Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

JA też WONTPIE, kupiłem i mnie ciągle wywala i prawdopodobnie jest to wina tego że jestem Polakiem, a na forum ATARI nikt mi nie raczy odpowiedzieć. Wywala mnie z błędem "Your downloaded content has not been saved. You will be disconnected."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 23:49, Xlol1 napisał:

Czy opłaca się kupić tą grę?


Zależy co lubisz... Dla mnie TDU, to coś w rodzaju powrotu do starych dobrych korzeni z pierwszych części NFSa: jazda luksusowymi autami wśród malowniczych krajobrazów ;-] Przy grze spędziłem bodajże 90 godzin, a i tak na 100% jeszcze jej nie ukończyłem. Ośmielę się stwierdzić, że, przynjamniej w wersji PC, jest to samochodówka o najwyższym współczynniku oferowanej zabawy do ceny produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 23:49, Xlol1 napisał:

Czy opłaca się kupić tą grę?


Ja mówię tak. Otóż za cenę 40zł nie znajdziesz samochodówki która oferuje tyle wolności i swobody co TDU. Do tego piękna grafika, masa samochodów i 1600km do przejechania. Po prostu warto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie TDU jest raczej jak połączenie pierwszego NFSa z pierwszym Gran Turismo i połączenie to wyszło znakomicie! Sympatyczny arcade''owy klimacik, mnóstwo grania, poczucie prędkości. Dla mnie cud miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 17:30, C-BOOL2 napisał:

Do modów: Znalazłem to przypadkowo


A co mnie to obchodzi? Piratow na forum bardzo nie lubimy - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zciaągnełem i nie żałuje. Teraz zaczne grać od początku z nowymi furkami. Wszystko wczoraj swietnie smigało ONLINE i nie było żadnych problemów. Dzisiaj dalej będe smigał Mercedesem CLK-GTR. Wypas furka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej czy ktos moze jednoznacznie odpowiedziec czy ten car pack ktory mozna zakupic dziala z polska oryginalna wersja premierową bo taką posiadam i jeden mówi ze dziala, drugi ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, właśnie ten. Jedną cyferkę mi ucięło. :P
--
Ciekawi mnie, czy tylko my, Polacy mamy takie problemy ze wszystkim, co dotyczy TDU... Może jest tam jeszcze ktoś, kto nie może zagrać w grę z carpackiem (pomijając Rosjanów ;P). Nie ma co, świetne pocieszenie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę i nie mam żadnych problemów z dźwiękiem. Język został zmieniony na Angielski, fakt, ale to mi akurat w ogóle nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować