiątka z klawiatury numerycznej!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:54, Lampek napisał:

Gratulacje! Doskonały wynik.

Ja dzisiaj w nocy wsiadam na swojego Tamburyłka rumaka i jedziem :)


Thx, ale niestety ciężko będzie mi go przebić choć da się, naprawdę o niewiele w sumie, ale da się bo parę razy się rozbiłem, ale 1 minuta, max 2 można zaoszczędzic jadąc perfect. Gdyby motor wyciągał na prostej tyle co Enzo to wtedy dopiero byłaby frajda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:10, Idzikowski6 napisał:

> Gratulacje! Doskonały wynik.
>
> Ja dzisiaj w nocy wsiadam na swojego Tamburyłka rumaka i jedziem :)

Thx, ale niestety ciężko będzie mi go przebić choć da się, naprawdę o niewiele w sumie, ale
da się bo parę razy się rozbiłem, ale 1 minuta, max 2 można zaoszczędzic jadąc perfect. Gdyby
motor wyciągał na prostej tyle co Enzo to wtedy dopiero byłaby frajda :-)


A gdyby Enzo było wielkości motoru... ^^ :D
Ja ciągle żałuję, że czasem tak cholernie się gra przytnie :( teraz zdarza się to rzadko, ale nie mam tak mocnego komputera jak Wy a TDU dodatkowo spowalnia mi dźwięk przestrzenny (mam głośniki Creative 700Watt RMS:D)...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:14, Lesz3yk napisał:

A ja bym ci polecił jednak spróbować. Ja mam Pentium D805, 1GB Ram i GeForce 6600 i śmiga aż
miło. Zobacz czy ci chodzi Beta. Ja tak zrobiłem. Pograłem, zobaczyłem czy mi się podoba i
od razu zamówiłem :D

to mnie naprawdę pocieszyłeś jaką moc ma twój procek w Ghz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować