Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Mam złotą edycję TDU. Mam problem z zalogowaniem się do gry online, wyskakuje mi, że jest zły kod rejestracyjny. A kiedy przełączam się na profil offline to za każdym razem prosi mnie o wpisanie kodu. Czy to normalne? I czy jest jakiś sposób , żeby działało mi multi? bo z tego co wiem to serwery jeszcze działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 22:26, Khorn1237 napisał:

Mam złotą edycję TDU. Mam problem z zalogowaniem się do gry online, wyskakuje mi, że
jest zły kod rejestracyjny. A kiedy przełączam się na profil offline to za każdym razem
prosi mnie o wpisanie kodu. Czy to normalne? I czy jest jakiś sposób , żeby działało
mi multi? bo z tego co wiem to serwery jeszcze działają.


Niestety jak zmieniasz profile to tak raczej już zawsze będziesz miał, a ten kod rejestracyjny sprawdź DOKŁADNIE czy masz dobrze wpisany oraz jest to istotne czy wpisałeś kod z megapacka czy zwykły.

Na tdu.gram.pl masz wyjaśniony problem z kluczem rejestracyjnym, tylko to znajdź.

Jak już wszystko będzie działało to radzę zostać online, ja na offline W OGÓLE nie gram, wcale bym tej gry nie kupił dla offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, ale nadal nie działa. Mógłby mi ktoś napisać co dokładnie mam zrobić. Zainstalowałem jeszcze raz, ale nie pomogło. A to który kod mam wpisywać? (megapack czy zwykły) Chciałbym pograć online, bo czytałem, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 22:59, Khorn1237 napisał:

Znalazłem, ale nadal nie działa. Mógłby mi ktoś napisać co dokładnie mam zrobić. Zainstalowałem
jeszcze raz, ale nie pomogło. A to który kod mam wpisywać? (megapack czy zwykły) Chciałbym
pograć online, bo czytałem, że warto.

Kod z MegaPack''a możesz wpisać w głównym katalogu gry. Masz tam taką małą aplikacje (nie pamiętam nazwy). A kod z samej gry wpisujesz przy pierwszym uruchomieniu TDU. No i musisz mieć wpisane oba kody, inaczej nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 13:27, kx22 napisał:

> Znalazłem, ale nadal nie działa. Mógłby mi ktoś napisać co dokładnie mam zrobić.
Zainstalowałem
> jeszcze raz, ale nie pomogło. A to który kod mam wpisywać? (megapack czy zwykły)
Chciałbym
> pograć online, bo czytałem, że warto.
Kod z MegaPack''a możesz wpisać w głównym katalogu gry. Masz tam taką małą aplikacje
(nie pamiętam nazwy). A kod z samej gry wpisujesz przy pierwszym uruchomieniu TDU. No
i musisz mieć wpisane oba kody, inaczej nie zadziała.


Okej, czyli wpisywałem dobrze. Nadal jednak nie działa profil online. Gra i megapack działa dobrze, niestety tylko offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 18:11, Mroczny_Joga napisał:

Witam kupiłem właśnie TDU wkładam płytę do napędu i za każdym razem wyskakuje ten sam
komunikat, czy ktoświe jak się z tym uporać ?

Aaaa, przypięty post widział czy tak nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 18:15, Michal_Raven napisał:

> Witam kupiłem właśnie TDU wkładam płytę do napędu i za każdym razem wyskakuje ten
sam
> komunikat, czy ktoświe jak się z tym uporać ?
Aaaa, przypięty post widział czy tak nie bardzo?


Wybacz zorientowałem się dopiero po napisaniu, tak wiec post do usunięcia i przepraszam za zaśmiecanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 20:16, Mroczny_Joga napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie co trzeba zrobić aby grać przez internet :)?

Podpiąć internet, uruchomić TDU, stworzyć konto online i grać przez internet ^_^ Jak nie masz jakichś specjalnych zapędó online''owych, to ja jednak polecam profil offline, bo na online zdarzają się nieraz okrutne rozłączenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 20:21, PinKee napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie co trzeba zrobić aby grać przez internet :)?
Podpiąć internet, uruchomić TDU, stworzyć konto online i grać przez internet ^_^ Jak
nie masz jakichś specjalnych zapędó online''owych, to ja jednak polecam profil offline,
bo na online zdarzają się nieraz okrutne rozłączenia :/



Czy jest jakiś patch kóry poprawia grafike ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta TDU i TDU2 wymagają na PC jakiejś rejestracji? Chciałbym kupić używki, ale muszę mieć pewność, że nie będzie problemów z instalacją i graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 21:26, laki13 napisał:

TDU niczego nie wymaga. Do multi jedynie GameSpy, ale do singla nic nie jest potrzebne.

A w tym GameSpy trzeba jakieś konto robić? Czy na używce nie będzie problemów w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba założyć konto, co i jak to nie wiem, bo nie zakładałem. Nie wiem też czy da się w multi na używce grać. Jak koleś nie korzystał, to pewnie byłoby jak na oryginale, a jak korzystał, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek na 45 samochodów z extra klasyki będzie działał na egzemplarzu gry kupionym w Anglii? Na pudełku jest napisane, że wymaga polskiej wersji TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 12:03, gostfejskila napisał:

Kto by pomyślał ? Serwery TDU po wielu miesiącach "wróciły do życia" ;)


To bardzo ważna informacja ! Hmm czyli jednak na mapiie nie było widać innych graczy z winy serwera gry ,a nie jakiś portów sieciowych ,które trzeba odblokować w zaporze czy blokowania przez antyvira (multiSAVER) !! Przez brak widoku innych graczy ten TDU zrobił się "pusty" i ..przestałem grać :( Dzięki tej informacji ,uruchomiłem TDU i ..faktycznie widać innych graczy na mapie ! Wow , Super ! hmm nareszcie... DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować