Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 09:53, Union Pacific napisał:

http://motogames.gram.pl/index.php?what=news&details=497 poczytaj :) Niektóre wozy tam
się już powtarzają, ale ma być Ferrari F40 :)



Mialem nadzeje, na jakąś datę premiery no ale jeszcze zapewne trzeba poczekac. Najbardziej to chyba czekam na Nissan Skyline GTR R34, Ferrari 612 Scaglietti i Caddiego CTS-V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:02, Union Pacific napisał:

Przecież Nissan Skyline jest już teraz dostępny oO Mam go od miesięcy w garażu...



ale to nie bedzie ten GTR co go tak chwalą? Widocznie sie pomyliłem, mialem na mysli cudownego GT-R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:27, Union Pacific napisał:

Ten z fotki jest obecnie dostępny w TDU :)


tak wiem, tego to mam, chodzi mi o najnowszego GT-R który jest opisywany np. w najnowszym numerze pisma Top-Gear.

20080323102958

20080323103017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze to właśnie będzie nowy Gt R34.Wystarczy ta nazwę wpisać w Google i wyskoczy nam ów model,a po drugie po co dawać drugi raz to samo autko>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po to, ze nie bedzie trzeba miec patcha 1.66, zeby miec Skyline''a. R34 to ten, co juz jest w TDU. Nowszy przede wszystkim nie nazywa sie Skyline, tylko Nissan GT-R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma takiej możliwości. Niedługo wyjdzie duży carpack, ale jego się będzie instalować chyba tak jak patch. Jedyne nieoficjalne wozy do TDU jakie widziałem, to jakiś pack samochodów, które są w ruchu drogowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 12:38, Marcinos07 napisał:

Raczej nie ma takiej możliwości. Niedługo wyjdzie duży carpack, ale jego się będzie instalować
chyba tak jak patch. Jedyne nieoficjalne wozy do TDU jakie widziałem, to jakiś pack samochodów,
które są w ruchu drogowym. :)


Szkoda.... Myślałem, że soie wgram jakiegoś TIR`a albo jakąś mniejszą ciężarówkę... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nie wiem jak rozróżnić multi od singla. Czasami jak jeżdżę po mieście to widzę jakby graczy ale jak nie miałem neta to tez byli wiec nie wiem .... I czy w multi można pisać tak żeby każdy widział??Błagam o szybko odpowiedz. Z góry dziękuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym że gdy wystawimy wóz na aukcje komputer sam go kupi po pewnym czasie. Po jakim czasie on to zrobi? Bo wystawiłem auto za 9,999,999 i czekam, czekam, a doczekać się nie mogę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:48, Majki X napisał:

Mam pytanie. Nie wiem jak rozróżnić multi od singla.

Najprostszym sposobem jest na przykład sprawdzenie czy na mapce widnieją wyścigi dostępne tylko w trybie online, czyli znaczek wyścigu w żółtym - pomarańczowym kolorze. Albo można się też zorientować po nickach ludzi jeżdżących na mapie. W grze online ludzie mają bardziej ''zmyśle'' nicki, bardzo często z cyframi, natomiast w single mają tylko proste słowa.

Dnia 23.03.2008 o 13:48, Majki X napisał:

I czy w multi można pisać tak żeby każdy widział?

Tak, ale tylko ludzie, którzy aktualnie przebywają z Tobą w jednym rejonie. Maksymalna ilość graczy razem to tylko ośmiu. A przycisk aktywujący pisanie to T.

Vookash
Nie wiem jak to dokładnie teraz jest, ale możliwe, że po patchu coś tam zostało poprawione i już nie ma takiego błędu. Tak jak mówię, nie jestem przekonany, bo takiego czegoś nie próbowałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 14:55, Vookash napisał:

Słyszałem o tym że gdy wystawimy wóz na aukcje komputer sam go kupi po pewnym czasie.
Po jakim czasie on to zrobi? Bo wystawiłem auto za 9,999,999 i czekam, czekam, a doczekać
się nie mogę xD



kiedys było po jakichs 24h a teraz to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować