Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 21:18, Zauri napisał:

i tutaj sie wlasnie objawa olewcza polityka atari :(

Dostaliby bana na miesiąc to by od razu się uspokoili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:27, Bartkula napisał:

> i tutaj sie wlasnie objawa olewcza polityka atari :(
Dostaliby bana na miesiąc to by od razu się uspokoili


No przykro, że tacy ludzie są i oszukują. Atari raczej nie kwapi się aby pomóc nam tj. normalnym graczom - a szkoda. Jednak z ekipą z tdu.com.pl już mamy patent jak takich tępić :) Tylko nadal nic nie przebije tej pierwszej setki w każdym rankingu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:14, Davw napisał:

No przykro, że tacy ludzie są i oszukują. Atari raczej nie kwapi się aby pomóc nam tj.
normalnym graczom - a szkoda. Jednak z ekipą z tdu.com.pl już mamy patent jak takich
tępić :) Tylko nadal nic nie przebije tej pierwszej setki w każdym rankingu ;/

Jaki patent macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:18, Bartkula napisał:

> No przykro, że tacy ludzie są i oszukują. Atari raczej nie kwapi się aby pomóc nam
tj.
> normalnym graczom - a szkoda. Jednak z ekipą z tdu.com.pl już mamy patent jak takich

> tępić :) Tylko nadal nic nie przebije tej pierwszej setki w każdym rankingu ;/
Jaki patent macie?


Jak tylko spotkam jakiegoś chetareta w TDU (a tacy są upierdliwi i się doczepiają) to od razu przez xf wzywam ekipę i tak mu potrafimy uprzykrzyć życie, że śni mu się to po nocach :P A jak taki wpadnie na forum i przez przypadek się wyda to ban :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A jak taki wpadnie na forum i przez przypadek się wyda to ban :).

hmmm... a przeczytaj punkt dot. cziterstwa w regulaminie forum xD (tdu.com.pl sie rozumie)

Generalnie ja wykładam na cziterów. Są i nikt nic z tym nie robi, więc szkoda mi na nich nerwów. jak chcesz poznać swoją realną pozycję w danym rankingu to zobacz na którym mniejwięcej miejscu zaczynają się realne czasy i sobie odejmij te nierealne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy mając za sobą ok. 100 godzin gry , to można powiedzieć , że mam już jakieś doświadczenie , czy nie bardzo ? Zaczynam rozważać powrót do tej gry , ale już od ponad roku nawet jej nie dotknąłem i nie wiem czy ma to jeszcze jakiś sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 13:20, Sebat1 napisał:

Mam takie pytanie. Czy mając za sobą ok. 100 godzin gry , to można powiedzieć , że mam
już jakieś doświadczenie , czy nie bardzo ? Zaczynam rozważać powrót do tej gry , ale
już od ponad roku nawet jej nie dotknąłem i nie wiem czy ma to jeszcze jakiś sens.



Ma sens pod warunkiem, że grasz online aby pośmigać z kumplami. Szczerze mówiąc to warto wstąpić do jakiegoś klubu. Wejdź na tdu.com.pl/forum i popatrz ile można znaleźć rozrywki w trybie online. Osobiście jestem w jednym z największych i najstarszych polskich klubów - Telcontar PL. Do tego liga pod patronatem serwisu itp. A 100 godzin pod warunkiem, że przegrane a nie nabite to już jest pewne doświadczenie i obycie z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 13:48, Davw napisał:

Ma sens pod warunkiem, że grasz online aby pośmigać z kumplami. Szczerze mówiąc to warto
wstąpić do jakiegoś klubu. Wejdź na tdu.com.pl/forum i popatrz ile można znaleźć rozrywki
w trybie online.

Dzięki za radę , ale kluby to nie dla mnie , nigdy do żadnego nie należałem i jakoś nie jestem do nich przekonany.

Dnia 19.12.2008 o 13:48, Davw napisał:

Osobiście jestem w jednym z największych i najstarszych polskich klubów - Telcontar PL. Do
tego liga pod patronatem serwisu itp.

No to gratuluje , mnie tam kluby nie kręcą , nawet te prestiżowe. ;) Zresztą nie mam zbyt dużo czasu na granie.

Dnia 19.12.2008 o 13:48, Davw napisał:

A 100 godzin pod warunkiem, że przegrane a nie nabite to już jest pewne doświadczenie i obycie z grą.

Dobrze wiedzieć , ale było to tak dawno temu , że pewnie wiele rzeczy już zapomniałem i będę musiał uczyć się ich od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zapomniałeś, to teraz łatwiej Ci się będzie tego nauczyć, niż jakbyś grał pierwszy raz ;] Możesz śmiało wracać do grania jeśli masz jakichś kumpli (jak nie masz to też możesz, szybko jakichś znajdziesz ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 15:38, igorn55 napisał:

Nawet jeśli zapomniałeś, to teraz łatwiej Ci się będzie tego nauczyć, niż jakbyś grał
pierwszy raz ;]

Faktycznie , można na to spojrzeć i z dobrej strony. ;P Ale i tak zawsze lepiej to wszystko już umieć , niż sobie to dopiero przypominać. :)

Dnia 19.12.2008 o 15:38, igorn55 napisał:

Możesz śmiało wracać do grania jeśli masz jakichś kumpli (jak nie masz to też możesz,
szybko jakichś znajdziesz ;P)

Jakbym miał jakiś kumpli do grania , to nawet przez chwile bym się nie zastanawiał czy wracać do gry. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 17:13, Sebat1 napisał:


> Nawet jeśli zapomniałeś, to teraz łatwiej Ci się będzie tego nauczyć, niż jakbyś
grał
> pierwszy raz ;]
Faktycznie , można na to spojrzeć i z dobrej strony. ;P Ale i tak zawsze lepiej to wszystko
już umieć , niż sobie to dopiero przypominać. :)
> Możesz śmiało wracać do grania jeśli masz jakichś kumpli (jak nie masz to też możesz,

> szybko jakichś znajdziesz ;P)
Jakbym miał jakiś kumpli do grania , to nawet przez chwile bym się nie zastanawiał czy
wracać do gry. ;>


Zdobyć kumpli żaden problem. Zaklikaj do mnie na xf: drutu to pośmigamy jak będzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 17:26, Davw napisał:

Zdobyć kumpli żaden problem. Zaklikaj do mnie na xf: drutu to pośmigamy jak będzie czas.


Grę zamówiłem sobie na gram.pl w miniony wtorek , więc nawet się nie zdziwię jak paczka dojdzie do mnie dopiero po świętach. Jak będę miał już grę zainstalowaną to wtedy zagadam , o ile oczywiście nie zapomnę do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 18:56, Sebat1 napisał:


> Zdobyć kumpli żaden problem. Zaklikaj do mnie na xf: drutu to pośmigamy jak będzie
czas.

Grę zamówiłem sobie na gram.pl w miniony wtorek , więc nawet się nie zdziwię jak paczka
dojdzie do mnie dopiero po świętach. Jak będę miał już grę zainstalowaną to wtedy zagadam
, o ile oczywiście nie zapomnę do tego czasu.


ja gierke zamówiłem w niedzielę wieczór i grę wysłano w poniedziałek...paczkę otrzymałem w środę więc może i tobie wcześniej przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 18:56, Sebat1 napisał:


> Zdobyć kumpli żaden problem. Zaklikaj do mnie na xf: drutu to pośmigamy jak będzie
czas.

Grę zamówiłem sobie na gram.pl w miniony wtorek , więc nawet się nie zdziwię jak paczka
dojdzie do mnie dopiero po świętach. Jak będę miał już grę zainstalowaną to wtedy zagadam
, o ile oczywiście nie zapomnę do tego czasu.


Aha... Fajnie wiedzieć, że jej nie masz jeszcze :P To takie pytanie jak przegrałeś 100 h nie mając TDU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 19:04, Davw napisał:

Aha... Fajnie wiedzieć, że jej nie masz jeszcze :P To takie pytanie jak przegrałeś 100
h nie mając TDU??


Grałem na spółkę z kumplem który mieszkał piętro niżej , ale było to ponad rok temu , kolega wyłachaj do Irlandii i zabrał ze sobą wszystkie swoje gry. A teraz ja postanowiłem kupić sobie swoją własną płytę z grą. ;P

Peres1000
Cały czas nie tracę nadziei , że paczka dojdzie do mnie jeszcze przed świętami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:04, Wojtass123 napisał:

Jak się na ten tor dostać. Mam poziom ekspert.


musisz miec poziom mistrza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować