Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Mam pytanie. Planuję zakup Test Drive''a, ale do końca się jeszcze nie zdecydowałem. Wiem, że gra dostała w CDA ocenę 10 i znak jakości, że to przełomowa gra, bla bla bla... Chcę wiedzieć jakie jest zdanie gramowiczów, więc czy warto wydać te 40 zeta (bo o ile mi wiadomo gra jest w TS) na TDU? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:50, Vued napisał:

Mam pytanie. Planuję zakup Test Drive''a, ale do końca się jeszcze nie zdecydowałem.
Wiem, że gra dostała w CDA ocenę 10 i znak jakości, że to przełomowa gra, bla bla bla...
Chcę wiedzieć jakie jest zdanie gramowiczów, więc czy warto wydać te 40 zeta (bo o ile
mi wiadomo gra jest w TS) na TDU? xD

Oczywiście, że warto. Jak już zapewne wiesz gra oferuje ogromny teren, masę samochodów i świetną zabawę. Po prostu wspaniała gra, mnie tak wciągnęła że już nie liczę godzin spędzonych z TDU :>. Za 40 zeta nie ma się co zastanawiać ;-)

@donard
Polecasz swoją recenzję, choć napisałeś praktycznie jedno krótkie zdanie?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:44, donard napisał:

> Mam pytanie do posiadaczy gry - jak wygląda sterowanie w przypadku korzystania z
klawiatury?
> Lubię samochodówki, ale głównie takie o zręcznościowym charakterze. Do symulatorów
potrzebna
> jest kierownica, a tej nie posiadam. Stąd moje pytanie - czy model jazdy pozwala
na przyjemną
> jazdę na klawiaturze, czy niezbędna jest kierownica/pad? Ktoś z was gra na klawiaturze

> w TDU?
ja gram a klawiaturze i się na niej dobrze gra.


A jazda nie sprawia problemów przy najszybszych pojazdach? Czytałem różne opinie, że najlepsze wozy są najgorsze w prowadzeniu (szczególnie na zakrętach) i nie wiem co o tym sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:11, macned napisał:

> > Mam pytanie do posiadaczy gry - jak wygląda sterowanie w przypadku korzystania
z
> klawiatury?
> > Lubię samochodówki, ale głównie takie o zręcznościowym charakterze. Do symulatorów

> potrzebna
> > jest kierownica, a tej nie posiadam. Stąd moje pytanie - czy model jazdy pozwala

> na przyjemną
> > jazdę na klawiaturze, czy niezbędna jest kierownica/pad? Ktoś z was gra na
klawiaturze
>
> > w TDU?
> ja gram a klawiaturze i się na niej dobrze gra.

A jazda nie sprawia problemów przy najszybszych pojazdach? Czytałem różne opinie, że
najlepsze wozy są najgorsze w prowadzeniu (szczególnie na zakrętach) i nie wiem co o
tym sądzić.


Na klawaiturze jest ok, ale o niebo lepiej grac na kierownicy. Osobiscie przesiadlem sie z klawiatury na pad analogowy i jest ok, mam wszystkie potrzebne funkcje pod reka, a sterowanie analogowe znacznie poprawia jakosc grania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wole NFS-a od TDU. Lepsza dynamika i możliwości tuningu. Zresztą do NFS-a mam sentyment bo grałem w każdą kolejną część od niezapomnianej przeze mnie 2 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa mozliwe do wlaczenia rozne wspomagania, ktore ulatwiaja nam utrzymanie sie na drodze. Bo o ile nie ktorymi samochodami jest to latwe, to mocniejszymi, zwlaszcza z napedem na tyl, moze to juz byc problem (a 90% najszybszych aut ma naped wlasnie na tyl)

Rozrobiony

Gralem w ProStreet i musze powiedziec..., ze jest do bolu nudne... Caly czas praktycznie to samo, nuda, nuda i jeszcze raz nuda. W dodatku ma wieksze wymagania od TDU. TDU to jest naprawde przelom w grach wyscigowych. Co prawda ma pare niedorobek, czasem dosc istotnych, ale da sie je przelknac. Mysle, ze warto na TDU 2 czekac. Przynajmniej ja czekam z niecierpliwoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:46, Rozrobiony napisał:

Ja jednak wole NFS-a od TDU. Lepsza dynamika i możliwości tuningu. Zresztą do NFS-a mam
sentyment bo grałem w każdą kolejną część od niezapomnianej przeze mnie 2 :>

Ta... NFS 2 był najlepszy chyba :D (ale tylko w wersji SE i z akceleratorem grafiki ;] )
A co do porównania TDU z NFS PS to... nie ma żadnego porównania - TDU jest 100 razy lepszy i ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 16:39, kx22 napisał:

> Ja jednak wole NFS-a od TDU. Lepsza dynamika i możliwości tuningu. Zresztą do NFS-a
mam
> sentyment bo grałem w każdą kolejną część od niezapomnianej przeze mnie 2 :>

Ta... NFS 2 był najlepszy chyba :D (ale tylko w wersji SE i z akceleratorem grafiki ;]
)
A co do porównania TDU z NFS PS to... nie ma żadnego porównania - TDU jest 100 razy lepszy
i ciekawszy


Ja jestem wielkim fanem serii NFS zaczynając od części III i IV (czwórka była prawie identyczna co ''3'', więc traktuje obie części na równi), a kończąć na... V czyli Porsche 2000. Niestety kolejne części to już nie ten stary NFS. Wciąż dobre gry, ale ja szukam właśnie czegoś w klimacie Need for Speedów do piątej części. Czy Test Drive Unlimited można nazwać spadkobiercą NFSa? Bo podobno twórcy TDU stworzyli świetnego NFS:Porsche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem pewnie juz ktos o nim napisal ale nie chce mi sie szukac 484 strony aby znalezc to . Wiec moj problem polega na tym ze jak uderzam w policje i sie policjantka lub policjant zglasza to na koncu wypowiedzi jest trzask i gra sie zacina.Moze da sie cos zrobic aby zmienic jezyk mowiony w grze na angielski a nie na polski bo slyszalem ze tak jest po patchu 166a w polskiej wersji.Probowalem kasowac radical i tak nic nie pomaga policja cos mowi i koniec a jeszcze sa te samochody niewidzialne :( masa bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak po patchu w polskiej wersji. Jest tak po spatchowaniu polskiej wersji patchem do wersji angielskiej. Przeinstaluj gre i zainstaluj patcha jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że współpracuje, bo sam go mam i nie odnotowałem żadnych problemów oprócz policji.

BTW: Mateusz wystarczy żebyś wyłączył głosy w opcjach, mnie to pomogło

BTW2: Raven pisz o spotkaniach z deczka wcześniej, bo nie siedzę przy kompie cały czas i nie wiem kiedy spotkanie się odbędzie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować