Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2008 o 21:38, Davw napisał:

Wejdź w dane aplikacji i folder z TDU. Usuń plik cdkey czy coś w tym stylu, po czym wklikaj
cd key jeszcze raz. Ten od mega pack''a można wpisać włączając pewien plik w folderze
z grą.

Ale nie pytam jak rozwiązać ten problem, tylko czy nie będę go miał jak kupię grę w platynowej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:40, Bartkula napisał:

> Wejdź w dane aplikacji i folder z TDU. Usuń plik cdkey czy coś w tym stylu, po czym
wklikaj
> cd key jeszcze raz. Ten od mega pack''a można wpisać włączając pewien plik w folderze

> z grą.
Ale nie pytam jak rozwiązać ten problem, tylko czy nie będę go miał jak kupię grę w platynowej
edycji


A sry mój błąd interpretacji :P Nie będziesz miał tego problemu. Musisz tylko dobrze wpisać cd key''e do gry i do mp.

Ps. nie wiem tylko jak instaluje się mega pack w platynie ale chyba z osobnej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

platynka to chyba dvd z gra + pacz na cd... instalujesz gierke pozniej megapaka i wklepujesz kod od megapaka i tyle...

a jezeli chcesz to robic na raty (tak jak ja to robilem) to po instalce gry wlaczasz ja, tworzysz profil, wklepujesz kod od podstawki (albo odwrotnie) wylaczasz, instalujesz megapaka wlaczasz gre i wklepujesz kod od megapaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:44, Zauri napisał:

platynka to chyba dvd z gra + pacz na cd... instalujesz gierke pozniej megapaka i wklepujesz
kod od megapaka i tyle...

a jezeli chcesz to robic na raty (tak jak ja to robilem) to po instalce gry wlaczasz
ja, tworzysz profil, wklepujesz kod od podstawki (albo odwrotnie) wylaczasz, instalujesz
megapaka wlaczasz gre i wklepujesz kod od megapaka.

A co za różnica jak to będę robił? A w ogóle polecacie grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robilem to 2 sposobem bo megapaka kupilem oddzielnie do tdu...

a poleci ci jak tutaj kazdy! to nie jest jakis kiczowaty nfs! tutaj liczy sie tylko radosc z jazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:55, Zauri napisał:

ja robilem to 2 sposobem bo megapaka kupilem oddzielnie do tdu...

a poleci ci jak tutaj kazdy! to nie jest jakis kiczowaty nfs! tutaj liczy sie tylko radosc
z jazdy!

Nie jestem wybredny bo Need for Speed mi się podobał ;p co prawda ostatnią częścią był Most Wanted ale grało się przyjemnie ;) a mam takie pytanie, może i głupie ale nie znam tej gry: Czy tu się cały czas gra online? czyli że inni gracze też jeżdżą w tym samym czasie jak ja czy osobno muszę włączyć multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 22:15, fifomaniak napisał:

Mogą jeździć, ale nie muszą, wszystko zależy od Ciebie :)

zależy ode mnie gdyż... ? mogę wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 22:18, Bartkula napisał:

> Mogą jeździć, ale nie muszą, wszystko zależy od Ciebie :)
zależy ode mnie gdyż... ? mogę wybrać?


Możesz wybrać czy zakładasz profil offline czy online, potem w profilu online, jeśli chwilowo nie chcesz jeździć z innymi ludźmi mozesz wylaczyc interakcje online w opcjach i grasz praktycznie tak jak offline. Ta gra to wolnosc. Wielka wyspa, pelno drog do jazdy, szkoda ze mozna jednoczesnie grac tylko w 8, a i tak czesto sa przy tej ilosci osob lagi. Jeśli lubisz jezdzic dla przyjemnosci, to pokochasz te gre. Naprawde fajny model jazdy, HC tez (niektorzy narzekaja na grawitacje, ale to drogi sa dziurawe, a samochody za szybkie, a nie grawitacja zla wg mnie). No i ten caly teren. Naprawde swietna gra, mimo, ze ma juz chyba 2 lata (licze od pojawienia sie na Xboxa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra duzo, bo rzadko jest taka sytuacja, ze nikogo nie widzisz, nie majac problemow z polaczeniem sie do serwera. Tylko ze maksymalnie mozesz naraz widziec 7 osob oprocz siebie. Ale ogolnie na serwerach jest naprawde duuuuuuuuuuzo osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko ze maksymalnie mozesz naraz widziec 7 osob oprocz siebie.

Dnia 10.12.2008 o 22:31, fifomaniak napisał:

Ale ogolnie na serwerach jest naprawde duuuuuuuuuuzo osob


racja ;] limit graczy do 8 jest jak dla mnie jedna z niewielu wad tej gry ;] (pozostałe to bugi :D)

Bartkula , jeśli cenisz sobie swobodę, to ta gra jest dla Ciebie ;]

@ Davw , RazorBMW
pozdrowienia ze Szczecina ;] domyślcie sie od kogo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 22:44, igorn55 napisał:

>Tylko ze maksymalnie mozesz naraz widziec 7 osob oprocz siebie.
> Ale ogolnie na serwerach jest naprawde duuuuuuuuuuzo osob

racja ;] limit graczy do 8 jest jak dla mnie jedna z niewielu wad tej gry ;] (pozostałe
to bugi :D)

Bartkula , jeśli cenisz sobie swobodę, to ta gra jest dla Ciebie ;]

@ Davw , RazorBMW
pozdrowienia ze Szczecina ;] domyślcie sie od kogo xD


Jak by limit był przykładowo do 16 graczy to lagowało by ci na necie 6 Mb/s :P

Ps. avatar gdzieś widziałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę grałem i mam pytanie po czym poznać że jestem połączony? Bo pisze że niby serwery są dostępne ale jakoś nie czuję innych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 22:39, Bartkula napisał:

Chwilkę grałem i mam pytanie po czym poznać że jestem połączony? Bo pisze że niby serwery
są dostępne ale jakoś nie czuję innych osób...


Czasami tak jest. Naprawdę nie ma reguły na to, jak szybko pojawią się w około inni gracze. Czasami wcale, bo być może ich tam po prostu nie ma. Najszybsza metoda to ustawić na mapie wyświetlanie innych graczy i kliknąć na jakiegoś, żeby się do niego przenieść. Przeważnie kolega od razu się wyświetli. Naturalnie, jeżeli będziesz cierpliwy, to oni się pojawią tak, czy siak.

A ja k**** wciąż nie mogę się połączyć z serwerem GameSpy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 23:22, Bartkula napisał:

Ale nie mogę zmienić serwera gdzie jest mniej lub więcej graczy?

Nie bardzo wiem, ile jest serwerów. Wydaje mi się, że jeden. Nawet jeśli jest więcej, to nie masz bezpośredniej kontroli, nad tym, z którym się łączysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 22:39, Bartkula napisał:

Chwilkę grałem i mam pytanie po czym poznać że jestem połączony? Bo pisze że niby serwery
są dostępne ale jakoś nie czuję innych osób...


Jeśli przypadkiem trafisz na drogi gdzie niema "innych" to wystarczy włączyć mapę Oahu (kl.m) i widać "ich" "na czerwono" z ich ksywkami - możesz mapę przesuwać ,powiększać dany obszar i "widzieć" kolejnych "innych"... ,ile razy nie grałem -nawet 3 dni temu- to ciągle jest multum osób i ... parę razy mi się zdarzyło że ktoś miał chęć na niezobowiązującą przejażdżkę-ściganie i można "porozmawiać" tekstem (kl.t) lub pzez mikrofon (ja to mam żle ustawione i żle słyszałem...). Jeśli po jakiś drogach już jechałeś to są zaznaczone na mapie na "niebiesko" i można kliknąć w dane miejsce takiej drogi by tam "teleportować" swoje auto i tym sposobem być "szybko" widocznych na "czerwono" innych użytkowników.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować