Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 23:36, Los Emilos napisał:

Czy ludzie jeszcze grają w TDU?

Sądząc po ilości osób na serwerach - zdecydowanie tak

Dnia 18.11.2008 o 23:36, Los Emilos napisał:

Czy szykuje się kontumacja?

Po jakiemu to?

Dnia 18.11.2008 o 23:36, Los Emilos napisał:

Jakie łącze jest wymagana?

512 kb/s to chyba absolutne minimum, ważny jest upload, ten musi miec co najmniej 200-250 kb/s.

Dnia 18.11.2008 o 23:36, Los Emilos napisał:

Czy opłaca się ją kupić za 2 miechy?

Nie wiem, teraz bez dodatku kosztuje 40 zł, z dodatkiem 60. To nie jest duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was wierzy jeszcze czy TDU2 wyjdzie?
Bo ja tak. :)
Bo Eden Games coś już chyba zaczął tworzyć lub ma zamiar, bo ostatnio trochę ruchu na stronie było, a mianowicie 10 listopada podali info, że przenieśli się do nowej siedziby, a także nowe oferty pracy pojawiły się pod koniec października.
Tylko Atari niezbyt dobrze się chyba ma. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:18, Mati1990 napisał:

Test Drive: Unlimited jest grą sieciową czy też można pograć sobie samemu w singlu


Możesz grać online - spotykając się z innymi graczami, jak i offline - jeżdżąc samemu po wyspie. Tryb gry wybiera się przy tworzeniu profilu, a potem zmiana jest już niemożliwa (no chyba, że z zamienianiem plików, ich kodów czy coś tam...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:23, Wojtas94 napisał:

> Test Drive: Unlimited jest grą sieciową czy też można pograć sobie samemu w singlu


Możesz grać online - spotykając się z innymi graczami, jak i offline - jeżdżąc samemu
po wyspie. Tryb gry wybiera się przy tworzeniu profilu, a potem zmiana jest już niemożliwa
(no chyba, że z zamienianiem plików, ich kodów czy coś tam...).


a czy jeśli jeżdżę sam po wyspie jest możliwość ścigania się czy tylko online można się ścigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:26, Mati1990 napisał:

a czy jeśli jeżdżę sam po wyspie jest możliwość ścigania się czy tylko online można się
ścigać


Jasne, ścigać możesz się wszędzie. W online ścigasz się z komputerem i żywymi graczami, a w offline tylko z komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:31, Wojtas94 napisał:

> a czy jeśli jeżdżę sam po wyspie jest możliwość ścigania się czy tylko online można
się
> ścigać

Jasne, ścigać możesz się wszędzie. W online ścigasz się z komputerem i żywymi graczami,
a w offline tylko z komputerem.


a czy TDU jest lepszy od Need for Speeda ja jestem fanem całej serii NfS ale przyszła pora na coś nowego i znajomy polecił mi właśnie TDu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w profilu online priorytetem sa wyscigi single (z kompem) a dodatkowo mozesz poscigac sie z innymi graczami. w offline nie ma takiej opcji :/ i w offline nie da sie przejsc gry w 100%

z reszta po co w ogole zakladac profil offline gdy ma sie neta ?!

tez lubie nfs ale tdu to zupelnie cos innego, lepszego, wiekszego. moze i brak tu tuningu (tylko pakiety) ale za to gra odwdzieca sie wielka wyspa! wieloma kilometrami wiernie odwzorowanych drog i do tego jeszcze w pelni zlokalizowany carpack :) masz w nfs`ach ferrari f40 ? 360s tradale ? astona martina db4 ? czy moze koenigsegga ?
NIE !! a w tdu jest wszystko ! :D


http://www.gram.pl/sk6_9gveHO8_Test_Drive_Unlimited_Zlota_Edycja.html

ps. i ta cena :) miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:35, Zauri napisał:

w profilu online priorytetem sa wyscigi single (z kompem) a dodatkowo mozesz poscigac
sie z innymi graczami. w offline nie ma takiej opcji :/ i w offline nie da sie przejsc
gry w 100%

z reszta po co w ogole zakladac profil offline gdy ma sie neta ?!


dobra a wytłumacz mi dlaczego w offline nie można przejść gry w 100%???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między innymi dlatego, że nie jesteś w stanie wygrać kilkudziesięciu wyścigów rankingowych. Resztę niech ktoś dopowie.

BTW: Ktoś mi truł, że przepłaciłem za CP, a dałem poniżej 50 zł. Teraz musiałbym dać 60, choć gratis miałbym grę i polską wersję. Przynajmniej nie musiałem czekać pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:38, Mati1990 napisał:

dobra a wytłumacz mi dlaczego w offline nie można przejść gry w 100%???


jest kilka (moze nascie, nie pamietam) wyzwan, ktore mozna zrobic tylko w online np. wygrac 3 wyscigi z zajazdu (te sa tylko tworzone przez innych graczy) czy wygranie ilus tam szybkich pojedynkow zapoczatkowanych mrugnieciem swiatlami, czy chocby wygrac iles wyscigow miedzy/wewnatrz klubowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:42, Zauri napisał:

> dobra a wytłumacz mi dlaczego w offline nie można przejść gry w 100%???

jest kilka (moze nascie, nie pamietam) wyzwan, ktore mozna zrobic tylko w online np.
wygrac 3 wyscigi z zajazdu (te sa tylko tworzone przez innych graczy) czy wygranie ilus
tam szybkich pojedynkow zapoczatkowanych mrugnieciem swiatlami, czy chocby wygrac iles
wyscigow miedzy/wewnatrz klubowych.


a czy a czy gra online jest darmowa czy muszę coś płacić tak jak np. w Warcrafcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:40, Alexx1 napisał:

BTW: Ktoś mi truł, że przepłaciłem za CP, a dałem poniżej 50 zł.

Bo przepłaciłeś. :P

Dnia 19.11.2008 o 18:40, Alexx1 napisał:

Teraz musiałbym dać 60,

Bullshit. Za samego carpacka dałbyś coś ponad 30 zł -> http://www.gram.pl/sk6_9gvlJ,0_Test_Drive_Unlimited_Megapack.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:49, Zauri napisał:

nic to nie kosztuje, robisz sobie na poczatku profil online i juz mozesz zanurzyc sie
w oceanie przyjemnosci :D


to fajnie że darmowa a w ile godzin można przejść całą grę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:50, Mati1990 napisał:

to fajnie że darmowa a w ile godzin można przejść całą grę?????


to zalezy czy jezdzisz sobie po wyspie dla przyjemnosci, czy ciagle skaczesz od wyzwania do wyzwania :)

ja mam przegrane w nia 124 godziny i 19 minut a mam ledwo 75%. to nie jest gra na jeden tydzien czy dwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:55, Zauri napisał:

> to fajnie że darmowa a w ile godzin można przejść całą grę?????

to zalezy czy jezdzisz sobie po wyspie dla przyjemnosci, czy ciagle skaczesz od wyzwania
do wyzwania :)

ja mam przegrane w nia 124 godziny i 19 minut a mam ledwo 75%. to nie jest gra na jeden
tydzien czy dwa :))


to fajnie bo wszystkie gry które teraz wychodzą są zdecydowanie za krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować