Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 11:28, xDeuSx napisał:

Wiem, że w porównaniu do owych wozów ma się dość słabo, co jednak nie zmienia faktu, że powinien
dość łatwo poradzić sobie z Aston Martin''em DB9 czy Chrysler''em 300C ( grupa D ) więc C byłoby
najlepszym rozwiązaniem.

Z DB9? Ojj, nie jestem pewien. Ale tak jak mówię - po tuningu jeśli wejdzie do mocnego D (Mustang, tylko trochę silniejszy), moim zdaniem będzie w sam raz. Bo porównaj go do chociażby Maranello, Sagarisa czy Gallardo Spyder...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:37, pan m. napisał:

A co do klasy to chyba Ca(champion A :P)Ciekawe,skąd wytrzasnął filmik...


Filmik? Tak jak tam pisza to jext X360 a on nie sciagnal jeszcze paczki z samochodami a kupil juz auto dlatego mu takie "Ufo" wyskoczylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:47, Anais napisał:

Co kupić w TDU jak mam 1 500 000 $ >?<
McLaren F1 czy McLaren F1 GTR ?
A może jakiś inny ? Pomóżcie.

IMHO właśnie dwa najlepsze autka w TDU, ale to zależy - najlepiej mieć oba. F1 łatwiejszy w prowadzeniu, stabilniejszy, do tego jeden z najszybszych - na proste trasy marzenie. Odwrotnie GTR - bardziej zarzuca, lepiej przyśpiesza, może do tego ciut lepsze hamulce i zwrotność - ale przez to trochę trudniejszy w prowadzeniu, trzeba uważać na zrywanie przyczepności na zakrętach. Jak mówiłem - na początek F1 spokojnie wystarczy, jednak jeśli spodoba Ci się i będziesz miał więcej kasy - kupuj dodatkowo GTR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.Może ktoś odpowie.Jak zmienić ceny aut?Wiem,że do tego trzeba cierpliwości i dużo czasu,ale mogę sie poświęcić.Bo chciałbym kupić Astona DB4 Zagato,a do 3.000.000$ mi dużo brakuje.Liczę na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:30, pan m. napisał:

Hej.Może ktoś odpowie.Jak zmienić ceny aut?Wiem,że do tego trzeba cierpliwości i dużo czasu,ale
mogę sie poświęcić.Bo chciałbym kupić Astona DB4 Zagato,a do 3.000.000$ mi dużo brakuje.Liczę
na pomoc.

Ee... Co rozumiesz poprzez słowo "zmienić"? Poszukaj na aukcjach, ale raczej nie nastawiaj się zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienić cenę.Np.z 3.000.000$ na 300.000$.Wiem,w którym folderu to się robi,wiem,że trzeba otworzyć jako notatnik chyba,ale jak zmienić?Bo się pokazuje masa kwadratów i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
Mam jeszcze jedno pytanie:
Mam Ferrari Enzo 3tuning.
Szukam innych, dobrych szybkich wozów ale w innych klasach (C, E i G)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:38, pan m. napisał:

Zmienić cenę.Np.z 3.000.000$ na 300.000$.Wiem,w którym folderu to się robi,wiem,że trzeba otworzyć
jako notatnik chyba,ale jak zmienić?Bo się pokazuje masa kwadratów i nic.

Cziiiteeer... Wstydź się ;p Nie lepiej samemu? U mnie - pomijając skromność xD - w garażu stoją wszystkie dostępne samochody w grze, do tego każdy na 3 poziomie tuningu. I doszedłem do tego grając legalnie...

Ale jak już to powiedz gdzie to jest - znaczy, typ pliku konkretniej, będzie łatwiej coś znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:15, Mashivi napisał:

Ale jak już to powiedz gdzie to jest - znaczy, typ pliku konkretniej, będzie łatwiej coś znaleźć...


Hehe , a jednak ;))

Takie pomysły raczej powinny być no cóż , negowane .Zwłaszcza jak widzę wyniki niektórych osiągnięć graczy .Wygranie wyścigu którego długość ma np.20km w czasie 2 sec. jest mało realne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:27, spider88 napisał:

Hehe , a jednak ;))

Ee? Miałem na myśli że łatwiej będzie znaleźć odpowiedni program do edycji tego pliku - po prostu wyraziłem chęć pomocy panu m...

Sam tego nie potrzebuje, jak pisałem - mam wszystko co mieć się da, po jaką cholerę mam korzystać z tego typu sposobów? A co do tępienia to jak najbardziej popieram - ale cóż, nie zmienisz tego. Poza tym, to akurat nie wpływa na osiągnięcia w wyścigach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasa C - Ferrari 575M Maranello, Lambrghini Gallardo Spyder, Aston Martin Vanquish S
Klasa E - Pontiac GTO, Nissan 350Z NISMO R-Tune Power
Klasa G - Lamborghini Miura P400SV, Shelby Cobra Daytona Coupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:33, Mashivi napisał:

Poza tym, to akurat nie wpływa na osiągnięcia w wyścigach ;p

Czyli twierdzisz że ludzie wykręcali takie czasy realnie ?? Jakoś mi się nie wydaje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:40, spider88 napisał:

Czyli twierdzisz że ludzie wykręcali takie czasy realnie ?? Jakoś mi się nie wydaje ;p

Nie wykręcali, cheaterów jest mnóstwo ;p Chodziło mi o to, co chce zrobić pan m. Czyli o zmianę ceny zakupu auta w salonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie latwiej kupic np. Saturna za 20,000 albo jakis motocykl i wystawic na aukcje za 9,999,999 $? Po jakims czasie (mi po2 dniach) sie sam sprzeda za te cene... :D Taki mily bug :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:30, pan m. napisał:

Hej.Może ktoś odpowie.Jak zmienić ceny aut?Wiem,że do tego trzeba cierpliwości i dużo czasu,ale
mogę sie poświęcić.Bo chciałbym kupić Astona DB4 Zagato,a do 3.000.000$ mi dużo brakuje.Liczę
na pomoc.


Tego samego(cierpliwości i dużo czasu) trzeba do zarobienia takiej ilości kasy...a nie będziesz przynajmniej "głupim"(a właściwie leniwym )cziterem...:/// Jak pisałeś kiedyś o tym trainerze, to myślałem, że robisz to, bo ci się save zepsuł, a teraz widzę, że z ciebie zwykły "oszust", co??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o granie nieuczciwie w trybie online,ale tylko zmienić cenę samochodu Aston Martin DB4 GT Zagato na niższą.Chodzi o pliki w Euro>Bnk>Vehicules>i chyba coś stąd trzeba.
Dalej liczę na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować