Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Słyszeliście o tym , że Test Drive Unlimited Złota Edycja (TDU + MEGAPACK) trafi w listopadzie do Platynowej Kolekcji za 60 złotych. Sam nie wiem czy warto wydać AŻ sześć dych , żeby sprawdzić te nowe auta z Megapacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż ? Carpack kosztuje 14.99 euro - przy obecnym kursie euro (3.82- wg.NBP) i przeliczeniu na złotówki wychodzi około 57 zł - tak więc jest to niewiele wyższa cena ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 15:34, Sheloi napisał:

Aż ? Carpack kosztuje 14.99 euro - przy obecnym kursie euro (3.82- wg.NBP) i przeliczeniu
na złotówki wychodzi około 57 zł - tak więc jest to niewiele wyższa cena ;P


Ale nie ma co ukrywać , że te 14.99 euro to i tak strasznie dużo jak za tego rodzaju dodatek. Duży plus dla CDP , że w Polsce w przeliczeniu na złotówki wyda tego Megapacka w niezawyżonej cenie , ale ta cena i tak jest stanowczo za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie ostatnio Test Drive''a w Topsellerze. Dzisiaj wyczytałem że wychodzi Paltynowa Edycja [czy jak to się tam zwie] z megapackiem. Mam pytanie, jeżeli kumplowi sprzedam TDU to co muszę zrobić żeby On sobie mógł pograć [wrong serial czy coś w ten deseń]. Pozdrawiam

EDIT: Chciałbym jeszcze zachować save'a, dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:06, fifomaniak napisał:

Save''a masz w moich dokumentach/Test Drive Unlimited. A jeśli sprzedasz kumplowi gre
i on bedzie gral na CD-keyu z tejze gry, to wszystko powinno byc jak nabardziej ok.


Wielkie dzięki zobaczymy czy wszystko będzie działać. pozdro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:15, Zauri napisał:

a moze bedzie tak ja z wiedzminem update ze bedzie mozna kupic samego carpacka jak ktos
juz ma TDU za powiedzmy 25zl ??


Jeżeli to prawda, że wyjdzie za 60 zl razem z mega packiem (swoją drogą śmiem w to wątpić), to nie kupiłbym nawet za 25 zł. Za samą gre płaciłem 80 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość , już oficjalnie wiadomo , że za jakiś miesiąc Megapack do Test Drive: Unlimited wyjdzie też w osobnej wersji pudełkowej. Dokłada data premiery oraz cena nie są jeszcze ujawnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:04, Sebat1 napisał:

Dobra wiadomość , już oficjalnie wiadomo , że za jakiś miesiąc Megapack do Test Drive:
Unlimited wyjdzie też w osobnej wersji pudełkowej. Dokłada data premiery oraz cena nie
są jeszcze ujawnione.


No i fajnie, tylko żeby to była prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 15:14, KAROLMACIEJ napisał:

No i fajnie, tylko żeby to była prawda.


Jest to w pełni potwierdzona informacja , przez jednego z pracowników CDP , więc nie musisz się niczego obawiać , chyba , że ceny. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:05, Sebat1 napisał:

Jest to w pełni potwierdzona informacja , przez jednego z pracowników CDP , więc nie
musisz się niczego obawiać , chyba , że ceny. ;>


Jak będzie za wysoka, to się poczeka, aż stanieje. ;) Poza tym wydają grę z packiem za 60zł, a sama gra niedawno była chyba po 40 zł, więc nie sądzę, żeby chcieli więcej niż ok. 25-30 zł, mam nadzieję że za tyle to góra będzie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 16:13, KAROLMACIEJ napisał:

Jak będzie za wysoka, to się poczeka, aż stanieje. ;) Poza tym wydają grę z packiem za
60zł, a sama gra niedawno była chyba po 40 zł, więc nie sądzę, żeby chcieli więcej niż
ok. 25-30 zł, mam nadzieję że za tyle to góra będzie. ;]


Jakbyś nie zauważył to CDP nie wydaje gier premierowych w przedziale cenowym 25-30 złotych. Dlatego też obstawiam , że dodatek ten pojawi się w TS-ie za 40 złotych , innej możliwości nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest jakby premierowka, nie musza tego wciskac do jakiejs serii, tylko moga wypuscic tak o w cenie, jaka tylko sobie wymysla, np. te 25 zl. 40 to troche duzo, skoro w zestawie wychodzi 20 zl. 25-30 byloby odpowiednia w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 17:05, Alexx1 napisał:

No w końcu, już mnie denerwowało to ciągłe "Diverso, co masz?", a w najgorszym wypadku
"zmień wóz bo mnie denerwuje random"........


teraz to my bedziemy mieli lepiej, bo ty masz po angielsku i z bugiem :D moje kochane porszaki come to papa :D

a cena nawet 4 dych nie odstraszy mnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jaki to był bug, bo ze słyszenia to wiem, ale z autopsji to nie bardzo ;]. A język.....Te kilka godzin angielskiego nie idzie na marne, i tak zacząłem się przestawiać na język angielski w grach, szczególnie RPG, więcej żarcików można wyłapać. Zmartwię Cię jeszcze bo RUFy są beznadziejnie nadsterowne. Czekam, aż spotkamy się na wyspie w F40 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crash gry kiedy slyszysz policyjna syrene ?? (w multi tego nie ma, ale czasem policja jest podczas singlowych wyscigow kiedy za bardzo narozrabiamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:13, Zauri napisał:

crash gry kiedy slyszysz policyjna syrene ?? (w multi tego nie ma, ale czasem policja
jest podczas singlowych wyscigow kiedy za bardzo narozrabiamy)


Przecież tych singlowych wyzwań jest mało, robisz wszystkie i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować