Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2006 o 15:30, speedraid napisał:

> ilez mozna jechac z predkoscia jakichs 300km/h prosta droga? denne troche
No wiesz, to jest wyspa, a z tego co widziałem na trailerach jest dużo zakrętów. Jak się jeździ
obwodnicami to sie mówi ''''denna'''' :/

wlasnie. trailery, trailery. tylko smaku narobią. nie wierz w trailery. one nic nie mowia. jak zobaczysz jakiegos game playa to dopiero mozesz cos mowic. a ze to wyspa to wiadomo, ale wiekszosc to obwodnice. pozatym przy tej grze sprzedzilem jakies 2h wiec pojeździłem tu i ówdzie. wiec wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:32, citekmaniak napisał:

wlasnie. trailery, trailery. tylko smaku narobią. nie wierz w trailery. one nic nie mowia.

No wiesz, jednak nei są zmyślone i pokazuja prawdziwą wyspę :/ To raczej ty psujesz smak na grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:36, speedraid napisał:

> wlasnie. trailery, trailery. tylko smaku narobią. nie wierz w trailery. one nic nie mowia.

No wiesz, jednak nei są zmyślone i pokazuja prawdziwą wyspę :/ To raczej ty psujesz smak na
grę :P

skoro gralem to wiem, owszem sa krete odcinki w głebi wyspy, ale przewazaja obwodnice i autostardy jak w jakims duzym miescie. za bardzo wierzysz w ta gre a potem moze bolec rozczarowanie. pomyśl, driver 3 tez mialbyc hitem i co wyszlo; bubel, mało grywalny. polecam za bardzo sie tą grą nie podniecać bo narazie nie widze powodow, lepiej pograj na xboxie 360 a sam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:38, citekmaniak napisał:

polecam za bardzo sie tą grą nie podniecać bo narazie nie widze powodow, lepiej pograj na xboxie 360 a sam zobaczysz

Kasy nei mam na Xbox 360 i przypominam, że rozmawiamy tutaj o wersji PC a nei konsolowej. Nawet twoje posty mnie nie zniechęcą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:42, speedraid napisał:

> polecam za bardzo sie tą grą nie podniecać bo narazie nie widze powodow, lepiej pograj
na xboxie 360 a sam zobaczysz
Kasy nei mam na Xbox 360 i przypominam, że rozmawiamy tutaj o wersji PC a nei konsolowej. Nawet
twoje posty mnie nie zniechęcą :/

ta, a myslisz ze ja mam xboxa? w kazdym media markcie stoja i mozna pocinac. zreszta co ci bede mowil. widze ze jestes taki napalony na ta gre ze nic ci nei przekona. dobra, żyj dalej w swojej nawinej nieświadomości. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:44, citekmaniak napisał:

ta, a myslisz ze ja mam xboxa? w kazdym media markcie stoja i mozna pocinac. zreszta co ci
bede mowil. widze ze jestes taki napalony na ta gre ze nic ci nei przekona. dobra, żyj dalej
w swojej nawinej nieświadomości. pozdro


To nie jest naiwna nieświadomość tylko inne gusta. Powinieneś to zrozumieć jeśli chcesz korzystać z takiego medium jak forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:44, citekmaniak napisał:

ta, a myslisz ze ja mam xboxa? w kazdym media markcie stoja i mozna pocinac.

Owszem, stoją tylko wyłączone. Czy jak podejdę i poproszę Test Drive Unlimited to mi dadzą pograć?? Mają tam napewno ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 16:30, speedraid napisał:

Owszem, stoją tylko wyłączone.

Nie tyle wyłączone, co zajęte przez te grubasy w obcisłych strojach niby reklamujące Xbox''a. W Electroworldzie stał dzieciak i sie patrzył tylko, bo mu nie dała grać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie prędzej zaśniesz niż se pograsz. Ale zawsze można pomarzyć. Ja tam wolę czekać na pełną PC wersję a nie tam w jakąś Xboxową ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszym MM jest stanowisko. Jeśli poprosisz to laseczka przy X musi pokazać Ci wybrana gre :) Tylko musisz ją poprosić poważnie i przekonywująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 18:27, ProChaoS napisał:

W naszym MM jest stanowisko. Jeśli poprosisz to laseczka przy X musi pokazać Ci wybrana gre
:) Tylko musisz ją poprosić poważnie i przekonywająco.


Te dary nie są mi obce :) Ciekawe jak w to się ... Na pewno gra będzie genialna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 19:45, YahooPL napisał:

Te dary nie są mi obce :) Ciekawe jak w to się ... Na pewno gra będzie genialna :P

Ja tam powoli się zaczynam przyzwyczajać, że gra nie będzie rewolucją. Będzie mega-rewolucją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:36, speedraid napisał:

Ja tam powoli się zaczynam przyzwyczajać, że gra nie będzie rewolucją. Będzie mega-rewolucją
:P


Niestety masz rację ... to będzie gigahit. Zapamiętamy tą grę na długo. Rozumiem, że będziesz po necie namiatał ??? Mam nadzieję, że na jakiś mały wyścig z Tobą mogę liczyć ??? :P

PS. Kiedy zakłądałem ten temat pół roku temu nie wiedziałem, że tak się przyjmie :P Już widzę co tu będzie po premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:53, YahooPL napisał:

PS. Kiedy zakłądałem ten temat pół roku temu nie wiedziałem, że tak się przyjmie :P Już widzę
co tu będzie po premierze :D

Już to kiedyś pisałeś. 300 postów?? <śmiech> :P Nie licz tutaj na 4000 postów :P jak w wątku o Carbon''ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:55, speedraid napisał:

Już to kiedyś pisałeś. 300 postów?? <śmiech> :P Nie licz tutaj na 4000 postów :P jak
w wątku o Carbon''ie :)


Tak po premierze ile będzie pytań to jest koniec ....
Rozumiem że Edycję Kolekcjonerską TD:U se zakupisz ??? Tak jak ja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 20:05, YahooPL napisał:

Tak po premierze ile będzie pytań to jest koniec ....
Rozumiem że Edycję Kolekcjonerską TD:U se zakupisz ??? Tak jak ja ....


Ja też kupie :) skoro mnie dopisza na końcu :) chyba, że zapomną co jest bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:08, ProChaoS napisał:

Ja też kupie :) skoro mnie dopisza na końcu :) chyba, że zapomną co jest bardzo prawdopodobne.


To co jak już będzie gra to założymy gildię ??? To by było coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:08, ProChaoS napisał:

Ja też kupie :) skoro mnie dopisza na końcu :) chyba, że zapomną co jest bardzo prawdopodobne.

Ja oczywiście również się zgłaszam. Nie po to mam dwa avatary z TDU, aby nei załapać się na edycje kolekcjonerską tej właśnie gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:25, YahooPL napisał:

To co jak już będzie gra to założymy gildię ??? To by było coś ...

Pewnie, że można. Tylko już bardziej nazwać to Team''em, gildia bardziej pasuje do Wow, GW itp gier. Ja jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować