Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 18:54, cooper232 napisał:

na mapie jest dużo graczy a gra widzi coś ok 30 graczy wokół nas
wybierz miejsce gdzie trudno dojechać i nikogo tam nie ma (np. E-3 ta mała kropeczka)

a mógłbyś się ze mną spotkac ?
teraz, albo za 10 minut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 18:56, Sebo7 napisał:

> na mapie jest dużo graczy a gra widzi coś ok 30 graczy wokół nas
> wybierz miejsce gdzie trudno dojechać i nikogo tam nie ma (np. E-3 ta mała kropeczka)

a mógłbyś się ze mną spotkac ?
teraz, albo za 10 minut ?

teraz to wychodze na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:00, cooper232 napisał:

> > na mapie jest dużo graczy a gra widzi coś ok 30 graczy wokół nas
> > wybierz miejsce gdzie trudno dojechać i nikogo tam nie ma (np. E-3 ta mała kropeczka)

>
> a mógłbyś się ze mną spotkac ?
> teraz, albo za 10 minut ?
>
teraz to wychodze na dwór

poza tym jak nie jesteś pewien czy grasz online to w trakcie jazdy naciskasz ESC i tam u góry jest napisane SERWERY TDU DOSTĘPNE LUB NIEDOSTEPNE jak masz niedostępne a grasz dalej to grasz online
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 18:34, cooper232 napisał:

czy odblokował ktoś juz tryb HARDCORE _

A dlaczego by nie? Przecież aby go odlokować potrzeba poziomu Mistrz. To chyba nie jest dużo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:38, kuko7 napisał:

> czy odblokował ktoś juz tryb HARDCORE _
A dlaczego by nie? Przecież aby go odlokować potrzeba poziomu Mistrz. To chyba nie jest dużo?
:)


ja miałkem przerw w graniu ale teraz harce ostro on kilku dni, brakuje mi kilkadziesiąt punktów do poziomy mistrz (ok. 50) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czlowiek chce sobie wygrane w multi ponabijac na 19,3 km jakiues 500 m przed meta prowadze o 2km i HOST has Quit. No ja chrzanie, jak tu sie mozna nie wkurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:40, fifomaniak napisał:

Kurde, czlowiek chce sobie wygrane w multi ponabijac na 19,3 km jakiues 500 m przed meta prowadze
o 2km i HOST has Quit. No ja chrzanie, jak tu sie mozna nie wkurzyc


Dlatego najlepiej samemu zakładać wyścigi, niech inni się wkurzają. W ogóle to lobby jest jakieś dziwne w TDU. Samo mi wychodzi często. Poprawili to w patchu? Bo mieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:43, ak.47 napisał:

> Kurde, czlowiek chce sobie wygrane w multi ponabijac na 19,3 km jakiues 500 m przed meta
prowadze
> o 2km i HOST has Quit. No ja chrzanie, jak tu sie mozna nie wkurzyc

Dlatego najlepiej samemu zakładać wyścigi, niech inni się wkurzają. W ogóle to lobby jest jakieś
dziwne w TDU. Samo mi wychodzi często. Poprawili to w patchu? Bo mieli..


no wiesz podobno wszystko mieli poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lobby mi raczej rzadko wychodzilo i dalej czasem to sie zdarza. A co do zakladania samemu to jakos nikt mi nigdy nie wbija, nie mam cierpliwosci. Jeszcze pchaja sie na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:00, cooper232 napisał:

Kiedy patch???? :(:(:(
bo juz się doczekac nie moge tych nowych samochodów!!


Ile razy się jeszcze o to spytasz? Nie lepiej sprawdzić tu http://www.ataricommunity.com/forums/forumdisplay.php?f=615 albo tu http://forums.eu.atari.com/forumdisplay.php?f=447
i nie robić bałaganu na forum? Jest beta patcha, więc jak tak bardzo się napaliłeś na nowe samochody, to sobie ją ściągnij. Jak patch wyjdzie w ostatecznej wersji na pewno ktoś tu o tym napisze. Nie ma sensu dopytywać się o to non-stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:13, ak.47 napisał:

> Kiedy patch???? :(:(:(
> bo juz się doczekac nie moge tych nowych samochodów!!

Ile razy się jeszcze o to spytasz? Nie lepiej sprawdzić tu http://www.ataricommunity.com/forums/forumdisplay.php?f=615
albo tu http://forums.eu.atari.com/forumdisplay.php?f=447
i nie robić bałaganu na forum? Jest beta patcha, więc jak tak bardzo się napaliłeś na nowe
samochody, to sobie ją ściągnij. Jak patch wyjdzie w ostatecznej wersji na pewno ktoś tu o
tym napisze. Nie ma sensu dopytywać się o to non-stop.


aLE nie bij!! prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:15, cooper232 napisał:

> > Kiedy patch???? :(:(:(
> > bo juz się doczekac nie moge tych nowych samochodów!!
>
> Ile razy się jeszcze o to spytasz? Nie lepiej sprawdzić tu http://www.ataricommunity.com/forums/forumdisplay.php?f=615

> albo tu http://forums.eu.atari.com/forumdisplay.php?f=447
> i nie robić bałaganu na forum? Jest beta patcha, więc jak tak bardzo się napaliłeś na
nowe
> samochody, to sobie ją ściągnij. Jak patch wyjdzie w ostatecznej wersji na pewno ktoś
tu o
> tym napisze. Nie ma sensu dopytywać się o to non-stop.

aLE nie bij!! prosze :(


Hmm ,na Forum Pomocy Tech o TDU jest info ,ze jakoby OFICJALNIE - 16.07.2007 - czyli w poniedzialek :)
Wiec juz ...dont worry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 08:01, Chris119 napisał:

Hmm ,na Forum Pomocy Tech o TDU jest info ,ze jakoby OFICJALNIE - 16.07.2007 - czyli w poniedzialek :)
Wiec juz ...dont worry :))

Tak, Patch #1, czyli jeszcze będzie ich kilka. Ten muszą jak najszybciej oddać graczom, ponieważ wyciekła beta. Ot, co robi nieuwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 08:17, Michał Raven napisał:

> Hmm ,na Forum Pomocy Tech o TDU jest info ,ze jakoby OFICJALNIE - 16.07.2007 - czyli
w poniedzialek :)
> Wiec juz ...dont worry :))
Tak, Patch #1, czyli jeszcze będzie ich kilka. Ten muszą jak najszybciej oddać graczom, ponieważ
wyciekła beta. Ot, co robi nieuwaga.



Czyli na prawdziwe zmiany w grze (czyt. poprawa błędów) przyjdzie nam poczekac gdzies do konca roku. Póki co będą nas karmic mało znaczącymi patchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 08:20, awesome napisał:

> > Hmm ,na Forum Pomocy Tech o TDU jest info ,ze jakoby OFICJALNIE - 16.07.2007 - czyli

> w poniedzialek :)
> > Wiec juz ...dont worry :))
> Tak, Patch #1, czyli jeszcze będzie ich kilka. Ten muszą jak najszybciej oddać graczom,
ponieważ
> wyciekła beta. Ot, co robi nieuwaga.
>


Czyli na prawdziwe zmiany w grze (czyt. poprawa błędów) przyjdzie nam poczekac gdzies do konca
roku. Póki co będą nas karmic mało znaczącymi patchami


zawsze coś spieprzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 08:17, Michał Raven napisał:

Tak, Patch #1, czyli jeszcze będzie ich kilka. Ten muszą jak najszybciej oddać graczom, ponieważ
wyciekła beta. Ot, co robi nieuwaga.

Chyba że było to taka zagrywka z niby kradzieżą bety .Nie przygotowali się do końca więc teraz mają usprawiedliwienie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko:
Przypuśćmy że serwery TDU padły na tydzień (lub więcej) a mamy konto ONLINE (więc nie da sie wtedy grać) czy da się z profilu online przejść na profil online?? I jak?? :)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować