Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Teraz jest ok,ale mam inny znów problem.Gdy włączam grę,jak już wezmę"Kontynuuj Grę".normalnie przenosi mnie do domku.Gdy klikam"Powrót",by wyjechać na drogę,wyłącza mi grę i tyle.Save jest w porządku.I to już nie pierwszy raz tak mi się to zdarzyło.Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przeinstalować grę lub system w ostateczności. Dobrze by było jakbyś sprawdził czy inne sejwy działają poprawnie czy tak jak w twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krotko: Nie

pan m.

Sprobuj przeniesc sie do innego domu za pomoca zmiany pojazdu, wtedy wyjsc normalnie gry, uruchomic ja ponownie i dopiero sprobowac wyjsc na trase. Kilku osobom to pomoglo, w tym mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy żeby grać w test drive przez internet to każdy gracz musi mieć oddzielną gre czy mozna zainstalowac jedna gre na 2 komputerach i grac przez neta na jednym serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Test Drive jest nie do przejścia , ale nie dlatego , że nie potrafię , lecz dlatego , że jedyne co tu mi się chce robic to tylko jeździć po tej wyspie ;} Przyjemnośc z jazdy niesamowita . W tę grę można grać bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 17:08, exilem napisał:

/.../ W tę grę można grać bez końca.

Owszem, o ile grasz przez sieć. W trybie dla pojedyńczego gracza gra nie oferuje zbyt wiele, zaledwie kilka dni intensywnego grania. Wyścigi też nie są za bardzo wymagające, a kupno kolejnych samochodów daje coraz mniej satysfakcji. Dobrze jest grać dla relaksu po kilka wyścigów dziennie. Gdy przekroczy się ten limit, gra szybko się nudzi. Nie mówię już o swobodnej jeździe po wyspie, ja chyba ani razu tego nie praktykowałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 17:08, exilem napisał:

Dla mnie Test Drive jest nie do przejścia

I tu się z tobą zgodzę.Test Drive jest nie do przejścia ale pod względem strony technicznej;)Chodzi o to żeby uzyskać poziom As trzeba ukończyć 100 % gry czyli wypełnić wszystkie wyzwania.Niestety w wersji na PC nie da się udostępnić swojego własnego wyścigu w trybie online, co jest wyzwaniem i co za tym idzie nie da się mieć 100%.Przynajmniej mi tak ktoś mówił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się udostępnić własne wyzwanie, tylko nie od samego początku, ale wchodzisz w menu pauzy i z tego co pamiętam to bierzesz edytor ( nie pamiętam dokładnie nazwy) i ustalasz trasę wyścigu itp. Ludzi z Asem można spotkać na ulicach Oahu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 23:19, maciekujek napisał:

Da się udostępnić własne wyzwanie, tylko nie od samego początku, ale wchodzisz w menu pauzy
i z tego co pamiętam to bierzesz edytor ( nie pamiętam dokładnie nazwy) i ustalasz trasę wyścigu
itp. Ludzi z Asem można spotkać na ulicach Oahu.


Nigdy jeszcze takiego nie spotkałem. Głównie Mistrzowie jeżdżą po ulicy.

Wiecie co? Mam chyba na liście z 8-10 znajomych, ale jak zauważyłem jak wchodzę, to nigdy ich nigdzie nie ma xD Chodzi mi o to, że za każdym razem jak wchodzisz do gry lądujesz jakby na innym serwerze, nigdy jeszcze nie spotkałem kogoś drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety tak jest. Za każdym razem lądujesz na innym servie, ale gdzie byś nie był wszędzie są niemcy. Od nich to się tam wręcz roi, lepią się do tej gry jak muchy do... :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsens :/ I jaka tu radość z rozgrywki ze znajomymi skoro ich odnaleźć sie nie da?

Niemców nie widziałem tak dużo, jak rosjan. Naprawdę dużo rosjan lub z krajów byłego ZSRR gra, choć polaków też nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam robię własne wyzwania,i je umieszczam.Dziś dałem chyba 4.Jak masz eksperta czy zawodowca to odblokowujesz"Edytuj".By je włączyć,klikasz w jeździe swobdnej na "P".Potem robisz trasę,a potem ją wystawiasz w zajeździe.
Co do gry-najwięcej jest wg.mnie amerykanów i rusków.Potem są niemcy i polacy.
Ktoś ze mną pojeździ?
Ile macie%gry?Ja mam 70% i wszystkie wyścigi dla jednego gracza skończone(120/120)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować