Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 17:55, Sebo7 napisał:

jaki ?


Oficialnie przyznaję Ci nagrodę za najkrótszy post w bierzącym tygodniu ( nie poparte żadnymi badaniami ;P ).

A tak na serio to zapytaj w temacie TDU, lub sprawdź w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam TDU od dnia premiery bo wygrałem w turnieju nomen omen właśnie w grę TDu jeszcze jak nie mialem nowego kompa. Od 4 miesiecy mam kompa a od 3 miechów pudełko z grą leży nie ruszane na półce. Takie własnie dla mnie jest TDU: super grafa etc ale jak dla mnie za szybko sie nudzi bo praktycznie nic sie nie dzieje. Z nadzieja czekam na Pro Streeta, tam przynajmniej wiecej akcji. Kiedys marzyłem o takiej grze jak TDU. Żeby jeździc gdzie sie chce, miec widok z kokpitu z super grafą z HDR i innymi bajerami ale jak już taka gra wyszła to mi sie znudzila po niecałym miesiacu grania a powodem jest brak dynamizmu ktory jest wszechobecny w grach np. z serii NFS czy Toca. I wniosek jest jeden: zaczynam grac tylko w Nsy i inne torowe ścigałki. Ale juz np. w GTA SA mogę grac godzinami i nigdy mi sie nie znudzi. Moze zalezy to od poziomu rozbudowania otoczenia, a takiego TDU nie ma. Zero ludzi, budynki to podobnie wyglądające klocki, brak uszkodzen (wiem, wiem, NFSy tez nie mialy). I w taki oto sposób mój egzemplarz TDU w premierowej edycji chyba wyląduje na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 23:06, awesome napisał:

akcji. Kiedys marzyłem o takiej grze jak TDU. Żeby jeździc gdzie sie chce, miec widok z kokpitu
z super grafą z HDR i innymi bajerami ale jak już taka gra wyszła to mi sie znudzila po niecałym
miesiacu grania a powodem jest brak dynamizmu

zgadzam się
tylko mi się znudziło mo tygodniu lub 1,5 tygodnia nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 17:45, Sebo7 napisał:

> akcji. Kiedys marzyłem o takiej grze jak TDU. Żeby jeździc gdzie sie chce, miec widok
z kokpitu
> z super grafą z HDR i innymi bajerami ale jak już taka gra wyszła to mi sie znudzila po
niecałym
> miesiacu grania a powodem jest brak dynamizmu
zgadzam się
tylko mi się znudziło mo tygodniu lub 1,5 tygodnia nie pamiętam



po prostu za mało akcji. sama licencjai grafa to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 21:55, awesome napisał:

po prostu za mało akcji. sama licencjai grafa to nie wszystko



Mało akcji... Chłopaki chyba trochę przesadzacie. Tu chodzi o samą przyjemnosc z jazdy (i brak ograniczen). I jakiej jeszcze "akcji" oczekujecie po samochodowce? Odbijanie sie od scian jak w ostatnich NFS-ach to jest akcja... Dla mnie seria NFS zakończyła sie wraz z Porsche 2000 (chociaz nowa odsłona moze to zmienic) bo nie lubie zrecznościówek, a w TDU na dobrej kierownicy gra sie wysmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 09:01, andre911 napisał:

> po prostu za mało akcji. sama licencjai grafa to nie wszystko


Mało akcji... Chłopaki chyba trochę przesadzacie. Tu chodzi o samą przyjemnosc z jazdy (i brak
ograniczen). I jakiej jeszcze "akcji" oczekujecie po samochodowce? Odbijanie sie od scian jak
w ostatnich NFS-ach to jest akcja... Dla mnie seria NFS zakończyła sie wraz z Porsche 2000
(chociaz nowa odsłona moze to zmienic) bo nie lubie zrecznościówek, a w TDU na dobrej kierownicy
gra sie wysmienicie.



przyjemnosc z jazdy to ja mam jak jeżdżę samochodem po normalnych ulicach w realu a od gry oczekuje akcji a nie realizmu. dlatego wole nfsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 10:22, awesome napisał:

przyjemnosc z jazdy to ja mam jak jeżdżę samochodem po normalnych ulicach w realu a od gry
oczekuje akcji a nie realizmu. dlatego wole nfsy.


Ja wprost przeciwnie. Jeżdze prywatnym autkiem dość sporo a mimo tego wymagam od gier wyscigowych realizmu. Nie ma to jak jazda bokiem w poślizgu jakimś 400-stu konnym potworem(TDU).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że to jest MMOR, bo gdyby nie to żałośnie by było, ale np. CDA dał Toce RD 3 9+/10 a np. Play 6/10. CDA nie policzył fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo wielką prosbe . niech ktos mi sprzeda chryslera w 12 klasy a za 1000000 dolarów. jesli ktos sie z godzi to niech go da na aukcje w dniu 11.10 2007r o godz 14-00 lub o 20 -00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, please, pomóżcie. Jak można zrobić zdjęcia w Test Drive Unlimited do foto albumu jak już się go odblokuje? Nie wiem co trzeba włączyć, jakim przyciskiem, itp.

Z góry thx za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:04, Mlatyn1993 napisał:

Ludzie, please, pomóżcie. Jak można zrobić zdjęcia w Test Drive Unlimited do foto albumu jak
już się go odblokuje? Nie wiem co trzeba włączyć, jakim przyciskiem, itp.

Z góry thx za odpowiedź ;)


Musisz po prostu w czasie gry wcisnąć klawisz oznaczony literką "p", następnie wchodzisz w zakładkę zdjęcia (czy coś w tym stylu) i dalej myślę że sobie poradzisz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby móc robić zdjęcia musisz tą rzecz odblokować, czyli zdobyć 2 poziom ( w tych stopniach tdu )
i wtedy tak jak kolega wyżej powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra test drive ultimate. Na poczatku jade normalnie wszytko dziala. Np wybieram wyscig czasowy jade na czas po zajeciu ktoregos miejsca dostaje kase daje dalej i po wyjsciu. Pojawiam sie na drodze i nie moge ruszyc samochodu biegi dzialaja sprzeglo wszytko dziala oprocz jak daje gaz to nic sie nie dzieje tak jak by mi przestal pedal gazu dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować