Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2009 o 21:00, RamboPL napisał:

Mam pytanie. Wie ktoś, gdzie jest mechanik (do tuningowania) dla marek Chevrollet i Ford?
Bo szukałem po wyspie tylko 2 znalazłem. Można o jakiegoś screena prosić, czy o jakieś
wskazówki?

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=623&PART=70&PAGE=1
O to co znalazłem, bo z pamięci Ci nie powiem ;). A do pudełka w, którym jest mapa mam bardzo daleko ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ktoś rozwiązał problem Platynowej Kolekcji TDU+Mega Pack ? Chodzi o to, iż po instalacji dodatku nie mogę się połączyć z siecią przed instalacja wszystko śmiga. Oczywiście wszystko ustawione jak trzeba (fw i router) pisałem do pomocy technicznej ale to nie rozwiązuje problemu :( podobno to coś z cd-keyem od car packa. A fotka pochodzi z wersji ang. ale to oryginał, wersja polska działa tak samo na początku myślałem, że to właśnie coś z wydaniem PL ale nie.

20090715115604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 19:47, kedzior141 napisał:

Można gdzieś kupić jakieś Porsche w grze? Gram bez megapacka, dopiero początki.

Dopiero po instalacji magapacka, a z tego co ja się orientuje jeżeli kupisz nieodblokowane auto u siebie od innego gracza będziesz go widział jako random car http://media.photobucket.com/image/random%20car%20tdu/Xmodsrcool/20070716204828.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:01, Sebo7 napisał:

Dopiero po instalacji magapacka, a z tego co ja się orientuje jeżeli kupisz nieodblokowane
auto u siebie od innego gracza będziesz go widział jako random car http://media.photobucket.com/image/random%20car%20tdu/Xmodsrcool/20070716204828.jpg


Aha, szkoda, w każdym razie dzięki za pomoc. Może w przyszłości kupię megapacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 16:50, Krzychu1995 napisał:

Z żalem muszę powiedzieć, że bez płytki ani rusz jeśli chodzi o orginał

Da się!!! Musisz zrobić obraz płyty w NERO i odpalić w Deamon Tools. U mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:01, Sebo7 napisał:

Dopiero po instalacji magapacka, a z tego co ja się orientuje jeżeli kupisz nieodblokowane
auto u siebie od innego gracza będziesz go widział jako random car

Aut z CP nie można sprzedawać na giełdzie. Czasem tylko (ale to rzadko) coś się rąbnie z serwerami i komuś się udaje wystawić, z tym że to raz na ruski rok.

@kedzior141
Gwoli ścisłości - Porsche w TDU występuje jako RUF.

@Lukasz0071
Z Platynową kolekcją niestety jest coś nie tak. Jednym działa, innym nie. Z tego co wiem, to pewien user z innego forum po zgłoszeniu mailowo tego kłopotu, dostał od pomocy tech. nowe klucze do gry i do CP, po czym problem znikł (zniknął ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec moze jak mam polaczyc sie online w TDU? Gra jest spatchowana do najnowszej wersji, jestem podlaczony do Internetu, ale pisze mi w grze, ze servery sa niedostepne. Sciagnalem i zarejestrowalem sie w GameSpy Arcade i wyswietla mi TDU (oraz pare innych gier...) jako Bety, mimo ze ta sa pelne, oryginalne i w pelni spatchowane wersje gier i nie wiem jak polaczyc sie online :-/

zatem pomozcie jak mozecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 18:29, Shadover napisał:

Patche do TDU trzeba instalować po kolei czy wystarczy jeden a nowy ?


Wystarczy zainstalować 1.66A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 21:45, Michal_Raven napisał:

> Wywala mi błąd gdy się TDU włącza
Jaki błąd? Nie jesteśmy wróżkami...


Gra pokazuję dwa pierwsze filmiki a kiedy ma wejść do menu wyłącza się z komunikatem windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 07:19, Shadover napisał:

> > Wywala mi błąd gdy się TDU włącza
> Jaki błąd? Nie jesteśmy wróżkami...


Gra pokazuję dwa pierwsze filmiki a kiedy ma wejść do menu wyłącza się z komunikatem
windows. (wcześniej zainstalowałem patcha 1.66)

Sorry za dubla nie wziąłem edytuj tylko odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś klub w tdu na xboxa? Coś takiego jak ten co ma stronę w kolektywie gam.pl (tam jest akurat kilka). Wiecie o co mi chodzi? Taki ze spotkaniami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka gapa ze mnie
Niepotrzebnie tego patcha instalowałem gra była zaktualizowana do wersji 1.66 ^^

Gierka cud miód, będe miał co robić przez całe wakcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze da się włączyć jakoś zniszczenia naszego wozu? Czy po prostu nie ma takiej opcji, bo nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować