Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

MAM PYTANIE KTO MI SPRZEDA CHRYSLERA W12 ZA 1MILION I 500TYSIECY .. PROSZE O DANIE TEGO AUTA DNIA 13.10.07 O GODZ OD 18-DO 20 . BŁAGAM NIECH MI KTOS SPRZEDA TO AUTO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE KTO MI SPRZEDA CHRYSLERA W12 ZA 1MILION I 500TYSIECY .. PROSZE O DANIE TEGO AUTA DNIA 13.10.07 O GODZ OD 18-DO 20 . BŁAGAM NIECH MI KTOS SPRZEDA TO AUTO!!!!! I NIECH DA TO AUTO NA AUKCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:51, quba123 napisał:

MAM PYTANIE KTO MI SPRZEDA CHRYSLERA W12 ZA 1MILION I 500TYSIECY .. PROSZE O DANIE TEGO AUTA
DNIA 13.10.07 O GODZ OD 18-DO 20 . BŁAGAM NIECH MI KTOS SPRZEDA TO AUTO!!!!! I NIECH DA TO
AUTO NA AUKCJE


Człowieku, opanuj się! Czemu sam nie możesz sobie tego auta kupić? U dealera samochodowego znaczy sie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego, ze nie da sie tego pojazdu kupic? Oczywiscie wiedzialbys to jakbys troche dluzej pogral w ta gre, albo przynajmniej sprawdzal czy to co chcesz napisac jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:18, Piotrek K. napisał:

Moze dlatego, ze nie da sie tego pojazdu kupic? Oczywiscie wiedzialbys to jakbys troche dluzej
pogral w ta gre, albo przynajmniej sprawdzal czy to co chcesz napisac jest prawda...


No dobrze... To skoro tego auta nie da się kupić, to dlaczego quba123 o nie prosi? Tego już nie jestem w stanie zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:59, quba123 napisał:

mam zablokowany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie, nie sprzedamy. Kosztowal mnie na tyle duzo roboty, ze nie chce sie z nim rozstawac. Wystarczy jednak, ze przejdziesz wszystkie misje autospopowicza i ... nawet nie bedziesz musial go kupowac. BA! Dostaniesz go w prezencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:37, quba123 napisał:

cze słyszałem ze pod koniec grudnia ma wyjsc patch 1.66b . dojda tam dwa auta na pc : lexus
i ruf czyli porshe



fajnie by było chociaz jak teraz mowia ze grudzien to wyjdzie zapewne nie wczesniej niz w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 11:00, argetlam napisał:

jest jakis polski klub który przyjmie początkującego gracza w TDU ? jak cos nick w grze Queven 369


jest .
nazwa - POLAND MAFIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować