Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

>

Dnia 23.12.2010 o 14:54, RazorBMW napisał:

TDU i 900 st = nonsens, bo auto wtedy koszmarnie skręca.


Nie wiem co rozumiesz przez koszmarnie? Chyba po to jest te 900 stopni żeby poczuć odrobinę symulacji, i nie ma że jest trudniej niż z mniejszym kątem obrotu.

Może sprecyzuję swoje pytanie. Czy da się, a jeżeli tak to jak zsynchronizować ruchy kierownicy z jej wirtualnym odpowiednikiem (chodzi mi o to, żeby wirtualne ja wywijało razem zemną 900 stopni a nie o wiele mniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 16:21, Draco-PNC napisał:

>
> TDU i 900 st = nonsens, bo auto wtedy koszmarnie skręca.

Nie wiem co rozumiesz przez koszmarnie? Chyba po to jest te 900 stopni żeby poczuć odrobinę
symulacji, i nie ma że jest trudniej niż z mniejszym kątem obrotu.

Dnia 23.12.2010 o 16:21, Draco-PNC napisał:

Może sprecyzuję swoje pytanie. Czy da się, a jeżeli tak to jak zsynchronizować ruchy
kierownicy z jej wirtualnym odpowiednikiem (chodzi mi o to, żeby wirtualne ja wywijało
razem zemną 900 stopni a nie o wiele mniej).

TDU to nie sim, wiadomo. I w efekcie nie licz na obsługę kierek rodem z rf''a/gtr2. Nie wykorzystasz tych 900*, bo w tej grze musiałbyś się namachać jak nie wiem,żeby sobie pojeździć, ot, uroki TDU''owskiego modelu jazdy.
...nawet na maksymalnej czułości.
Zsynchronizować się więc nie da, bo i tak nie będzie dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zsynchronizować się nie da, ale gadanie, że w TDU 900* nie da się wykorzystać, to głupota. Poniżej ustawienia, na których dobrze gra się w TDU z DFGT. Tylko liniowość trzeba ustawić pod siebie. Dawno nie grałem już, ale ustawienie na samym środku dawało chyba liniową reakcję kierownicy przy każdym kącie skrętu. A przy innych ustawieniach kierownica np. wolniej reagowała na lekkie skręty, ale potem gdy już kręciliśmy na parkingu przy większym kącie skrętu kierownicy koła skręcały się szybciej. W drugą stronę też się dało ustawić, tylko już nie pamiętam jak.

20101223173242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na waszym MotoGamesTV widziałem filmiki z nieobecnymi w grze samochodami, domyślam się, że to jakiś mod? Gdzie można coś takiego znaleźć, jak zainstalować itd? Da się z tym grac online, no czy to w ogóle działa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech normalnie nie daje rady. Ostatnio kupiłem sobie TDU i zaczynam grać, wszystko świetnie itd tylko jest jeden szkopuł - POLICJA. Normalnie mam pecha do niej, czasami zdarzają się takie sytuacje, że uderzę jakiś samochód od przodu nagle wjedzie we mnie policja i już 2 tarcze, uciekam mijam blokadę, ocieram się o milimetr o radiowóz (który swoją drogą materializuje się 200 metrów przede mną) i już presja od strony policji na maxa i weź tu zwiej!? Lekko się o coś otrę i znów tarcza..... Macie jakieś pomysły na szybką ucieczkę (po za umiejętnym prowadzeniem)? Może jakiś trik, cheat.... cokolwiek, bo to mi psuje grę. Przed chwilą za jedną ucieczkę zapłaciłem 100k..... Jakiś sposób na odzyskanie tej kasy po za wyścigami itp? Już łatwiej się ulatniało w MW. Może jednak jestem stworzony tylko dla GRIDa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem w trybie online policja nie jest wyłączona? Chyba, że grasz offline, co kompletnie mija się z celem TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram offline. Przypadkiem nie są wyłączone serwery? A nawet jeśli działają (coś nie chce mi uznać hasła z mojego konta gsa) to nie uśmiecha mi się wkraczać do "świata online" w tdu, bo już pewnie sami pro zostali i ciężko będzie grać. A tak spokojnie sobie jeżdzę, swoją drogą pierwszy raz w samochodówce przypadł mi do gustu widok z kokpitu (w gridzie to nie wchodziło w grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 18:51, revolt505 napisał:

Gram offline. Przypadkiem nie są wyłączone serwery? A nawet jeśli działają (coś nie chce
mi uznać hasła z mojego konta gsa) to nie uśmiecha mi się wkraczać do "świata online"
w tdu, bo już pewnie sami pro zostali i ciężko będzie grać. A tak spokojnie sobie jeżdzę,
swoją drogą pierwszy raz w samochodówce przypadł mi do gustu widok z kokpitu (w gridzie
to nie wchodziło w grę).

Oczywiście, że serwery działają. Śmigamy z kumplami aż miło. Nie masz się czego obawiać grając online. Rozgrywka niewiele się zmienia, możesz co najwyżej spotkać innych przemierzając wyspę podczas swobodnej przejażdżki. No i wziąć udział w wyścigach wieloosobowych. Wszystkie wyzwania i wyścigi dla jednego racza przechodzisz rzecz jasna samemu.

Policja - nie stanowi większego problemu kiedy skupisz się na w miarę bezkolizyjnej jeździe. Jedną gwiazdkę gubisz raz dwa, co innego dwie czy trzy. Więc po stłuczce zwolnij i uważaj, aż spadnie twój "wanted level".
Szybkie zarabianie kasy? W miarę postępów w grze zwróć uwagę na wysoko premiowane wyzwania polegające na rozpędzeniu się do prędkości x. Wystarczy wziąć odpowiedni wóz i powtarzać w nieskończoność. Dla przykładu w mieście po uzyskaniu odpowiedniego poziomu jest wyzwanie polegające na rozpędzeniu się klasą B do 290km/h. Odpowiednim samochodem to kwestia kilkunastu sekund i 75 000$ w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra może się skuszę na multi. Przed chwilą jak próbowałem się zalogować to ciągle pisało, że niepoprawne hasło, ale widzę że mam wersje 1.1.66.1 (z topsellera), więc powinienem chyba zainstalować patche. Wiem, że jest 1.66a tylko czy mogę go od razu zainstalować, czy może najpierw jakieś wcześniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 20:18, revolt505 napisał:

Dobra może się skuszę na multi. Przed chwilą jak próbowałem się zalogować to ciągle pisało,
że niepoprawne hasło, ale widzę że mam wersje 1.1.66.1 (z topsellera), więc powinienem
chyba zainstalować patche. Wiem, że jest 1.66a tylko czy mogę go od razu zainstalować,
czy może najpierw jakieś wcześniejsze?


Oj, skuś się, bo jak napisał ktoś wyżej TDU offline jest bez sensu. Największa przyjemność płynie ze swobodnej jazdy z kumplami bądź z braku laku przypadkowo spotkanymi graczami (jak byś miał problemy ze znalezieniem takowych poszukaj na północno-zachodnim cyplu lub mapa>gracze>filtry>klikasz na wybranego gracza).

Patch do zainstalowania jest jeden: http://tdu.gram.pl/downloads.php?cat_id=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Something is wrong. Zainstalowałem tego patcha i jak próbuje uruchomić grę to wyskakuje mi błąd (po filmiku atari) z możliwością wysłania raportu o błędach itd. (czyli klasyk). Jak sprawdzam wersje gry (we właściwościach pliku) to dalej pisze 1.1.66.1 czyli jednak najnowsza. What should i do?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 22:15, revolt505 napisał:

Something is wrong. Zainstalowałem tego patcha i jak próbuje uruchomić grę to wyskakuje
mi błąd (po filmiku atari) z możliwością wysłania raportu o błędach itd. (czyli klasyk).
Jak sprawdzam wersje gry (we właściwościach pliku) to dalej pisze 1.1.66.1 czyli jednak
najnowsza. What should i do?

Proponuję reinstall. Mówisz, że masz tą wersję z TopSellera wraz z Megapackiem?

Pewnie masz potrzebne patche na płytce. Jak tak to zainstaluj w odpowiedniej kolejności sugerując się numerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie... Czy istnieją do tego jakieś paczki tekstur? Zaopatrzyłem się ostatnio w owe TDU i cóż.. wygląda brzydko, a jeśli chodzi o samochodówki to jestem estetą. Jeśli jakieś istnieją to proszę o linka. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chce zabrać się za instalację MEGAPACK''a i zacząć raz jeszcze grać w TDU, tylko pytanie mam następujące: Najpierw instalować patcha 1.66a czy MEGAPACK''a ?

Oczywiście MEGAPACK z Extra Klasyki nie powinien się gryźć z grą w premierowym wydaniu ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co reinstaluje grę, bo przy próbie uruchomienia zawieszał się PC (???)
Kręci się płytka na Ekranie (przy kursorze) ale napęd i HDD stoi, nic się nie da kliknąć ani wyłączyć PC inaczej niż Hard reset ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę jeszcze temacik, aby napomknąć że gra zaczęła działać po upgradzie kompa, nie wiem co było z nią nie tak, ale teraz to już nie ważne.

Tylko czy mi się wydaje, że auta z MEGAPACKA prezentuję niższy poziom wykonania (wyglądu, zwłaszcza wnętrza) aniżeli oryginalne? Po prostu jak by były na "odwal się" robione ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować