Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Kupiłem, zainstalowałem, godzinę pograłem i muszę przyznać, że gra jest piękna. Ładna grafika (szczególnie po ustawieniu maksymalnej wartości rozmycia :), ogromna swoboda i wiele innych rzeczy ^^.
Martwi mnie jedynie fakt, że serwery są niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej. :)

A co do gry, to ta wyspa nie juest duża, ona jest OGROMNA. Przejechanie 10km zajmuje dobre 5-6 minut, a jak musimy dostarczyć auto, to zajmuje nam to ponad 10 minut czasami. A przejechanie całej wyspy? Chyba z 40 minut trzeba :D Jestem pod wrażeniem tej gry.. Już wiem za co dostała 10/10 w CD Action.

I kupowanie aut z salonów - można wejść do wnętrza samochodu, zapuścić silnik, użyć klaksonu, otworzyć szyby, rozejrzeć się, obracać widok, a nawet pojechać na jazdę testową trwającą dwie minuty. :)

Jedynie granie na klawiaturze jest uciążliwe, ale postaram się kupić jutro w Media Markt przejściówke pada z PS2 do PC. Wtedy będzie dobrze, mam nadzieję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:18, Falconer napisał:

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej. :)

A co do gry, to ta wyspa nie juest duża, ona jest OGROMNA. Przejechanie 10km zajmuje
dobre 5-6 minut, a jak musimy dostarczyć auto, to zajmuje nam to ponad 10 minut czasami.
A przejechanie całej wyspy? Chyba z 40 minut trzeba :D Jestem pod wrażeniem tej gry..
Już wiem za co dostała 10/10 w CD Action.


Z godzinę, jak się postarasz to może objedziesz wyspie w 50 min. Żeby zrozumieć dlaczego ta gra dostała 10/10, trzeba właśnie w nią zagrać :>

Dnia 19.03.2008 o 19:18, Falconer napisał:

I kupowanie aut z salonów - można wejść do wnętrza samochodu, zapuścić silnik, użyć klaksonu,
otworzyć szyby, rozejrzeć się, obracać widok, a nawet pojechać na jazdę testową trwającą
dwie minuty. :)


Bardzo mi się to podoba, szkoda że nie można pod maskę zerknąć, ale to już szczegół.

Dnia 19.03.2008 o 19:18, Falconer napisał:

Jedynie granie na klawiaturze jest uciążliwe, ale postaram się kupić jutro w Media Markt
przejściówke pada z PS2 do PC. Wtedy będzie dobrze, mam nadzieję. ;)


Na padzie się bardzo fajnie gra. Na hardkore nie mogłem sobie poradzić klawiaturą, a ku mojemu zdziwieniu na padzie śmigałem jak profesjonalista ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:18, Falconer napisał:

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej. :)

A co do gry, to ta wyspa nie juest duża, ona jest OGROMNA. Przejechanie 10km zajmuje
dobre 5-6 minut, a jak musimy dostarczyć auto, to zajmuje nam to ponad 10 minut czasami.
A przejechanie całej wyspy? Chyba z 40 minut trzeba :D Jestem pod wrażeniem tej gry..
Już wiem za co dostała 10/10 w CD Action.

I kupowanie aut z salonów - można wejść do wnętrza samochodu, zapuścić silnik, użyć klaksonu,
otworzyć szyby, rozejrzeć się, obracać widok, a nawet pojechać na jazdę testową trwającą
dwie minuty. :)

Jedynie granie na klawiaturze jest uciążliwe, ale postaram się kupić jutro w Media Markt
przejściówke pada z PS2 do PC. Wtedy będzie dobrze, mam nadzieję. ;)


Mam najnowsze sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:54, Falconer napisał:


> Mam najnowsze sterowniki.

To na 90% procesor albo karta graficzna się przygrzewa(ją?)...


W chwili zawieszenia sie gry:
wykorzystanie:
50% procesora
43% ramu

Temperatura grafiki 66,5*C
43*C procesor

a co ciekawe, wywalilo tym razem bluescreena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na ten problem nie ma innego rozwiązania niż serwis. Miałem identyczny problem i niestety karta pojechała do serwisu i ją wymienili. Na tej wymienionej karcie gra śmiga doskonale ale i tak po ok 3 godzinach gry to samo się dzieje co u ciebie (chociaż u mnie karta osiąga temp. ponad 70 stopni i to jest przyczyną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko. Czy Pad dziala na takiej samej zasadzie jak kierownica ze mozna lekko przyspieszac i hamowac czy tak jak klawiatura ze zawsze jest do oporu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pada z galkami analogowymi to mozna delikatnie przyspieszac, hamowac i skrecac. Oczywiscie z mniejsza precyzja niz mialoby to miejsce na kierownicy, ale tak jezdzi sie duzo przyjemniej niz na kierownicy.

PS. Szykuje sie cos ciekawego dla fanow TDU ze strony mojej i Michała Ravena! Wkrotce na motogames.gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:30, zbigniew.1 napisał:

Male pytanie: Jakie auta polecacie z grup B,C i D? Bo jakos nie mam weny na robienie
tabelek i liczenie statsow ;).

Dawno nie grałem, aaale co tam :D.
B: Ferrari F430 i Chevrolet Corvette Z06 oraz Mercedes CLK DTM AMG; szybki jest tez Ford GT, ale najbarrdziej polecam dwa pierwsze; a właśnie, ponoć Farboud jest najlepszy, ale ciężko go opanować ;]
C: mój ukochany Lotus Exige, Ferrari 288 GTO i Lamborghini Gallardo Spyder (a jak sobie wygrasz, to Alfą 8C się przyjemnie śmiga) + TVR Sagaris dla wymagających ;P
D: Maserati GranSport i Aston Martin DB9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:30, zbigniew.1 napisał:

Male pytanie: Jakie auta polecacie z grup B,C i D? Bo jakos nie mam weny na robienie
tabelek i liczenie statsow ;).

B: Ascari KZ1, Gallardo, Farboud, Ferrari F430, Jaguar XJ220
C: Gallardo, Sagaris, Vanquish i przede wszystkim Ferrari 575 Maranello
D: Maserati Gransport, Astony, Lotusy

Wszystko zalezy od tego, czego wymagasz od samochodu. Jak podasz dokladniejsze preferencje, to bardziej dokladnie podam Ci, co polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi bardziej na zwrotnosci i łatwosci w opanowaniu niz na prędkości czy przyspieszeniu. Najlepszy bylby jednak uniwersalny wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zainstalowaniem tej gry jestem nowym użytkownikiem komputera i nie za bardzo się znam plyta z grą nowa oryginalna a sprzęt mam najwyższej klasy o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz, w jaki sposób przejawia się twój problem z instalacją gry? Proszę również - jeśli to nie problem - o zachowanie podstawowych zasad interpunkcji aby łatwiej można było zrozumieć Twoją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować