Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 19:09, Zauri napisał:

> Jak się na ten tor dostać. Mam poziom ekspert.

musisz miec poziom mistrza :]

Ale jak osiąganęłem poziom ekspert był komunikat:
-Odblokowany został tor "Ford Island"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:13, Wojtass123 napisał:

Dokładnie chodzi mi o to jak tam dojechać???

Eeee... normalnie? :-) Szukasz na mapie Ford Island, zaznaczasz sobie ewentualnie żeby Cię GPS zaprowadził i jedziesz.

Jak nie wiesz gdzie jest Ford Island, to znalazłem jakąś mapę: http://img402.imageshack.us/img402/1762/a5f9bb323e26f64emv2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, sam tą mapke kiedyś preparowałem (same zaznaczenia sie rozumie) ;] Nie wiem czemu masa ludu ma kłopoty ze znalezieniem Ford Island i toru... Ja jakoś nie miałem z tym kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 12:22, igorn55 napisał:

hehe, sam tą mapke kiedyś preparowałem (same zaznaczenia sie rozumie) ;] Nie wiem czemu
masa ludu ma kłopoty ze znalezieniem Ford Island i toru... Ja jakoś nie miałem z tym
kłopotu.

Bo tylko piszą że jest odblokowany, a gdzie to już nie. A wyspa bądź co bądź duża jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć nietypową prośbę. Mógłby ktoś przesłać mi plik "Gall_SE_I.bnk" z katalogu \Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Vehicules? Bo ten plik nie wiem czemu mam uszkodzony i gra się sypie. Nie chce teraz robić reinstalki, a sam plik zajmuje niecałe 5 mb. Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj moi rodzice przechwycili paczkę z Test Drive: Unlimited , którą zamówiłem sobie tydzień temu na gram.pl (moja mama ma duże znajomości na poczcie ;]) i teraz wiem już na pewno , że dostanę tą grę pod choinkę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i co najmniej kilka innych osób ciągle nie możemy grać z powodu jakiegoś błędu, który najprawdopodobniej występuje tylko w wersji GOLD i tylko dopiero po doinstalowaniu Megapack''a. Już od kilku tygodni nie mogę połączyć się z serwerem. Testowałęm grę na innych komputerach. Reinstalowałem ją. Usuwałem i tworzyłem profile. Pisałem do CDP, ale oni są chyba tylko od brania kasy od frajerów, bo najpierw odpisali mi maila z jakimiś totalnie banalnymi poradami, po czym po moim mailu wyjaśniającym dokładniej naturę problemu zamilkli. Czy oni w ogóle zapewniają pomoc techniczną i biorą odpowiedzialność za swój produkt? Kogo mam opie****ić za fakt, że posiadam grę, która kosztowała mnie w sumie 70zł i która jest niepełnowartościowa?

Wesołych, k, Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:
Odwiozłem turystę (Brandon, pólnoc wyspy) i mimo, że nie straciłem ani jednego punktu (z tego paska) nie zaliczyło mi jako idealnie wykonanej misji. Pomyślałem, że to jakiś bug, więc spróbowałem jeszcze raz. Dojechałem do celu bez straty punktu (dokładnie sprawdziłem), wysadzam kolesia i znowu to samo.

To dziwne, bo przy podskokach auta na wzniesieniach (początek trasy jest bardzo kręty i pagórkowaty) kilka razy przez ułamek sekundy usłyszałem dźwięk traconych punktów (byłem na drodze, nawet nie przy jej krawędzi).
Mieliście może podobne problemy?

PS: Screen trasy

20081225131145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesto tak jest ze slyszy sie przez chwilke ten charakterystyczny dzwiek traconych pkt a a i liczba na pierwszy rzut oka sie nie zmienia... ale jak slyszymy ten dzwiek, to tracimi wtedy... ulamki pkt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:39, Zauri napisał:

czesto tak jest ze slyszy sie przez chwilke ten charakterystyczny dzwiek traconych pkt
a a i liczba na pierwszy rzut oka sie nie zmienia... ale jak slyszymy ten dzwiek, to
tracimi wtedy... ulamki pkt :(


Ale najbardziej dziwne jest to, że tracę pkt. nie wyjeżdżając poza asfalt (oczywiście nie uderzam w przejeżdżające auta).
Spróbuję przejechać tą trasę w 100% trzymając się nawierzchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:11, Adam'Skyline napisał:

Mieliście może podobne problemy?


Tak, również miałem problem z Brandonem. Pamiętam, że utrata punktów miała miejsce w 80% na początku trasy, na samym końcu serpentyn, zaraz przed wjazdem na drogę "krajową". Po kilkunastu podejściach udało się zrobić idealne przejście. Nie udało mi się to w zadaniu z dostarczeniem Mercedesa Gullwinga, które najprawdopodobniej jest tak samo zabugowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - co dodaje dokładnie mega pack? Tylko auta czy coś jeszcze? Bo w opisie produktu w sklepie CDP są tam punkty mówiące o zadaniach, grafice i modelu jazdy i odnoszę wrażenie, że to takie propagandowe wyliczanie cech podstawki. Więc jak jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 14:52, ChrisBgnr napisał:

A ja mam takie pytanie - co dodaje dokładnie mega pack? Tylko auta czy coś jeszcze? Bo
w opisie produktu w sklepie CDP są tam punkty mówiące o zadaniach, grafice i modelu jazdy
i odnoszę wrażenie, że to takie propagandowe wyliczanie cech podstawki. Więc jak jest
naprawdę?


Dodaje samochody, jeden motocykl i kilka salonów m.in. Lexusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować