Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 19:06, donard napisał:

Rozpoczynam nabór do klubu Klub PL DONARD niczego nie wymagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hehe, to ja nie wróżę Wam sukcesów :P

Cholera jasna. Zasiadłem do wyścigu milionerów, szło wszystko super i co? Oczywiście - gra się zawiesiła :D Prawie się popłakałem, bo zszedłbym wreszcie poniżej wymarzonych 50 minut a teraz śmiechem szaleńca się zalewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:05, ROMUŚŚŚŚ napisał:

2. Czym warto jeździć na poczatku w multi.
4. Czy motory można kupić odrazy.


Jako pierwszy samochód polecam Saturna Sky ;)
Co do motorów, to możne je kupić gdy odwiedzisz wszystkie salony samochodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po tych waszych postach pewne wnioski mi się nasunęły. Połowa z was tak zachwalała, że to gra nie o tuningu i wogóle mógłoby go nie być. A tu tak czytam, i co drugi to mówi jaki to stunowany ma samochód. Załoze się że gdyby były większe opcje tuningu w grze, wykorzystaliby je. Sam w TDu nie gralem, ale jakoś żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 20:29, awesome napisał:

No i po tych waszych postach pewne wnioski mi się nasunęły. Połowa z was tak zachwalała, że
to gra nie o tuningu i wogóle mógłoby go nie być. A tu tak czytam, i co drugi to mówi jaki
to stunowany ma samochód. Załoze się że gdyby były większe opcje tuningu w grze, wykorzystaliby
je. Sam w TDu nie gralem, ale jakoś żyje.

Taa i żałuj,że nie grałeś.Gra jest boska! A co do tuningu...to sam wiesz,że każdego to trochę kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tuningu mogłoby nie być. Na prawdę. Ale tuning to jednak konieczność, nie oszukujmy się, że nie.

Mi brakuje opcji grzebania w bebechach samochodu. Samodzielnie rozdzielania momentu obrotowego, docisku osi i wszystkich tych smaczków. Przydałoby się a nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 20:36, Przemoo08 napisał:

>>>........


Nie gram dlatego, że nie mam sprzętu na taką grę a po drugie za 2 tygodnie matura ale....
już mam prawie tyle kasy żeby nowego kompa kupić, i go kupię około lipca właśnie dla tej gry. Wiem, że to super gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 20:29, awesome napisał:

No i po tych waszych postach pewne wnioski mi się nasunęły. Połowa z was tak zachwalała, że
to gra nie o tuningu i wogóle mógłoby go nie być. A tu tak czytam, i co drugi to mówi jaki
to stunowany ma samochód. Załoze się że gdyby były większe opcje tuningu w grze, wykorzystaliby
je.

Każdy tuninguje, bo tak łatwiej się gra. Jakby było więcej opcji, każdy by korzystał, żeby wyciągać lepsze czasy. jakby nie było tuningu w ogóle, to podejrzewam nikt by się nie obraził :) Nie trzeba by tuningowac wtedy, aby mieć najlepszy możliwy sprzęt, który wykręci najlepsze czasy :] Gracz zawsze wykorzysta wszystkie możliwości, jakie tylko daje mu gra - nie dziw się więc, że większość graczy nie jest ''growymi męczennikami'' i nie chce grać na niestuningowanych brykach ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie załozylem nowy klub*. Szukam Kierowców na poziomie 2+.
Spotkanie chętnych odbędzie się w Niedzielę o 19.00, przy salonie Pagani. Zapraszam donarda
(przekabace cię;)
*Nazwa i opis klubu mogą być zmienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie załozylem nowy klub*. Szukam Kierowców na poziomie 2+.
Spotkanie chętnych odbędzie się w Poniedziałek o 20.00, przy salonie Pagani. Zapraszam donarda
(przekabace cię;)
*Nazwa i opis klubu mogą być zmienione
Przeprasam za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:43, OloMax napisał:

Własnie załozylem nowy klub*. Szukam Kierowców na poziomie 2+.
Spotkanie chętnych odbędzie się w Poniedziałek o 20.00, przy salonie Pagani. Zapraszam donarda

(przekabace cię;)
*Nazwa i opis klubu mogą być zmienione
Przeprasam za pomyłkę



jak będę miał czas to przyjade, ferrari enzo :D

20070421224956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu normalnie gra chodzi wiec ja sie pojawie...zeby sie jakos wyrozniac to Lambo Murcielago bo prawdpodobnie polowa przyjedzie Enzo a druga polowa Kawasaki.

2+ tzn. od Amatora w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:16, Alexx1 napisał:

To cię rozczaruje-Na Pc nie będzie nowych wozów.Przynajmniej na tę chwilę.Taka wiadomość jest
na oficjalnej stronie Atari.


No of cors, na tą chwilę ;-) Nie bój nic, każdy chce zarobić, płatne wozy w końcu tak czy siak się pojawią bo dlaczego mieliby z zysku rezygnować ;-) OBY! Gra w koncu nie sprzedaje się źle, czy to wersja na PC czy XBox''a.

Dnia 21.04.2007 o 22:16, Alexx1 napisał:

drugi to mówi jaki to stunowany ma samochód


Bo fajnie jest mieć 200KM więcej niż reszta pod maską ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 23:27, Idzikowski6 napisał:


To następnym razem nie piszcie, że NFS i jego tuning to tylko dla dresiarzy. Załoze się, że gdyby można było zamontować spoilery, co drugi by je zainstalował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 23:58, awesome napisał:

> >> > > > drugi to mówi jaki to stunowany ma samochód Bo fajnie jest
mieć 200KM więcej niż reszta pod maską ;-)

To następnym razem nie piszcie, że NFS i jego tuning to tylko dla dresiarzy. Załoze się, że
gdyby można było zamontować spoilery, co drugi by je zainstalował.

Bo co piąty w Polsce to normalny człowiek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 23:59, Mashivi napisał:

> > >> > > > drugi to mówi jaki to stunowany ma samochód Bo fajnie
jest
> mieć 200KM więcej niż reszta pod maską ;-)
>
> To następnym razem nie piszcie, że NFS i jego tuning to tylko dla dresiarzy. Załoze się,
że
> gdyby można było zamontować spoilery, co drugi by je zainstalował.
Bo co piąty w Polsce to normalny człowiek? ;)



To po jakiego grzyba było sie wcześniej wykłucać ze tuning to be i wogóle jak w clicku jako minusy podali brak rozbudowanego tuningu to rzesza ludzi tu napisala, ze przecie to gra nie o tuningu. Co za ludzie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 00:02, awesome napisał:

To po jakiego grzyba było sie wcześniej wykłucać ze tuning to be i wogóle jak w clicku jako
minusy podali brak rozbudowanego tuningu to rzesza ludzi tu napisala, ze przecie to gra nie
o tuningu. Co za ludzie..........

Tuning mechaniczny =/= tuning optyczny.
Nie mam absolutnie nic przeciwko rozbudowanemu tuningowi mechanicznemu - mało, nawet nie wiesz, jak bardzo mi tego brakuje. Ale po jaką cholerę robić z samochodu ''choinkosłupogłoszeniowy'', przykręcać masę zbędnego plastiku, doczepiać świecące neony? Mało, na jakich samochodach w TDU byś to zrobił? Pagani? McLaren? DB9? A może Shelby, czy Jag XJ220? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tuningu, to aż żal było patrzeć na niektóre samochody w NFS. Piękne, stylowe auta nagle zaczęły posiadać jakieś wymyslne ognie czy wzory. Absolutnie tego nie lubię, a szczytem było NFS:U2, gdzie trzeba było montować różne takie, żeby przejść grę! Natomiast tuning mechaniczny to kompletnie inna sprawa, za nim jestem jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 23:16, mikal15 napisał:

W koncu normalnie gra chodzi wiec ja sie pojawie...zeby sie jakos wyrozniac to Lambo Murcielago
bo prawdpodobnie polowa przyjedzie Enzo a druga polowa Kawasaki.

2+ tzn. od Amatora w górę?

Tak, mogę się targować np.: Jezeli dobrze jezdzisz, ale masz nową grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować