Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Racja, ale gdy na każdym ostrzejszym zakręcie i w momencie dodania gazu lecę do rowu, żałuję, że to nie Paradise i nie mogę roztrzaskać tego niemieckiego gniota w drobny mak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:53, Alexx1 napisał:

Racja, ale gdy na każdym ostrzejszym zakręcie i w momencie dodania gazu lecę do rowu,
żałuję, że to nie Paradise i nie mogę roztrzaskać tego niemieckiego gniota w drobny mak.


ja ci dam gniota !! :D

ale fakt, czytalem ze rufy sa zbyt narowiste niz w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:53, Alexx1 napisał:

Racja, ale gdy na każdym ostrzejszym zakręcie i w momencie dodania gazu lecę do rowu,
żałuję, że to nie Paradise i nie mogę roztrzaskać tego niemieckiego gniota w drobny mak.

Ja miałem to samo... Dopóki nie zauważyłem, że jak na krzyżaku (wersja X360) nacisnę strzałkę w dół to pojawia się menu wyboru wspomagania kierownicy - mam takie opcje : off, sport i hypersport :) Na hybersport nie masz takiego problemu z za dużym skrętem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:16, Alexx1 napisał:

Zauri, wybacz, ale powtórzę to.......Porsche to niemiecki gniot ;]


yyy nie ? ja kocham porszaki i jak kupie swoj egzemplarz mega packa na poczatku bede jezdzil tylko nimi :)

(ps. o gustach sie nie dyskutuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych co kupili ze strony atari dodatek, ile waży ten megapack ? ? ? i czy honorują polską walutę na karcie kredytowej nie bardzo się orientuje czy trzeba mieć np. € na karcie czy bank sam to zamieni PLN na juro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 23:12, Łukasz007 napisał:

Mam pytanko do tych co kupili ze strony atari dodatek, ile waży ten megapack ? ? ? i
czy honorują polską walutę na karcie kredytowej nie bardzo się orientuje czy trzeba mieć
np. € na karcie czy bank sam to zamieni PLN na juro ?


Nie kupuj tego megapacka, gdzieś do miesiąca powinna wyjść polska wersja megapack''a sygnowana oczywiście przez CD-Projekt. Na poczatku w złotej edycji razem z grą, a potem osobno[podobno] ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 23:15, Geloriko napisał:

Nie kupuj tego megapacka, gdzieś do miesiąca powinna wyjść polska wersja megapack''a
sygnowana oczywiście przez CD-Projekt. Na poczatku w złotej edycji razem z grą, a potem
osobno[podobno] ^^



Ale ja nie chce wersji PL, dlatego ponawiam pytanko :) bo jeśli wyjdzie mi mniej niż 60 złotych to wolę anglika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalka do megapacka, o ile dobrze pamietam wazy okolo 190 MB. Jak masz karte kredytowa to nie widze problemu placic z przelicznikiem w Euro czy w $. Tylko, ze teraz mamy kryzys i kiedy carpack wychodzil dolar kosztowal 2,30; teraz kosztuje ponad 3 zlote. I codziennie rosnie. Wiec z dnia na dzien carpack jest coraz drozszy. To samo jest z Euro. Poczekaj na ten polski, jesli tak go chcesz, gora miesiac (tak mowia) a bedzie taniej niz teraz po przeliczeniu na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile CDP zażąda sobie kasy za ten Megapack , coś mi się wydaje , że nie będzie to mniej , niż 40 złotych. Jeżeli właśnie taka będzie cena tego dodatku , to chyba nie pozostanie mi nic innego jak zainwestować w Złotą Edycje , która niebawem trafi do Platynowej Kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!

Źle zainstalowałem TDU (instalowałem z programami działającymi w tle) i przez to gra ma małą płynność. Ale nie w tym problem. Otóż, kiedy chcę odinstalować grę i klikam na "Usuń" to dezinstalacja mi przestaje odpowiadać i nie mogę tego odinstalować. Co zrobić? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 11:56, BruceD napisał:

Żaden urok. Po prostu musisz poczekać kilka minut.


No widzisz mylisz się. Po patchu 1.66a(nie wiem jak bez niego było) deinstalator sie wiesza, i przez niego nie usuniesz tdu. Przynajmniej nie znam osoby, której by się to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:56, igorn55 napisał:

> Żaden urok. Po prostu musisz poczekać kilka minut.

No widzisz mylisz się. Po patchu 1.66a(nie wiem jak bez niego było) deinstalator sie
wiesza, i przez niego nie usuniesz tdu. Przynajmniej nie znam osoby, której by się to
udało.

Dzwine , bo ja czegoś takiego nie miałem - z patch''em , czy bez , gra się odinstalowywała , trochę długo trzeba było czekać , ale nic się nie wieszało... ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się usuwała, ale baaaaardzo długo. Ale jeśli nie, to Smarty Uninstaller 2007 nie pozostawiał śladu po grze.

Cóż... czekamy na CP... i się kupi...[sam CP, bo TDU już posiadam ofc.].
Może to przywróci chęć do grania w TDU, bo ja w to już pół roku prawie nie gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować