Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 11:02, Zauri napisał:

wszystko fajnie ale z tego co ja wiem to takie rzeczy tylko w offline :P

Nieprawda. Działają online, jedynie wtedy ktoś będzie widział randoma, a nie np. Bugatti Veyrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 11:15, Michał Raven napisał:

> wszystko fajnie ale z tego co ja wiem to takie rzeczy tylko w offline :P
Nieprawda. Działają online, jedynie wtedy ktoś będzie widział randoma, a nie np. Bugatti
Veyrona.


Dokładnie, ja gram zmodyfikowanymi pojazdami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 11:15, Michał Raven napisał:

> wszystko fajnie ale z tego co ja wiem to takie rzeczy tylko w offline :P
Nieprawda. Działają online, jedynie wtedy ktoś będzie widział randoma, a nie np. Bugatti
Veyrona.


Pytanie, czy jest sens? Co to za szpan, jak nikt nie widzi, czym jeździsz? d8-)

-Czym jeździsz?
-Veyronem!
-Wierzę na słowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 12:21, fifomaniak napisał:

Działają online, ale że np. GT-R zamienia Spykera, to inni będą widzieć Spykera, a tylko
Ty GT-R. Chyba, że ktoś również ma GT-R zamiast Spykera.


Czyli nie jest tak źle, jak myślałem. Myślałem, że reszta zobaczy default car. Ale wybaczcie mi, że pozwole sobie nie zobaczyć sensu takiego rozwiązania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie widzieć w tym sensu, ale jeśli ktoś lubi jakieś auto (np. ja daytone), to jest to dla niego jakaś alternatywa. Jedyna pamiątka jaka mi pozostała po 288GTO, za które mam wrzuconą Daytone to osiągi. Wszystko inne zrobiłem sobie tak jak jest w oryginale( http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/17abf180e12496b9b578e159c3d853fa4c10b116.png) i mam teraz przynajmniej namiastke Daytony w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAŻAJCIE NA TYCH GOŚCI:

-Hotasphalt
-mosgaz
-MDW62

Są to kolesię z TDU (Polacy), dwóch z nich ma schakowaną grę, robią faulstarty itp. a co najważniejsze któryś z nich ma Angielską wersję gry,nie słyszałem żeby polak specjalnie do ameryki po grę jechał, motyw jest taki, że ją prawdopodobnie ściągnął, a za to powinien być ban!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:09, BoberM3 napisał:

Są to kolesię z TDU (Polacy), dwóch z nich ma schakowaną grę, robią faulstarty itp.


A czy to w jakiś sposób zagraża naszym kontom i zgromadzonym na nich dobrom? Nie. Więc po co tyle szumu?

Dnia 25.11.2008 o 18:09, BoberM3 napisał:

co najważniejsze któryś z nich ma Angielską wersję gry,


Bodajże carpack zmienia język na angielski, nie jestem pewien, może to też być wina użycia angielskiego patch''a.

Dnia 25.11.2008 o 18:09, BoberM3 napisał:

motyw jest taki, że ją prawdopodobnie ściągnął, a za to powinien być ban!


Gra może być ściągnięta. Wiele sklepów internetowych umożliwia jej pobranie ( oczywiście za opłatą ) zamiast kupna. Tak czy inaczej - na piracie nie jest możliwa gra przez sieć. Powód - brak poprawnego cd-key''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę minut temu grałem w TDU, wyścig MP. Pewien Rusek ciągle wygrywał, a że miał włączony mikrofon, usłyszałem jak włącza i wyłącza jakiś Trainer. Jestem pewien, że to był trainer, bo co innego skoro co chwilę było słychać komendę "activatet" (koleś oczywiście był pierwszy na mecie). To jest naprawdę wkurzające, szczególnie jak ktoś się naśmiewa, że nie mam jeszcze Mistrza, po prostu nie spieszy mi się z tym, te auta które chciałem mam i gram dla przyjemności, ale nie cierpię gdy ktoś robi ze mnie debila. Admini na prawdę mają do gdzieś! Albo na przykład weźmy ten przykład: Pewnego razu jeden koleś oferował mi 200.000.000$ za AudiTT, i wtedy wyjaśnił mi jak łatwo przerzuca się kasę na serwerze, jeden koleś kupuje najtańsze auto, wystawia na aukcji za niewyobrażalną kasę, a drugi, który ma trainery albo Bóg wie co, po prostu go od niego kupuje. To zjawisko samemu można zaobserwować, wystarczy zajrzeć na aukcję, żeby zobaczyć ceny. Nie wiem jak można tego dokonać, może ja jestem łajzą w TDU albo coś, jeden koleś mi powiedział że Mistrza można zrobić od "zera" w NIECAŁE 2 DNI!!! Do dzisiaj wydaje mi się, że to albo idiota siedzący 24/7 przy kompie albo po prostu cheater, bo to raczej nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach!

Z ruskimi to nie ma co grać... ;P

Nie jestem fanem trzymania profili u save''ów na serwerze wydawcy, ale tutaj przegina się w drugą stronę i moim zdaniem gdyby zastosowano tu podejście Blizzarda byłoby to z korzyścią dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do cheatów... co tu pisać, w tej mega-zabugowanej grze to normalka.
Co do aukcji... zobaczcie sobie dział giełda na tdu.com.pl :E śmieszne ceny, śmieszne nabijanie liczników... LOL!
Masz za 20 mln kupić auto na giełdzie? to kupujesz to auto za max kwotę, i do tego Saturna za max kwotę etc. i tak to działa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nie widzę powodu, żeby się męczyć i iść na Asa. Mam 92% i tak pozostanie, a jak mi ktoś będzie furczał, że jestem cienki to po prostu stwierdzę publicznie, że ma kompleks małego fiutka i basta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli to będzie kobieta? To co wtedy powiesz? ;].

Przez buga na Asa i tak nie dojdziesz, zresztą co mnie obchodzą rankingi, liczy się fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować